Ogród Cioci cz. 3
18:18, 07 cze 2020
Moje powojniki niektóre już przekwitają inne zaczynają. Specjalnie różne pory kwitnienia dobierałam. Nie martw się powojniki sobie zwisną jak podpory za niskie
Dzień dobry, potrzebuje pomocy odnośnie cięcia krzewuszki. W internecie jest sporo rozbieżnych informacji i mało konkretnych. Wiem że robi się to po kwitnieniu ale w jaki sposób ciąć żeby ładnie się zagęszczała i rosła w górę? Jeśli mam skrócić załóżmy o połowę to zostanie praktycznie goły środek. Czy ściąć ją z 20cm od ziemi i liczyć że się zagęści i pójdzie do góry? Bo moje rosną raczej w szerz. Dodaje zdjęcia 2 okazów i proszę o porady.
8