Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Hortensjowo 22:31, 04 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8611
Do góry
Róże cd.

U koleżanki nn i amsonia
Droga do spełnienia 22:29, 04 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
Kawa napisał(a)


Pięknie ślicznie gęsto mniam
Ogród z wilkiem zamkn. 22:19, 04 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
MartaCho napisał(a)
hej! piękne zdjęcie platana wstawiłaś u Inki- śliczna korona! Mogę zapytać, na jakiej wysokości miał szczepioną koronę?


Witaj Marta
mój platan szczepiony chyba na 2 metrach lub na 2,20 -jeśli chcesz ,to zmierzę ,ale dopiero w sobotę
ciężko go uchwycić ,żeby domu sąsiada nie złapać w obiektyw tu go widać kawałek

znalazłam w całości -mam go 3 lata -na początku był malusi ,a teraz taki

Pozdrawiam
Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 22:14, 04 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
popcorn napisał(a)
Hahaha
Uwielbiam Was!!!!




Truskawa jak ta lala mniam
Ogród z wilkiem zamkn. 22:12, 04 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8611
Do góry
Magleska napisał(a)



Buziaki


Madzia, zdradź gdzie kupiłaś takie piękne donice
Japoński ogród Reni i Matiego 22:10, 04 cze 2020


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Do góry
U mnie jak na wojnie. Okopy

Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 22:08, 04 cze 2020


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
barbara_krajewska napisał(a)
Fajnie że wstawiasz zdjęcia lnu. Mnie nie udało się go sfotografować, bo zwykle na działkę zaglądam późnym popołudniem. A wtedy po kwiatkach ani śladu.

Basiu trochę się udało ale wiatr targał płatki

Rutewka zaczyna kwitnienie



Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 22:06, 04 cze 2020


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
hankaandrus_44 napisał(a)
U mnie też jakieś pąki irysów będą, chyba z tych pospolitych bladych.

Też dziś wspominałam Bogusię, Mam od niej skimię. Właśnie skończyła kwitnienie- mam nadzieję, że będzie długo mnie cieszyć i nie pozwoli zapomnieć o miłej dziewczynie.
Miłego dnia, Aniu.
Masz rację Haniu o dobrych ludziach trudno zapomnieć, zwłaszcza, że pozostawili po sobie wiele niespodzianek

Moje irysy chyba proszą o przesadzenie, kwiatków mniej trzeba będzie popracować

Dzisiejsze










Mirkowy ogród (początki) 21:56, 04 cze 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Może ktoś oceni czy to żyje czy wywalić?
Mirkowy ogród (początki) 21:54, 04 cze 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Mój jedynak kwitnie
Nie chce się rozsiewać.


Werbena ładnie po zimie odrasta. Myślałam ze zmarzła bo była brązowa ale po przycięciu nisko zaczęła wypuszczać pędy
Ogród bez reguł 21:52, 04 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
werbena, dalia


kielichowiec Venus, scabiosa
Ogród bez reguł 21:49, 04 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
irys Kaboom, przetacznikowiec wirginijski


Princess Diana, ostatni zakup - hosta Lakeside Paisley Print
Mirkowy ogród (początki) 21:45, 04 cze 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Zakwitła mi Baptysja

Nasionka dostałam od Jankosi i oto efekt
To jej trzeci sezon u mnie od wysiania nasion.
Dzięki Monika


Ogród bez reguł 21:45, 04 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Rosengrafin Marie Henriette, Munstead Wood


Glamis Castle, Eden Rose


Jest jeszcze kilka krzaków, ale ich pączusie są jeszcze niepokazowe Poczekamy na kwiaty
Ogród bez reguł 21:38, 04 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Olivia Rose Austin, Princess Alexandra of Kent


First Lady, Pastella

Ogród bez reguł 21:35, 04 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Róże już wszystkie w blokach startowych Nie mogę się doczekać... I pomyśleć, ze parę lat temu się zarzekałam, że nigdy róż mieć nie będę

Gartenpinzessin Marie - Jose, Kimono


Freifrau Caroline, Ascot
Ogród z wilkiem zamkn. 21:33, 04 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Madzia Irga nie kłuje Floksy dam i dąbrówkę jeszcze też
Pamiętasz tą górę co po wizycie u Dorotki pokazywałam obsadzoną?
W tym stylu tylko w miniaturze zrób



A to był lipiec czyli po kwitnieniu

Cudne doniczkowo koło domku Fajnie wygląda ujednolicone kolorystycznie, mówiłam, ze basen będzie super jak pomalujesz?
Ogród bez reguł 21:31, 04 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Powoli robi się gęsto i kolorowo

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies