Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Miłkowo - sezon 2016-2022 08:31, 31 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
effka napisał(a)

A wiesz że ja lubię skubac, chyba dziwna jestem albo po prostu mam je jeszcze małe i dużo mniej roboty.
Tak! Pogoda ma być i już, dziękuję bardzo za zaproszenie, nie mogę się doczekać, żeby podziwiać Twoje królestwo

Jak małe, to fajnie się skubie.
Jejku, Ewo...pada i pochmurno, no załamka pogodowa, może jeszcze się przejaśni. Tak się cieszyłam, prognozy dobre były. Mokro wszędzie, nawet nie przejdziemy, bo całe się pomoczycie.

Przerabianie ogródka pod swój gust 08:29, 31 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
U siebie wlozylam nasionka stipy pod lawe ale chyba sa za gesto. Jak myslisz, trzeba rozsadzic?

Czy ktos wie czy to jakis drozd czy kos? Narazie dajemy mu swierszcze i odrobine jagod.


W ogródku emerytki 08:29, 31 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Ty masz wiewiora a ja ptaka. Siedzial na srodku ulicy, obserwowalismy czy rodzicow nie ma, ktorzy by go karmili ale nie bylo, za to masa kotow. Wsuwa swierszcze i dzdzownice, bo wydaje mi sie ze to jakis drozd/kos.I po przeczytaniu neta takze odrobine jagod i porzeczek. Szukam na facebooku stacji ktora by go przejela ale niestety nikt sie nie zglasza. Czytalam ze powinien tez jakies mineraly dostawac, niestety wczoraj juz bylo wszystko zamkniete a otwieraja dopiero we wtorek. Moze wiesz cos wiecej co to za ptak i co mu moge dac? Apetyt ma, jest bardzo aktywny.



Dębowe zakątki 08:29, 31 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Twój karczoch ma piękne srebrne liście, no i ten clematis wpadł mi w oko.

Krczoch pięknie rośnie.
Ta pogoda roślinom sprzyja.
Clemki inne też już tuz, tuz,,

Miłkowo - sezon 2016-2022 08:21, 31 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Milka napisał(a)

Kasia, ja nie daję nic. Ale skoro u ciebie oberwały, to może daj Florovit do kwitnących, balkonowych


Do kwitnacych??A dlaczego?Myslalam, ze do zielonych
Miłkowo - sezon 2016-2022 08:18, 31 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
dominika_ napisał(a)
Po prostu pięknie Milciu

Hej Dominika, wróciłaś dziękuję.



Przerwa na kawę... 08:06, 31 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Misa z bliska. Ciemny grafit taki trochę niejednorodny.


I widok na "poszerzoną" część od drugiej strony
Ogród niby nowoczesny ale... 08:03, 31 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Magda70 napisał(a)






Zachwyty poranne zostawiam.

Ta irga to już Ci nieźle zarosła żwirek. Jaka zmiana!

A Twoje stipy to czym karmisz, ja przepraszam!?!
No pottfforry!!
Miłkowo - sezon 2016-2022 08:00, 31 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Też mam takie funkie, ale u mnie nie widać jeszcze łodygi do kwitnienia. U Ciebie róże też już zaczęły, a przecież to jeszcze maj. Rododendrony masz piękne.
Ta ścieżka u góry kusi żeby zobaczyć co nas jeszcze zaskoczy po tym pięknym widoku.

U mnie tylko ta jedna stale tak, pozostałe nie.
Tą ścieżką idzie się właśnie do rodków
Dzięki Dorotko.
Słoneczny Ogród 07:57, 31 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
SlonecznyOgrod napisał(a)





Hostowy raj ♥️
Miłkowo - sezon 2016-2022 07:55, 31 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Gosialuk napisał(a)
Kwitnąco. To jest nagrodą za nasz trud, starania i ciężką pracę. Dziewczyny na pewno będą zachwycone. Rodki jak w Wojsławicach lub starych angielskich ogrodach. Zachwycają.

Rodki jak nie kapryszą, to fajnie. Oby na chwasty nie patrzyły, lało i nie zrobiłam, zresztą ja mam wolne tempo, to tak na błysk nigdy nie ma.
Dzięki Gosiu

te na sosnach fajnie kwitną, co rok.
na drugiej słabiej, bo po wiatrach w dół zjechały.
Miłkowo - sezon 2016-2022 07:31, 31 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
KasiaBawaria napisał(a)


Moje dostaja kompost. Jaki nawoz dajesz swoim? W tamtym roku byly ladne i a wtym takie jakies nijakie.

Kasia, ja nie daję nic. Ale skoro u ciebie oberwały, to może daj Florovit do kwitnących, balkonowych
Miłkowo - sezon 2016-2022 07:29, 31 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Ogrodowy_Kalejdoskop napisał(a)
Pięknie, teraz to w zasadzie każdego dnia można coś innego podziwiać

Masz rację.

Dlatego nie raz robię sobie przerwy, aby popatrzeć, udaję że chwastów nie widzę
Choroby róż 07:26, 31 maj 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12196
Do góry
Pomożecie mi prosze zidentyfikować co gnębi różę koleżanki? Jest to Gertruda Jekyll, kupiona i posadzona w tym roku, duża piękna sadzonka w 10L donicy.
Przed sadzeniem dobrze namoczona, potem codziennie podlewana [po jakimś tygodniu bo zaczęłam przypominać koleżance] regularnie. U nas dość sucho i ciepło jest w tym roku Ziemia dość luźna/sypka. W ziemi jakiś miesiąc-półtorej. Teraz część gałęzi usycha/czarnieje. Miała jakieś 10 pąków i koleżanka pozwoliła im zakwitnąć.

Co jej może być? Jak jej pomóc żeby koleżanka mogła się nią cieszyć znów w przyszłym sezonie?

Przerwa na kawę... 06:45, 31 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
inka74 napisał(a)
I na koniec dwie ciekawe roślinki - pęcherznica Little Angel, kompaktowa, o złotych liściach z czasem ciemniejących. Oraz hortensje Polestar. Drobna biała chmurka.

Pecherznica bardzo ładna
Tez kupilsm podobna ale duza odmiana
A ta hortensja to ogrodowa ?
Przerwa na kawę... 06:16, 31 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
I na koniec dwie ciekawe roślinki - pęcherznica Little Angel, kompaktowa, o złotych liściach z czasem ciemniejących. Oraz hortensja Polestar. Drobna biała chmurka.
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 03:13, 31 maj 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 03:10, 31 maj 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Na chwaściory nie patrzymy, do tego kąta nie doszłam ze sprzętem
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 03:08, 31 maj 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Sponiewieranie udane, ale zdjęć mało
Zielony zakątek z Antonówką 01:36, 31 maj 2020


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Do góry
-Marcinki-Asterki niskie o kolorze biskupim 2szt.
-Żeleźniak 2szt.
-Rutewka 2szt.
-Sadziec niski o białych kwiatach 1szt.






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies