Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Do raju daleko - u Ewy 15:08, 27 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20291
Do góry
Buczek - kolor liści też odrobinę przekłamany... Listki ma cudownie delikatne







Przerwa na kawę... 15:08, 27 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21532
Do góry
inka74 napisał(a)
Madzia- jak napisałam to zrobiłam no niekończący się tetris


Czy to jest ten nowy Sangokaku???
Nawet jeśli nie to piękna sztuka. Idę właśnie przesadzać mojego.
W Kruklandii 15:08, 27 maj 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Dokładniejsza wycieczka po moim ogrodzie.
Buszu nie ma... ale i tak jest jedwabiście (Gnojówka z pokrzywy dopiero się robi )











Do raju daleko - u Ewy 15:06, 27 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20291
Do góry
Zaczyna też głóg Śliczne są te kwiatuszki. Niestety mój aparat nie umie uchwycić ich oryginalnego koloru. A może raczej powinnam napisać, że ja nie umiem odpowiednio ustawić aparatu - to jest bliższe prawdy





Jarzmianki też szykują się do kwitnięcia



Stokrotki Dorotki Rosną w trawie i musimy je omijać w czasie koszenia. Moja córka się nimi opiekuje

Sezon 2017 u Hanusi 15:05, 27 maj 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Trochę plażowych zieloności - trzymają się piachu "kłem i pazurem"



Sezon 2017 u Hanusi 14:57, 27 maj 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Wybierałam się nad morze po zniesieniu restrykcji, ale udało się wczoraj. Okazało się, że plaże puste, można było spokojnie powdychać jodu bez tłoku.

Jodu Wam nie podeślę, ale widoki z plaży proszę bardzo. Morsy też były. Ale nie ja. Ja spokojnie na kocyku.

Do raju daleko - u Ewy 14:48, 27 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20291
Do góry
Magnolia Genie





Do raju daleko - u Ewy 14:44, 27 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20291
Do góry
Dereń Cherokee Sunset



Dereń Gold Star



Ogrodowe marzenie Mrokasi 14:37, 27 maj 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
mrokasia napisał(a)
Zawilcowe przedszkole i ostatnie podrygi bergeni





Ta żurawka bordowa ładna. Która to?
Do raju daleko - u Ewy 14:35, 27 maj 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Ewa777 napisał(a)




Tak wygląda teraz wiśnia Kanzan na stelażu






Co posadziłaś na przodzie Twojej mojej ulubionej rabaty? Begonie?
Długi i chudy 14:30, 27 maj 2020


Dołączył: 21 lis 2019
Posty: 196
Do góry
Mój widok z okna, azalie w rozkwicie

Długi i chudy 14:29, 27 maj 2020


Dołączył: 21 lis 2019
Posty: 196
Do góry


Nowy nabytek klon tatarski, wśród bylin
Długi i chudy 14:26, 27 maj 2020


Dołączył: 21 lis 2019
Posty: 196
Do góry
Rabatka azaliowa i cisy
Trawa fatalna w tym roku
Długi i chudy 14:25, 27 maj 2020


Dołączył: 21 lis 2019
Posty: 196
Do góry
Zmiany w moim ogrodzie trwają w najlepsze. A wiosna zachwyca

Rabata z przodu domu - klon palmowy 14:18, 27 maj 2020

Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 183
Do góry
Cześć
nie jestem zbyt dobra w projektowaniu ale może:
w rogu przy schodach posadzić Stożek z cisa, przed rynną aby ją zasłonić jakieś kolumnowe drzewo w kolorze żółtym albo wiśnie piłkowaną amanogawa pomiędzy drzewem a cisem miskant morning light z przodu po całości obwódka z cisa lub berberysu schodach 3 szt hortensji Bobo po prawej przed kolumnowym drzewem kulki cisowe albo azalie a potem jako wypełnienie żurawki i trawki
pozdrawiam

Iwona

żaden ze mnie malarz ale mniej więcej o to chodzi

albo


Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 14:12, 27 maj 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Dominika11 napisał(a)
widok ładny, fotki coraz lepsze


Widok (mimo, że z rurą po tej stronie ogrodu ) jest o tyle fajny, że wreszcie schowany jest plastikowa zasłona sąsiadów
W 2017 roku było tak....


2 maja br.

Brzozowy raj 13:57, 27 maj 2020


Dołączył: 08 lut 2019
Posty: 451
Do góry
Brzozowy raj 13:54, 27 maj 2020


Dołączył: 08 lut 2019
Posty: 451
Do góry
Nie tylko kwiaty u nas
Lepiej późno niż wcale - dojrzewanie ogrodowe 13:49, 27 maj 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
Ivo napisał(a)
Sylwia - Ale słodziak

A moja to hovawart, i nie do końca czarna


Śliczna sunia. My mamy kundelka ze schroniska ale własnie bardzo przypomina tą rasę
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 13:38, 27 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
No to tyle bo już się chyba powtarzam, choć za każdym razem fotka innego orlika, ale w kilku miejscach mam podobne

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies