Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród w remoncie 13:16, 27 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
Na rondzie teraz królują zawilce. Chyba to był dobry pomysł

Ogródkowe perypetie:) 13:14, 27 maj 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
abiko napisał(a)
I powoli czas na róże
Zapączkowane angielki
róża od Anitki

William Schakespeare jako pierwszy, chociaż choruje, widać po żółtych listkach.


Zdziwił mnie bodziszek, bo postanowił zakwitnąć, chociaż od 3 lat ani drgnął..


Cudowne. A bodziszek też
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 13:13, 27 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Do raju daleko - u Ewy 13:10, 27 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20291
Do góry




Tak wygląda teraz wiśnia Kanzan na stelażu




Ogród bez reguł 13:10, 27 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Ostatnio wracam do domu z takimi bukiecikami Mam zamiar w tym roku uraczyć moje roślinki krzemem - albo w gnojówce, albo w oprysku - żeby były silne w walce ze stresem Wbrew pozorom, tego skrzypu aż tak dużo nie ma...
A tak w ogóle to on bardzo ładny jest


Ranczo Szmaragdowa Dolina II 13:09, 27 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 13:08, 27 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Do raju daleko - u Ewy 13:05, 27 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20291
Do góry
Pogodę mamy nie najgorszą, choć mogło by być trochę cieplej. Dziś jest w sam raz 20'C Kilka zdjęć ogólnych.







Ranczo Szmaragdowa Dolina II 13:04, 27 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 13:00, 27 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Gożdzikowa - wiejski ogród 12:58, 27 maj 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
Serdecznie dziekuję za życzenia.Już jest lepiej

Dziś w końcu trochę cieplej
Wiecie co? .. Maj zleciał a ja jeszcze nie chodziłam na krótki rękaw i bez skarpetek ... ha!! mało tego, chodziłam w serdaku lub kurtce



tulipany przekwitły ,przyciete ,narcyzy też ...
posadziłam carex evergold na obwódce ,narcyzy zmienią miejscówkę

W najszerszym miejscu od hortensji i ciemierników do kulek jest 1,5 m jest tam imperata Red baron.Zastanawiam się czy nie dać tam coś na kiju? a może coś innego? ale co?
Proszę o sugestie










Działka prawie w Borach Tucholskich 12:58, 27 maj 2020


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
No właśnie











Ranczo Szmaragdowa Dolina II 12:57, 27 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry




Tu ma być ogród :) 12:56, 27 maj 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4636
Do góry



Witaj
Zaszłam do Twojego ogródeczka z wyszukiwarki -szukałam jeżówek i znalazłam nie dość że są jeżówki to jest jeszcze piękny ogród
Mam pytanie przy okazji o przepis na pyszności które robisz
Pozdrawiam.
To tu- to tam- łopatkę mam ! 12:55, 27 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
galgAsia napisał(a)
Moja szałwia lekarska w ub. roku kwitła po prostu obłędnie. W tym chyba za mocno ją opitoliłam. Może zakwitnie trochę później
Okolice okołotarasowe bardzo przyjemne , bardzo... U mnie jeszcze mało kwiatów, zrobił się lekki przestój. Mentalnie też mam przestój, chodzę zmęczona i tylko bym spała... Trzeba przeczekać


Też zauważyłam, że nie lubi zbyt mocnego cięcia. Trzeba się chyba ograniczać tylko do ścięcia kwiatostanów.
Oj, biednaś Ty. Współczuję niemocy. U mnie nastrój jakby ciut lepszy, choć do normalnego stanu jeszcze nie powrócił.

orliki



jarzmianka wciąż bez kwiatów



skarpa czeka na róże



i przedpłocie (wreszcie mam drzewa!)





i warzywnik na koniec (z pomidorami bieda- za zimno i za mało słońca

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 12:53, 27 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry


te w łące akurat


Ranczo Szmaragdowa Dolina II 12:50, 27 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



To tu- to tam- łopatkę mam ! 12:49, 27 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
antracyt napisał(a)

Nie mam ozdobnych szałwi w ogrodzie (powoli się na nie szykuję), ale od kilku lat takie zwykłe, ziołowe mam na rabatach. Bardzo lubię ich kwiaty i owady również
Długa prosta niezależnie od nasłonecznienia prezentuje się bardzo przyjemnie.


Rzeczywiście ta szałwia jest bardzo mioddodajna. Ma ładne kutnerowate liście. Spokojnie można ja wplatać jako element rabat ozdobnych.
Długa prosta dziękuje.(w drugą stronę)



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 12:46, 27 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Skoro jesteśmy przy temacie orlików to troszkę moich w wersji lepszej i gorszej bo światło było różne i pogoda również




To tu- to tam- łopatkę mam ! 12:46, 27 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Kawa napisał(a)
ślicznie

serduszkę wsadziłam w półcieniu a że myślałam ze nie przeżyje zdecydowanie ma mało miejsca
poczekam jak przekwitnie i przesadzę - myślisz że jej zaszkodzę?


Nie mam pojęcia jak zareaguje. Trzeba eksperymentować. Ewentualna porażka to nic złego. Wszyscy uczymy się na błędach.
Studzienną modernizowałam kilka razy. Teraz już mi pasuje.





Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies