Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród z wilkiem zamkn. 21:18, 30 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
Margerytka40 napisał(a)
Madziu super te nowe bajorka. Boszszsz Ty to jesteś błyskawica. Cichutko, szybciutko a efekt mmmmniam. Kloniki będą rosły jjeszcze piękniej jak będą mieć wodę w pobliżu

Asia błyskawica hmm i kto to mówi wiesz ,że mój ogród mały
buziaki i miłej Niedzieli


Ogród z wilkiem zamkn. 21:17, 30 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
Gosiek33 napisał(a)
Cudnie

Gosia dziękuję bardzo bardzo powoli dopieszczam ten mój kawałek świata


W ogródku emerytki 21:16, 30 maj 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Wieczorne karmienie, wypił 5 ml mleka koziego
Po jedzonku wymasowaliśmy brzuszek i się wysiusiał
Teraz, przytulony do termoforka, smacznie śpi
Znowu na wsi 21:15, 30 maj 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14173
Do góry






Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 21:15, 30 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
U mamy w ogrodzie



Ogród z wilkiem zamkn. 21:13, 30 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
ajka napisał(a)
Wszystko takie równiutkie, gładziutkie, zazdraszczam Śliczne klony.


Ajka dziękuję bardzooooo jeszcze różne koszmarki mam na ogrodzie ,ale unikam na fotkach
Ogród Małej Mi 2017 21:13, 30 maj 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Milka napisał(a)
Wisterie masz odlotowe. Chyba inne od moich, bo u mnie jakoś równocześnie liście i kwiaty, a u ciebie same girlandy kwiatów, pamiętasz odmiany?

Nazw nie pamiętam bo chyba kupowałam bez nazw. Ta różowa zwykle kwitnie z liśćmi, a w tym roku pozytywnie zaskoczyła
Deszcz już kończy żywot wisterii.. ale i tak długo kwitły Teraz śmieciuch okropny.
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 21:11, 30 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)
Klimatycznie i bujnie, piękne zdjęcia paprotek Pozdrawiam

Basiu dziękuję przyroda w maju jest przepiękna
Zostawiam kilka zdjęć z ogródka mojej mamy, którą dzisiaj przy okazji polowania
na białe baldachy odwiedziłam
Rosną tu olbrzymie rododendrony i azalie byłam nacieszyć oczy i niuchaczem zapachy



uszczyknęłam sobie tą paprotkową serduszkę

i zostawiłam mamusi kilka nowinek...posadziłyśmy, asąsiad pochwalił się swoim
kocim ulubieńcem
Znowu na wsi 21:11, 30 maj 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14173
Do góry






Ogród z wilkiem zamkn. 21:10, 30 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
Helen napisał(a)
Madzia, masz tak wypieszczone, że nie wiem kiedy to robisz. Śliczne kolorki

Helen bardzo bardzo dziękuję takie komplementy dodają mi wiary w siebie

Znowu na wsi 21:07, 30 maj 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14173
Do góry
Wiosennych obrazków c.d.







Ogród z wilkiem zamkn. 21:07, 30 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
AgnieszkaW napisał(a)
Madziu, masz zachwycająco

Aguś
dziękuję Kochana jeszcze sporo pracy zostało ,ale cieszy mnie to co jest
Buziaki

Ogród z wilkiem zamkn. 21:04, 30 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Zanim zaczniesz kopać na dole poczekaj i zobacz jak Ci się te sprawdzą

Sylwuś tak jest poczekam




Buziaki
Ogród w remoncie 21:02, 30 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
I znów robocze fotki.. wrrr. Mam wrażenie, że lata świetlne upłyną nim zacznie to wyglądać



Na razie widać tylko seslerię bo jest jej masa
Znowu na wsi 21:02, 30 maj 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14173
Do góry
Haniu, policzyłam liście moim hipkom. W większości mają 3 albo 4 liście. W jednej doniczce kilka cebul. Przywiozłam je z domu taty, tam rosły stłoczone w małych doniczkach i kwitły.
Nie szukaj tych terminów. Jak zakwitną to zakwitną.

Dla ciebie kwiatek derenia kanadyjskiego

Przerwa na kawę... 20:57, 30 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Na przodzie Palbin rządzi. Zapach obłędny. Dziś u Anuli porównywałam Palbina z Boomerangiem i wolę Palbina. Ciemniejsze i większe kwiaty. A zapach podobnie mocny.
Znowu na wsi 20:57, 30 maj 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14173
Do góry






Ogrodowo zakręcona. 20:57, 30 maj 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Do góry
Zakrecona napisał(a)
Ach...., że tak powiem sieje je, sieje je...

Może to głupio zabrzmi, ale... przesiewam ziemię i kompost pod tą trawę

To znaczy na warstwę będącą nad siatką na krety. Póki co stan wygląda tak:





Tak kompost przesiany:



A to, to co po odsianiu:



No nie mam aż tak dużo tego trawnika i po prostu nie chcę kamyków, patyków itp., ale nie pomyślałam wcześniej, że to aż tyle taczek tej mieszaniny wejdzie na tą powierzchnię Nasiać i namieszać się trzeba, ale to prawie finisz

No znam to znam powiem tak! ładniejszą trawę mam tam gdzie nie dawałam dobroci,a tam gdzie mieszałam z obornikiem to na większości porosła lebioda może zbyt słabo ją przemieszałam,ale już po fakcie... dlatego działaj i się nie poddawaj
Ogród z wilkiem zamkn. 20:54, 30 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
SlonecznyOgrod napisał(a)
To Twój syn ma już swoją działeczkę i mieszka osobno ??

Rabatka córki sama radosć, no i dobrze niech ma tez swój kawałek.

Czasami czasu brakuje, nie da byc sie wszędzie na bieżąco, pracować, realizować pasje, zadbać o dom i rodzinę, więc na spokojnie nie martw sie forum poczeka.

Buziaki


Daria ...młoda tylko wybrała kwiatki -ja je musiałam posadzić hihi

forum pędzi i naprawdę ciężko mi być na bieżąco -albo mam za dużo ulubionych ogrodów i jak te plusiki pootwieram w nowych oknach ,to zanim przeczytam ,to mijają ze 2 godziny jak nic,albo i dłużej
mój syn już ze 3 lata mieszka sam a od roku blisko mnie napiszę Ci później na priv




doniczki doczekały się obsadzenia

i deszczowa całość starej części

Buziaki
Znowu na wsi 20:54, 30 maj 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14173
Do góry
Popadało w ostatnich dniach, zrobiło się zielono wszędzie







Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies