Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » W samym słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

W samym słońcu

SylwiaBe 08:52, 19 maj 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 860
Dominika11 napisał(a)
Klon flamingo


Mam podobnego, chociaż nie... Ja mam pospolitego "Drummondi", maleńki jest. Twój to już sporawy
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
sarenka 09:19, 19 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Dominika, fajny ten klon. Mogłabym znaleźć dla niego miejsce . Znalazłam nawet odpowiedniej wielkości sadzonkę on chyba dostać szybko przyrasta?

Sylwia, wrzucę zdjęcie później, narazie nie mogę z domu wyjść
____________________
Magda W samym sloncu
Dominika11 09:32, 19 maj 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
SylwiaBe napisał(a)

Mam podobnego, chociaż nie... Ja mam pospolitego "Drummondi", maleńki jest. Twój to już sporawy
już ma kilka latek ten młode listki ma różowe, a drummondi chyba nie
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Dominika11 09:34, 19 maj 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
sarenka napisał(a)
Dominika, fajny ten klon. Mogłabym znaleźć dla niego miejsce . Znalazłam nawet odpowiedniej wielkości sadzonkę on chyba dostać szybko przyrasta?
pieknie się przebarwia, dlatego pokazałam te różowe listki. Warto znaleźć dla niego miejsce rośnie dośc szybko, tylko przycinać trzeba zanim ruszą soki, żeby nie płakał
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
sarenka 09:55, 19 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Dominika11 napisał(a)
pieknie się przebarwia, dlatego pokazałam te różowe listki. Warto znaleźć dla niego miejsce rośnie dośc szybko, tylko przycinać trzeba zanim ruszą soki, żeby nie płakał

Mogłabym go posadzic przy podjeździe bo tam będę szukała drzewa o nieregularnej koronie, na tej samej rabacie co śś. Znalqlzam taki szczepiony na 2 metry.


A w ogóle naszła mnie taka myśl,że miałam przy podjeździe ( na drugiej rabacie) posadzić trzecią Amanogawe, ale tak patrzę,że może w środek posadzę coś innego, rano przeglądałam opisy drzew i krzewów i moze by tak grujecznik rotfuchs, on też tak kolumnowy wygląda na zdjeciach. Taka luźna myśl, co o tym myślisz?
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 09:55, 19 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
To jest to wolne miejsce na coś przy Limelight.
Pomarańczowymi liniami zaznaczyłam gdzie hortka i ML
____________________
Magda W samym sloncu
SylwiaBe 09:58, 19 maj 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 860
sarenka napisał(a)
Pomarańczowymi liniami zaznaczyłam gdzie hortka i ML.[img size=360x480]https://www.ogrodo

A nie chcesz tam dodać jeszcze hortensji?
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
SylwiaBe 10:01, 19 maj 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 860
Ah i widzę Imperatę Red Baron, moja dopiero w tym roku wsadzona, ale powiem szczerze, że już ją uwielbiam, no oryginał po prostu
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
sarenka 10:02, 19 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Sylwia, moglaby być, ale zaczynają mnie męczyć takie jednolite fragmenty, szukam miejsc na drzewa i krzewy bo tych u mnie jak na lekarstwo. Do tej pory rosnir u mnie hakuro i brzoza, dwa drzewka owocowe i kilka borówek, i dopiero w zeszłym tygodniu posadzilam 2 Amanogawy i ttzemiliny na pniu. Fakt, mam szmaragdy, ale chciałabym trochę drzew dosadzic...no i szukam....tu jakbym posadziła to może nawet cień na taras by dawało, w zależności jakie drzewo by to było. I trawników by się cień przydał bo u mnie całe lato i patelnia
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 10:03, 19 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
SylwiaBe napisał(a)
Ah i widzę Imperatę Red Baron, moja dopiero w tym roku wsadzona, ale powiem szczerze, że już ją uwielbiam, no oryginał po prostu

Ja ten błąd popełniłam,że kupiłam jej za dużo bo ona szaleńczo się rozłogami rozmnaża. Zaczęłam wykopywać i rozdawać z uwagą by ją dołować w doniczkach , ale ja też ja lubię
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies