Nie chcę przeładować tej rabaty. Czyściec zimą nie jest atrakcyjny chyba, kurcze nie zwróciłam uwagi
Popełniłam rysunek. To co jest
Rabata zakreślona na szaro. W plecach żywopłot z cisa. Widać magnolie, Pissardii, przy oczku z prawej kulki z cisa, porozrzucane na rabacue kaliny. Będę je podgalać z dołu by miały gołe nóżki więc krzaczorami mają nie być
Przepraszam za rysunek, nie postarałam się ale to tylko dla orientacji
Chciałabym zagospodarować miejsce pod pierwszym oknem. To ściana zachodnia. W tej chwili są tam świerki daisy white ale wolałabym krzew lub krzewy sięgające okna. Od 14 jest tam już słońce. Rododendrony dadzą radę? Myślałam też o hortensji Anabelle ale wzdłuż ściany z dwoma oknami są posadzone hortensje bukietowe i może dla odmiany coś innego?
Moniko tak nie mogę mieć rabaty wiesz basen,podgrzewacz wody ,filtry wszystko zajmuje dużo miejsca
Ale jak nie będzie basenu ,to już pomysł wykorzystam
chyba najbardziej leży mi ta Twoja wersja z brzozą przy altance
myślę że nic tam lepszego nie da się wymyślić ❤
Dzień dobry, przyszłam się przywitać. Już podczytywałam o Twoich początkach, dziś trafiłam na ostatnie zdjęcia - bardzo ładnie u Ciebie. Szczególnie mi się tu podoba, wylewające się zza murku roślinki.