Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 21:53, 27 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Basilikum napisał(a)
Karola prosze bardzo jeszcze raz


Cudne fotki i obrazek Jak tak dalej pójdzie tylko krótkie portki będziesz miała w szafieU nas przedwczoraj tęcza była
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 21:50, 27 maj 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Dobranoc
Poidełko dla ptaków 21:50, 27 maj 2020


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6326
Do góry
m.in. takie poidełka robię









Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 21:49, 27 maj 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 21:46, 27 maj 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
pare widoczkow na dobranoc


Ogród pod lasem 21:42, 27 maj 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9513
Do góry
Oto kot



I kota
W ogródku emerytki 21:40, 27 maj 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Kwitnie skalnica cienista.

Gaura różowa, za nią posadzę perłówkę orzęsioną.

Nowe epimedium już lepiej wygląda.

Zachwycam się tojeścią Beaujolais.
Ogród w remoncie 21:37, 27 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Sesleria jesienna zimowa pora u mnie była zielona. Po wiosennym cięciu szybko się zebrała. Nie wiem jak zachowuje się czyściec?

Może jakieś zimozielone kuleczki? Tu i ówdzie.


Nie chcę przeładować tej rabaty. Czyściec zimą nie jest atrakcyjny chyba, kurcze nie zwróciłam uwagi
Popełniłam rysunek. To co jest



Rabata zakreślona na szaro. W plecach żywopłot z cisa. Widać magnolie, Pissardii, przy oczku z prawej kulki z cisa, porozrzucane na rabacue kaliny. Będę je podgalać z dołu by miały gołe nóżki więc krzaczorami mają nie być
Przepraszam za rysunek, nie postarałam się ale to tylko dla orientacji
Ogród Natalii 21:36, 27 maj 2020

Dołączył: 22 sie 2017
Posty: 47
Do góry
Chciałabym zagospodarować miejsce pod pierwszym oknem. To ściana zachodnia. W tej chwili są tam świerki daisy white ale wolałabym krzew lub krzewy sięgające okna. Od 14 jest tam już słońce. Rododendrony dadzą radę? Myślałam też o hortensji Anabelle ale wzdłuż ściany z dwoma oknami są posadzone hortensje bukietowe i może dla odmiany coś innego?

W ogródku emerytki 21:33, 27 maj 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Bardzo lubię kokoryczkę.



Czyściec też lubię.
W ogródku emerytki 21:29, 27 maj 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Jeszcze trochę host.



Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 21:27, 27 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Brzoza posadzona od razu

Malutki pod lasem 21:25, 27 maj 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12226
Do góry
Paweł, grab za duży, mam trzy na froncie i po 3 latach robią się z nich potwory

Kasiu, też o niej myślałam, miałabym trzecią w ogrodzie, każdą inną

A co jest nie tak z tą amanogawą???
Zaraz wrzucę fotki jakie znalazłam
Ogród pod lasem 21:22, 27 maj 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9513
Do góry
Dla stęsknionych za April





W ogródku emerytki 21:22, 27 maj 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Trochę host.



To tu- to tam- łopatkę mam ! 21:21, 27 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
antracyt napisał(a)
To niebieskie to kocimiętka? Na telefonie oglądam i detale mi umykają


Tak, kocimiętka. Rewelacyjnie się sprawdza na pograniczu gleby i tych różności, którymi utwardzana jest droga.

w czerwcu było tak

Wymarzony sielankowy ogród..... 21:21, 27 maj 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
I wiecie co, dzisiaj zobaczyłam pierwszy raz u siebie, że mi Red Baron zakwitł... no kurza twarz nie wiedziałam, że on kwitnie...
Dla odmiany czas na zmiany... 21:21, 27 maj 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Dla Józefiny


Jak będziesz chciała to zrobię lepsze foto
Póki co uciekam
Akcja reanimacja -zmiany w ogrodzie czas zacząć 21:21, 27 maj 2020


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1704
Do góry
MonikA napisał(a)
Może właśnie całą altanę otoczyć roślinami

Moniko tak nie mogę mieć rabaty wiesz basen,podgrzewacz wody ,filtry wszystko zajmuje dużo miejsca
Ale jak nie będzie basenu ,to już pomysł wykorzystam
chyba najbardziej leży mi ta Twoja wersja z brzozą przy altance
myślę że nic tam lepszego nie da się wymyślić
Ogrodowe marzenie Mrokasi 21:20, 27 maj 2020

Dołączył: 04 maj 2020
Posty: 124
Do góry
Dzień dobry, przyszłam się przywitać. Już podczytywałam o Twoich początkach, dziś trafiłam na ostatnie zdjęcia - bardzo ładnie u Ciebie. Szczególnie mi się tu podoba, wylewające się zza murku roślinki.

mrokasia napisał(a)

Zaraz idę ryć. Ale póki co kilka szerszych kadrów z nową częścią - Ursa mnie zmobilizowała



Będę zaglądać dla inspiracji .

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies