Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród na glinie 09:56, 29 maj 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
Malgosik napisał(a)
Wałek z tawuł japonskich. Niestety w nogach ambrowca 2 tawuły słabiej rosną. Pozostałe muszę mocniej ciąć, a i tak wyprzedzają co chwilę te słabsze.

Hostę Patriot uwielbiam.



Małgosiu,
Hosta i brunera imponujące.
Aż trudno uwierzyć że tak im gliną służy

A co do żółtego iryska
Wygląda bajecznie
Jeżówkowe-Love 09:50, 29 maj 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
deszczowymaj napisał(a)
Ostrogowiec pomalutku się rozkręca

Ten też się szykuje



Asiu ,
Pięknie
Tyle się dzieje
A ci to ta biała roślinną na ostatnim zdjęciu???
Przerwa na kawę... 09:47, 29 maj 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
inka74 napisał(a)
Dziś skuszona zdjęciami Gałgasi i widząc zwiększone zapotrzebowanie na hostę Devon Green pojechałam takowe zakupić bo telefonicznie ustaliłam, że są lokalnie dostępne. No lokalnie jak lokalnie, 30 km ode mnie ale co tam. Oczywiście wpadłam na ostatnią chwilę do ZP. I oczywiście jak to nie wyszłam tylko z tym co miałam ale z kilkunastoma doniczkami. Między innymi udało mi się zakupić takie cudo - kuklik Bohema Pink. Powiem tak - jest absolutnie piękny!!! Duże kwiaty, falowane, wielowarstwowe. Patrzą w górę i podobno długo kwitną. No cudo.
Tu skitrane w samochodzie


A tu na rabacie pokazowej. Posadzę je tak, abym widziała je z tarasu. Żałuję, że więcej nie było ale i tak się cieszę, że udało mi się je zakupić. Sadzonka spora, taka napakowana.


Z kuklikami przywędrowały hosty Dewon Green. Piękne są. Ten kolor jest niespotykany, głęboki i błyszczący, jak nawoskowany. I sadzonki bardzo zacne, ostatnie 3 duże donice zabrałam. Ale jeszcze małe były na polu.



Iwonka,

Super zakupy ,
I widzę że bez ograniczeń
Takie właśnie lubię,
Roślinki, ładne
Sadzonki zdrowe
Nic tylko sądzić hihihi
W ogródku emerytki 09:44, 29 maj 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
gogo napisał(a)
W trakcie liczenia host [mam 42, razem z 7 od Ani Anabuko] dostrzegłam, że jedna z nich ma na niektórych liściach jasny środek w kształcie liścia
Jest przepiękna, oczywiście nn.



Grazynko,
42 hosty to już ogromna kolekcja
Pokazuj proszę
Hosty są takie piękne

Też zaczęłam znieść,
Mam już 5 hihihi

Pszczelarnia 09:34, 29 maj 2020


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
Dla Aldony, ze specjalną lilakową dedykacją od Towarzystwa Miłośników Lilaków.

L. Parfume?





Czuję się wyróżniona dedykacją - dziękuję. Lilak obłędnie pachnie i po ścięciu kwiatów powtarza kwitnienie w sierpniu. Pozdrawiam TML z lilakiem Oliwia
Ogród niby nowoczesny ale... 09:19, 29 maj 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Magda70 napisał(a)



Slalom uprawiacie?
Ogród niby nowoczesny ale... 09:17, 29 maj 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Magda70 napisał(a)


kopytnik i carex w cieniu i bez wody




Ha.... to do mnie
Tyle, że już za późno

A jaki to carex???


Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 09:11, 29 maj 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
popcorn napisał(a)




A jakie ma skarpetki ten pan kogut!!!

Ja i mój ogródek, a może ogród 09:10, 29 maj 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 09:08, 29 maj 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ogród z plażą 09:08, 29 maj 2020


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6307
Do góry
Zastanawiam się czy z tych dwóch wstrętnych azalii nie zrobić sobie takich drzewek, tylko one trochę krzywe są



Ja i mój ogródek, a może ogród 09:07, 29 maj 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 09:06, 29 maj 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 09:04, 29 maj 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 09:03, 29 maj 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ogród z plażą 09:01, 29 maj 2020


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6307
Do góry
Dzień kapuśniaczku ciąg dalszy, nawet trawnika nie idzie skosić, bo cały czas mokro.

Magleska napisał(a)
Ajka fajnie działacie
rododendrony masz śliczne -ten bordo dla mnie najpiękniejszy

podoba mi się ta rabata z kosaćcami-jak ją skończysz pokaż koniecznie
pogoda i u mnie beznadziejna -nadrabiam zaległości w domu ,a wolałabym w ogrodzie podziałać jakoś te domowe obowiązki mnie nie cieszą

Żurawek mam kilka i wiecznie je przesadzam ,bo nie mam na nie pomysłu

a ….i jeszcze jarzębina śliczna -pamiętasz jaka to odmiana ?
Miłego dnia


Bordo to azalia właśnie, ale dwie pozostałe to straszące patyki, dlatego je przytnę do zera. Kupiłam sobie książkę o cięciu i będę działać na wiosnę Wcześniej miałam stracha i chciałam dać im szansę, ale jak widać, nie opłaca się. Może je przesadzę gdzieś na tyły.

Jarzębina chyba pospolita - pendula.

Ja i mój ogródek, a może ogród 09:01, 29 maj 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 09:00, 29 maj 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 08:59, 29 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Nowy nabytek. Ktoś wie jaka to rasa?


Kury wygonione
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies