Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

malgorzata_s... 18:51, 07 cze 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Matko kochana chyba kumulacja wreszcie skończona boleśnie.Anitko współczuję bardzo.
Mam nadzieję że reklamację uwzględnią. Na pocieszenie powiem że kiedyś też taką paczkę dostałam i zwrócili pieniądze pomimo że roślin nie odesłałam.Klon mój wygląda podobnie niestety ale dołem nie straszy. Liście gdzie się dało oberwałam opadłe poodkurzałam i jakoś mi lżej po tym zabiegu.Z bukami to samo tylko że dodatkowo mam zdobniczkę bo teraz słabe i podatne.Cisy i bukszpany na szczęście u mnie przyrostów jeszcze nie miały bo zimno było i później wypuściły.Miłorząb do teraz łysy całkiem. Pozdrawiam i byle do przodu, przyroda mądra da radę
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Anitka 18:52, 07 cze 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
No koniec już tych brzydkich widoczków i splotów nieszczęśliwych wydarzeń.

Siedzę sobie teraz dużo na moim tarasie w ulubionym foteliku.






____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
abiko 18:58, 07 cze 2020


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Matko jedyna, dobrze, że masz te jedynki, bo co by było gdyby.. Rośliny trudno, może zwrócą pieniądze,ale nie dziwię się jak je zobaczyłaś.

A tak odnośnie huśtawki to ja też wymieniłam już dużą belkę, bo na bank wylądowałabym na trawie na dole.

Dobrze, że nic wam się nie stało.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Anitka 19:07, 07 cze 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
W doniczkach pojawiały się zioła.


I takie tam inne


____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 19:19, 07 cze 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Postawiałam sobie doniczkę na parapecie. Miałam tylko białą , plastikową a ja nie przepadam za plastikiem. Zeszłam do piwnicy i znalazłam starą deskę. EM dociął i przykleiłam klejem na gorąco. I mi się podoba. Jak nieraz niewiele potrzeba by efekt był lepszy.



____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 19:37, 07 cze 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Miałam wolny worek zrębków. Zrębki mi nie pasują w ogrodzie. Rozsypałam pod malinami.



Ziemniaczki po przymrozkach ładnie się zregenerowały. Fotka z 24 maja.

Szybko śmignęły w górę. Tak wyglądały 1 czerwca. Kompost i obornik temu winne

____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 19:41, 07 cze 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
5 czerwca.

Ziółka też tu rosną.

Szczypiorek w wersji ozdobnej bardzo lubię.

____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Monia81 19:41, 07 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Anitko czytam i focie oglądam, kurczę, a ta huśtaweczka tak solidnie wyglądała, kto by przypuszczał, że od środka próchno, współczuję bardzo, dobrze, że to tak się skończyło... a roślinek szkoda bardzo, nie odpowiedzialnie ze strony sprzedawcy to wygląda, dlatego tak bardzo nie lubię kupować internetowo... ale orliki kupiłaś cudne buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
AgnieszkaW 19:43, 07 cze 2020

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Oj, Anitko, współczuję tych nieciekawych przygód. Mam nadzieję, że ich limit już wyczerpałaś i teraz będą same szczęśliwe wydarzenia...
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Anitka 19:44, 07 cze 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Pomidorki po 15 maja powędrowały do szklarni. Sałata również. Tu jest bezpieczna przed ślimakami.



Teraz je tylko podwiązałam.

____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies