Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

nicol21 09:08, 29 maj 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Bosko - lubisz wczesne popudki?! Bo kogut nawet w kurniku zamknietym będzie piał :/. Nie lubiłam tego na wsi.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
popcorn 09:09, 29 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Haha. Wypuszczam je o 6.30 codziennie. Kurnik jest na końcu działki, jakieś 70 metrów od budynku, stąd go nie słychać. Może przy otwartym oknie ale nie w zamkniętym domu

Jak ma im być lepiej to to pianie wytrzymam, chyba
____________________
Mój nowy ogródek
jolanka 09:10, 29 maj 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Kurcze, harem normalnie
Ciekawa jestem co zrobisz jak będzie piał codziennie nad ranem a Ty bedziesz chciała pospać
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Juzia 09:11, 29 maj 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38500
popcorn napisał(a)




A jakie ma skarpetki ten pan kogut!!!

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
popcorn 09:22, 29 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
To będzie rosół hahaha
No śmieszny jest! Żałuję że wcześniej się tam nie zatrzymałam, pan będzie miał kury na sprzedaż, znoszące już jajka. I chowane na zewnątrz. Heh. No nic. Następnym razem będę mądrzejsza. I ktoś kto to czyta uniknie moich błędów? Oby?
Buziaki!!!
____________________
Mój nowy ogródek
sylwia_slomc... 11:04, 29 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81794
AniazUroczyska napisał(a)

Kupuję jajka od sąsiada, są bardzo smaczne. Mówi ,że nie stosuje żadnych pasz ,gotowych mieszanek, ani śruty( soja , kukurydza GMO), dokarmia tylko pszenicą i gotowanymi ziemniakami.

Śruta to mielone ziarna zbóżPszenicę lepiej jest ześrutować bo w całości kury gorzej ją trawią i może powodować choroby wątroby u nich. No i takie jajko to jest jajko
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 11:08, 29 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81794
Za dwadzieścia zł to za darmo. Wygląda trochę jak miniatura kochina. Ja 9 lat temu za półrocznego kochina 60 zł płaciłam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
popcorn 11:08, 29 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Mam śrutę z pszenżyta dla nich, gdzieś może zdybię kukuryszę jeszcze (też śrutę) żeby domieszać. Całe ziarna nawet niechętnie jedzą. Musze im też ten żwirek wyłożyć gdzieś.

Póki co praca a potem chcę je poobserwować

miłego dnia!!!
____________________
Mój nowy ogródek
galgAsia 11:21, 29 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Karola, podglądam Cię jeszcze od dwóch wątków wstecz i co tu wejdę, to coraz większego wytrzeszczu dostaję No a dziś ten kogut mnie skutecznie zmotywował, żeby wyjść z dziury, tak jak te Twoje kury , i się przywitać

To, co robisz - ze swoim ogrodem, ze swoim życiem - jest takie energetyczne i optymistyczne, że można by Cię pisać na receptę, jako środek poprawiający samopoczucie

Buziaki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gocha 11:28, 29 maj 2020


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Karola trzymam mocno kciuki za kurki, żeby były odważniejsze. I żeby to zbyt długo nie trwało. Kogut pierwsza klasa- w takich pantalonach. Czekam jak wszyscy na pierwsze jajko ale jak tu czytam to chyba troche poczekamy. Byleby Ci coś jednak przed zimą tych jajek zniosły . Pozdrawiam
Bardzo ale to bardzo Cię podziwiam Karola
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies