Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród wśród pól i wiatrów

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wśród pól i wiatrów

Roocika 13:07, 29 maj 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
jolka napisał(a)



Roocika dziękuję za miłe słówka Brzozy bardzo lubię, a pszczoły na drzewie mnie oszołomiły, jak je pierwszy raz ujrzałam, hehe Zamarłam! Nie wiedziałam do czego taki rój jest zdolny. Czy mnie zaraz nie obsiądą, albo czy nie odlecą! No ale teraz już mniej więcej kumam o co chodzi i jak z takim rojem postępować Ogólnie z pszczołami, to jak na razie - to więcej mam roboty i kosztów, niż pożytku. Ale ich życie mnie fascynuje póki co, więc są I będą

Co do Ice Dance.. powiem Ci, że ja ogólnie chyba jednak jej nie polecam. U mnie nie ma opcji, po zimie muszę ściąć, bo liście są do połowy uschnięte, poniszczone. Jak już zetnę gdzieś w marcu, to się zbiera do dzisiaj! Niby jeszcze moment .. może z tydzień .. i nie będzie już widać tych śladów po cięciu, a ona sama zrobi się ładna. ALE.. sesleria jesienna już dwa miesiące ładnie wygląda!

Fotki chyba przedwczorajsze, z bliska widać jeszcze suche pozostałości po cięciu. Z daleka nie. Za chwilę całkiem znikną. No ale ile można czekać




Tak mi się przypomina, Kamila ostatnio pokazywała białe fiołki jako roślinka zadarniająca. Ładnie wyglądały


Och, dziękuję Ci bardzo za te informacje, chyba więc dam sobie spokój Ale kocimiętka Ci już kwitnie...
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Magleska 21:46, 29 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18384
Jolu masz ślicznie -rabata z brzozami zachwycająca i te piwonie -miodzio
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
A_gawa 22:43, 29 maj 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1467
Stworzyłaś raj. Oj, naprawdę coś pięknego.

Czy zechciałabyś mi podpowiedzieć co można posadzić przy kosodrzewinie?
Moją mam na skarpie i w głowę zachodzę i wymyślić nic nie mogę. Stwierdziłam, że derenia Elegantisima tam dam, żeby za chwilę zmienić zdanie.
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
ewad 23:04, 29 maj 2020


Dołączył: 16 lip 2017
Posty: 34
Witaj Jolu,
Zachwycam się Twoim ogrodem bardzo, zawsze do Ciebie cichaczem zaglądam (nawet zimą !!! )i zawsze wyczekuję nowych zdjęć z Twojego cudownego ogrodu i pięknych widoków na okolicę. Wielka radość dla moich oczu. Rododendrony przepiękne, ja mam dwa, jeden fuksjowy, drugi fioletowy, ale są jeszcze małe. Twoje są w szpalerze i to jest to co kocham, masa w ilości robi swoje. Zresztą nauczyłam się na ogrodowisku, że teraz jak coś sadzę w ogrodzie, to w masie, bo to robi efekt.
Jolu pozdrawiam i proszę wrzucaj fotki częściej.
____________________
Ewa
jolka 10:18, 30 maj 2020


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Roocika napisał(a)

Och, dziękuję Ci bardzo za te informacje, chyba więc dam sobie spokój Ale kocimiętka Ci już kwitnie...


Kocimiętka mi już będzie niedługo przekwitać Chyba przez te deszcze nie jest taka zwarta, tylko trochę się rozłożyła. Ale kwitnie już na pewno ponad miesiąc

A na koniec maja zostawiam - piwonia majowa


____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Kawa 10:05, 02 cze 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Jolaaaa a tego białego łubina to ja chce... nasiona moga być
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Dominika11 10:09, 02 cze 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
teraz mam i ja łubiny
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Dorota123 13:57, 04 cze 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Pięknie u Ciebie, ogród bardzo wydoroślał.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
nicol21 13:59, 04 cze 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Piękny ogród!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
jolka 18:12, 07 cze 2020


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Dominika11 napisał(a)
to dopiero satysfakcja
łubinów jeszcze nie mam


Domi dla Ciebie dzisiejsze łubiny .. może Cię zachęcę
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies