Do raju daleko - u Ewy
22:02, 06 cze 2020
Śliczna, do tego kwitnąca na tegorocznych pędach też. Kupujesz, dlaczego ja tylko parę drzew kupiłam? No nie wiem. Podziwiam też czosnki, jakie to?
Z moimi 'Globemaster' coś się zadziało, połowa porażona, grzyb chyba.
Klon obłędny, masz już dla niego miejsce?



Tu widać fale