Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną 21:12, 11 maj 2025


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Np jarząb brzęk
Wymarzony sielankowy ogród..... 21:10, 11 maj 2025

Dołączył: 10 lut 2023
Posty: 443
Do góry
Monia81 napisał(a)


Witaj Olu ja kupiłam wirginijski, zobaczę jak u mnie będzie się sprawował z jakiej części Górnego Śląska jesteś?, może gdzieś blisko mnie



Oo, już Ci pisze na priv gdzie mieszkam, bo nie wiem jak to jest przyjęte, czy się o tym pisze na forum
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 21:01, 11 maj 2025


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Carpe diem
Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną 21:01, 11 maj 2025


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 6127
Do góry
Rojodziejowa napisał(a)


Czy to aktualne zdjęcie? Jeśli tak to jestem w szoku stopniem zaawansowania hakonek i jakie ładne masz bergenie.
Ogród w dolinie 20:59, 11 maj 2025


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 1350
Do góry
Roocika napisał(a)
Lubię to ujęcie.

Zawsze jak wychodzę zza domu to buzia mi się śmieje


Lubię gęsto obsadzone rabaty, Twoja wygląda świetnie. Mówię wtedy, że się miejsce nie marnuje.
W moim małym ogródeczku II 20:53, 11 maj 2025


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 1350
Do góry
Roocika napisał(a)
Niesamowity ten kącik z glicynią, bardzo romantycznie wygląda. A glicynia w duecie z lilakiem... można siedzieć i podziwiać.

Pięknie masz Dorota
Dziękuję ślicznie, miło mi to czytać. Glicynia powoli przekwita, ale jeszcze chodzę dookoła altany i podziwiam jej piękno.




Dębowe zakątki 20:50, 11 maj 2025


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Kordina napisał(a)

Ale progres ja tu widzę! Aniu gratulacje, nieźle ostrzysz pędzle

A dziękuję bardzo
Jeszcze jeden obraz z koniem jest na wystawie

W sumie 30- kilka obrazów
Dębowe zakątki 20:28, 11 maj 2025


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Alija napisał(a)
Aniu, śliczne hosty, bardzo je lubię o tej porze, jedno mają już rozwinięte liście, inne dopiero pokazują kły, ale wszystkie są świeżutkie i nienadgryzione przez ślimaki.
U mnie też niektóre rośliny zostały liźnięte mrozem, cytryniec, morwa, jedna magnolia (dziwne, bo rosnąca obok nienaruszona).

Hosty rosną w oczach ze 3 podmarzły w 2 falach przymrozkowych I kilka roślin też. /najbardziej szkoda mi judaszowca.
U mnie też tak jest i teraz inne są bardziej rozwinięte a inne z kłów się rozwijają jeszcze lekko.
Oj te ślimaki już są . musze kupić niebieski granulat.
U mnie też mrozik sobie wybierał rośliny tu i ówdzie a nie falami

Uf jestem już po swoim wernisażu, Udany , fajny. Teraz już spokojnej zajmę się tyłami w ogrodzie

Pozwolę sobie wam pokazać minimum z tego wernisażu
Wymarzony sielankowy ogród..... 20:23, 11 maj 2025


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry



Wymarzony sielankowy ogród..... 20:20, 11 maj 2025


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Oj chciałabym takiego porządnego deszczu...



Wymarzony sielankowy ogród..... 20:18, 11 maj 2025


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Chmurzy się codziennie, ale deszczu brak, wczoraj posiąpiło tylko, susza okrutna... A jak u Was?
Parę pstryczków dzisiejszych




Wymarzony sielankowy ogród..... 20:15, 11 maj 2025


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
GingerO napisał(a)
Cześć Monika, witam się u Ciebie! Zobaczyłam u Ciebie śniegowiec, czy on jest chiński, czy wirginijski? Nie wiem który z nich lepszy jest do uprawy.


Witaj Olu ja kupiłam wirginijski, zobaczę jak u mnie będzie się sprawował z jakiej części Górnego Śląska jesteś?, może gdzieś blisko mnie

Wymarzony sielankowy ogród..... 20:13, 11 maj 2025


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Kasya napisał(a)

Sniegowiec !
A moj nie kwitnie
Wypatruje co roku, nie wiem nawet jak zalazki pakow wygladaja


A szersze kadry masz cudne !


Jestem go bardzo ciekawa, no i czy będzie kaprysił czy też nie kadry dziękują



Przedogródek z bordo i trawami 20:08, 11 maj 2025

Dołączył: 11 maj 2025
Posty: 3
Do góry
A tutaj moja fantazja
Przedogródek z bordo i trawami 20:08, 11 maj 2025

Dołączył: 11 maj 2025
Posty: 3
Do góry


Tutaj przedogródek
Choroba tuji szmaragdów 20:01, 11 maj 2025

Dołączył: 11 maj 2025
Posty: 6
Do góry
Witam wszystkich forumowiczów,
Dziękuje za przyjęcie mnie do grupy. Szukam ratunku dla moich tuji szmaragdowych które zaczeły usychać całościowo. Pierwsze oznaki ich choroby zauważyłem w sierpniu ubiegłego roku kiedy to jedno drzewko z dnia na dzień zaczeło żółknąć i usychać. Po około 3 tygodniach całkowicie uschło więc je wyciołem. niemalże w tym samym czasie druga z tuji zaczeła żółknąć ale przyszło ochłodzenie i w międzyczasie opryskałem ją środkiem grzybobójczym więc z lekkim przebarwieniem przetrwała do wiosny. W kwietniu jednak zaczeła znowu usychać i końcem miesiąca ją wyciołem. Kilka dni temu z następnym krzewem stało się to samo a dzisiaj zauważyłem że kolejne 2 sztuki usychają. Krzewy mają 10 lat i nie chorowały wcześniej. Załączam kilka zdjęć chorych krzewów.
Proszę o pomoc w rozpoznaniu przyczyny usychania gdyż obawiam się że w niedługim czasie cały ogród potrzebował będzie pomocy.

Pozdrawiam
Lukasz
Miskantowa pustynia, w przyszłości tarasowy ogród na skarpie 19:48, 11 maj 2025


Dołączył: 24 mar 2021
Posty: 1519
Do góry
Uwielbiam mojego powojnika Montana…



Warzywnik na skarpie



Dereń cieszy oko, czekam az pokaże całą swoją urodę (kwiatków ma kilka)
Martwila mnie ta sadzoneczka ale muszę zwrócic honor. Jest dobrze.



Na koniec moj judaszek. Ogarnął się po przeprowadzeniu poważnej rozmowy, z groźbami odesłania do sprzedającego w tle. Wydawało mi się, ze jest martwy ale jakieś życie widać aczkolwiek szalu nie ma…
Nic to. Dwie zimne nocki jeszcze przed nami i podobno będzie już wiosna i cieplo.

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną 19:47, 11 maj 2025


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 10934
Do góry
Odchwaszczanie skarpy miało efekt uboczny
Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną 19:45, 11 maj 2025


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 10934
Do góry
Karo, o magnolie się boję, że przemarzną.
Juzia, na brzozy to trzeba miejsca dobrego, żeby ją wyeksponować. Tutaj jakoś jej nie widzę… A czy nie duże... chodzi za mną myśl, żeby się pozbyć tego dęba i dać tam jakiś krzew albo drzewo rosnące szeroko, albo jakąś kalinę japońską...

Justyś, modelka ostatnio ma parcie na szkło

Orliki do eksmisji… denerwują mnie te różne kolory. Najbardziej lubię jednolite.
Ptasi gaj 19:28, 11 maj 2025


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 9670
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)
CD









Oo widzę Twoje czarnuchy
A te lany tulipanów cudownie wyglądają

Piwonia drzewiasta? Mam jedną ale jeszcze nie kwitnie

Ja tam u Ciebie porządek widzę



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies