Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 17:41, 27 maj 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12206
Do góry
W końcu dół z kamykiem dojrzał i został mikro tarasem. Za wiele miejsca na nim nie ma, zacieniony popołudniem, ale cieszy . Zapach Gertrudy i jaśminu od sąsiada bardzo umila tarasowania się

Rozpoznawanie chorób i szkodników 17:41, 27 maj 2020

Dołączył: 27 maj 2020
Posty: 1
Do góry
Co to?
W Kruklandii 17:29, 27 maj 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
I.... każdy ma jakiś koszmarek





hahahaha
W Kruklandii 17:25, 27 maj 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry





A tu chcę coś posadzić pod drewutnią, ale nie wiem co wytrzyma. Sucho i ciemno.
Hosty na bank... ale jakąś trawkę bym jeszcze chciała...


W Kruklandii 17:18, 27 maj 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry









Migawki z ogródka 17:17, 27 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
tulucy napisał(a)
A że miałam już komórkę w garści, to kronikarsko.
Łubin, r. Laguna, naparstnica, powojniki Princess Red i Bałtyk






Skad ty masz takie kwiaty juz...
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 17:14, 27 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Kiedyś byłam zakochana w glediczji, ale to nie jest drzewo do małego ogródka


Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 17:08, 27 maj 2020


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Do góry
polinka napisał(a)


Rabata przy ławce została poszerzona i też dostała seslerie i szlwie




Polinka cudownie. Ty to masz rękę do traw. Mam pytanie.co ile posadzilas tu seslerie i szalwie? To caradonna? I co ile posadzilas seslerie w pierwszym ogrodzie że chcesz je teraz przerzedzac?
W Kruklandii 17:03, 27 maj 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry










Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 17:03, 27 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
AsiaK_Z napisał(a)
Szerszy kadr w moim wydaniu... rurę można zakryć palcem


Hmmmm..... To chyba nie do końca o to chodziło.

Pamiętam tę płachtę sąsiadów.
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 16:50, 27 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Jezusie!!!
Zakochałam się!!!

W Kruklandii 16:33, 27 maj 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry












Migawki z ogródka 16:20, 27 maj 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Wczoraj przyszły pierwsze z zakupów internetowych.
Ładna paczka.



Kolejne zapowiadają się na przyszłą środę.

A ja praktycznie od niedzieli nic nie zrobiłam, bo umierałam na ból zęba. Jakieś zapalenie mi się solidne przyplątało, wczoraj mnie poratował dentystą antybiotykiem, dziś mi leczenie zaczął
Mój ogrodowy pamiętnik 15:59, 27 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20291
Do góry
Nowa12 napisał(a)
Beni Maiko w słońcu ma fajny kolorek.





Cudny kolorek tego klonu
Kule bardzo mi się podobają Jak długo świecą po zmroku?
Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 15:59, 27 maj 2020

Dołączył: 27 maj 2020
Posty: 2
Do góry


Witam serdecznie i proszę o radę,
potrzebuję stworzyć nowoczesną a nawet minimalistyczną rabatę- osłonę wzdłuż płotu 20 m (strona południowo-zachodnia) i uzyskać tam przyjemny widok, który będę podziwiać z okien tarasowych jadalni. Okna tarasowe są naprzeciw dwóch pierwszych przęseł płotu w paski, jak kończy się betonowy mur.

Ponieważ ten pas działki pod rabatę jest wąski, między płotem a tarasem jest do 2m dlatego zależy mi na maksymalnie wąskiej rabacie.

Myślałam o trawach, ale to nie będzie osłona całoroczna. Może jakieś iglaki plus trawy?

Osobiście uwielbiam wszelkie trawy, cisy, sosny, berberysy, brzozy... no właśnie, a dom jest w klimacie minimalizmu, więc muszę się pilnować, żeby nie zgubić po drodze prostoty, na której bardzo mi zależy.

Pomóżcie proszę.
Mój ogrodowy pamiętnik 15:57, 27 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20291
Do góry
Nowa12 napisał(a)


A to jest aktualnie kawałek moich ulubionych meandrów .



Piękny widoczek Mszyc współczuję. Klon i dereń jakie już duże!
Ja i mój ogródek, a może ogród 15:57, 27 maj 2020


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
Dominika11 napisał(a)
takie coś ???
kulki to buksy/cisy, tawułki i szałwia ???


Domi, a może kulki bukszpanowe z hacone all gold?

W ogrodzie Przemka - Ogród mały, ale pojemny już hacone rozrośnięte, a bukszpany w nich są zatopione. Super to wygląda. Zobacz może to będzie dla Ciebie inspiracja - dla mnie była
Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 15:49, 27 maj 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Kawa napisał(a)
yyy a przepraszam a z której strony ty masz taki teren?

A proszę bardzo, ta działka siostry to ta powyżej mojej, otoczona czerwona linią. Na niebiesko jest nasza działka
Ogrodzenie idzie tak jak czerwona linia i z przodu przechodzi w niebieska linię. Od tyłu (na tych najkrótszych bokach po prawej stronie fotki) nowi sąsiedzi będą stawiać swoje ogrodzenia.



Jakaś stara ortofotomapa z początku zakładania ogrodu.

W Kruklandii 15:32, 27 maj 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry










Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 15:28, 27 maj 2020


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Kup Doorenbosa wielopniowego będzie puchaty

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies