Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Do raju daleko - u Ewy 22:02, 06 cze 2020


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 5120
Do góry
Ewa777 napisał(a)
Przedstawiam Wam nową hortensję SO LONG SUNNY
Przepiękny egzemplarz mi przysłali- już z kwiatami
Kwitnie na zeszłorocznych i tegorocznych pędach



Śliczna, do tego kwitnąca na tegorocznych pędach też. Kupujesz, dlaczego ja tylko parę drzew kupiłam? No nie wiem. Podziwiam też czosnki, jakie to?
Z moimi 'Globemaster' coś się zadziało, połowa porażona, grzyb chyba.
Klon obłędny, masz już dla niego miejsce?
Anna i Ogród 22:02, 06 cze 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry




Czy to jest hortensja drzewiasta?

Pszczelarnia 22:01, 06 cze 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Uchwyciłam jeszcze kwitnienie róży gęstokolczastej (spinossima). Szczupła, pachnie, po prostu piękna. I owoce czarne ma. Mam posadzone 3 w rzędzie. Kwitnie raz, bardzo wcześnie i wczesną wiosną jest już ładnie zielona. Dobra na żywopłoty (dorasta do 3 metrów ponoć. U mnie ma po 5 latach ponad 2 metry).















Ogród z plażą 21:58, 06 cze 2020


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6307
Do góry
SylwiaBe berberys to Orange Rocket Myślałam, że będzie pomarańczowy, a on jest krwisto czerwony

Skrzynki robił mąż, mam już sześć, ostatnia się maluje.

A lawendy rosną migiem, zobaczysz. Tak wyglądały moje 2 lata temu, jestem w szoku jak urosły

Pszczelarnia 21:54, 06 cze 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Dziś wieczorem rozpadało się pięknie.





Bratki w kotłach mają się jeszcze dobrze







i pietruszka









Anna i Ogród 21:52, 06 cze 2020


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 5120
Do góry
Makao_J napisał(a)
Zaczyna tłoczyć bodziszek Karmina - rośnie w pełnym słońcu.


Śliczne to nasadzenie, takie niby proste a tak efektowne. Zapisuję sobie
Czytam, że robisz porządki w temacie kompost. Oby Ci się udało. U mnie taki pojemnik to na jednorazowe plewienie
W ogródku emerytki 21:50, 06 cze 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Hura, różyczka, którą podgryzł karczownik ma nowiutki korzonek, jest szansa uratowania jej

Parę roślinek dziś posadziłam.
Zawilec wielkokwiatowy majowy.

Lawenda Platinum Blue

Do tego zdjęcia trzeba wziąć lupę, żeby zobaczyć 3 sadzonki stipy z mojego wysiewu
Mam nadzieję, że będą rosły
Pachnący różami, malowany bylinami 21:49, 06 cze 2020


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13011
Do góry






Mój ogrodowy pamiętnik 21:48, 06 cze 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry






Uroczy kącik
Ogród z plażą 21:46, 06 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 885
Do góry
ajka napisał(a)
Parę zdjęć z przedogródka




Pierwsza różyczka Pomponella





Ten berberys zachwyca mnie kolorem



A przedogródek miodzio
A berberys to Orange Sunrise, czy tam Orange Pillar? Bo mam bardzo podobne, ale one jak dla mnie niewiele się różnią
W samym słońcu 21:44, 06 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 885
Do góry
sarenka napisał(a)
Będę ją widzieć z okna w salonie, fajnie, będzie cień na okno dawać

No piękna, moje przy Twojej bidne jakieś.
Pachnący różami, malowany bylinami 21:42, 06 cze 2020


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13011
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Ale masz piękne irysy


Aniu, dziękuje w imieniu rododendronów Faktycznie w tym roku czarują swoim pięknem.

Iryski bardzo polubiłam, lubię ich zapach.

Ten kwitnie pierwszy raz








Ogród z plażą 21:42, 06 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 885
Do góry
ajka napisał(a)
I tył, lawenda zaczyna nabierać kolorów i objętości





Produkcja skrzynek pod bambusy trwa



I te nieszczęsne irysy, czy coś z nich będzie?


Aaaaa! Piękne łany lawendy, a moje jeszcze takie małe
No i skrzynki piękne takie, nie mów, że mąż?
Niby ogródek pszczółki Majki 21:41, 06 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 885
Do góry
Tu widać fale
Niby ogródek pszczółki Majki 21:39, 06 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 885
Do góry

Tutaj widać, ile trawnika jeszcze musi ubyć, jak się mąż wreszcie przekona do mojej idei
Na chwasty nie patrzcie, nie zdążyłam dziś wszystkiego ogarnąć
Ogród bez reguł 21:35, 06 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Zobaczcie, co ja mam z tym światłem
Płot i furtka malowane tą samą farbą, zdjęcia robione w tym samym czasie...

Pachnący różami, malowany bylinami 21:33, 06 cze 2020


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13011
Do góry
tulucy napisał(a)
Wczoraj dopiero wątek nowy zauważyłam gapa ja.

Idę czytać od początku.

Irysy cudne. Powoli sobie też dosadzam


Łucjo, zapraszam, czytaj do woli Na szczęście nie ma dużo stron.

Irysy pięknie pachną.









Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 21:28, 06 cze 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
popcorn napisał(a)
Nadal jest mam nadzieję że turyści wrócą...


Piekna
U mnie nadal pączki
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 21:26, 06 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Kasya napisał(a)
A niektorzy tak spędzali dzień




No taaa… mój może tak codziennie
W Dolinie Muminków 21:20, 06 cze 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4636
Do góry
Powoli powstaje nowa rabata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies