Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród Basi 10:53, 27 maj 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10941
Do góry
Wklejam zdjęcia zrobione wczoraj. Wnusia śpi więc mogę trochę podziałać.







Zieleń, drewno i antracyt 10:39, 27 maj 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13529
Do góry
Mgduska napisał(a)
Idziesz jak burza, a zdjęciami zamęczaj

Ano idę...dobrze, że na razie bez piorunów
Muszę się spiąć, bo mam zaplanowane poszerzenie jeszcze dwóch rabat na ten rok. Jak ziemia znowu mi wyschnie to nie dam rady.
Ta jest następna w kolejce. Ale tutaj zrywam darń.
Malutki pod lasem 10:38, 27 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21532
Do góry
Na zachętę



Dębowe zakątki 10:23, 27 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24697
Do góry
jolanka napisał(a)
Przyznaję, ze host to ja nie rozróżniam
Mam ich kilkanaście ale nie mam pojęcia jak się nazywają.
Fajne te ostatnie obrazy
Ja przez tę atmosferę nic nie maluje. Jakoś nie mam zupełnie ochoty. Dwa ostatnie obrazy stoją na sztalugach już ponad 3 miesiące i nie mam serca za nie się zabrać


Jeżeli nie odmianowo, to na pewno pod względem urody to na pewno je rozróżniasz
Dziękuję za pochlebne słowa pod adresem moich obrazów.
A dla mnie malowanie jest świetnym odstresowaczem.

Jestem bardzo ciekawa twoich obrazów .Pokażesz je ??


Halcyon nabiera niebieskości

Na dole august Beaty a ta wielka to Milenium

Milenium z innej perspektywy

hosta Salute



Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 10:23, 27 maj 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Kotki (zdjęcia z tel).

Po urodzeniu





Wczoraj (otworzyły oczka).


Ale słodziaki, zawsze chciałam kotka w domu, a mam alergię i nie mogę
Ogród Basi 10:15, 27 maj 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
basia3012 napisał(a)
Dzisiaj i wczoraj u nas solidnie popadało. Jest nadzieja, że rośliny na polach i w lasach trochę podlało.

U mnie kwitnie kalina wonna. Pachnie przepięknie.






Powojniki pną się w górę.


Basiu, śliczna ta kalina wonna, czy ona ma Taki pokrój czy " goliłaś" jej nóżki.
Widziałam informację o mszycach, że ma, ale niepszesadnie dużo. A jak z przemarzaniem?
Marzy mi się więcej kalin i lilaków ale obawiam się mszyc i przemarzania.
Pozdrawiam
Ogród bez reguł 10:15, 27 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Misia napisał(a)
Asiu u Ciebie to szybciej niż w pindolino no tydzień na O. mnie nie było i nie ma szans nadrobić, ale chociaż obrazkowo się postaram

Pytanko jedno mam jak u Ciebie ziemniaczki w workach?? Moim powoli liście wychodzą i teraz nie wiem czy mam je całe znów ziemią zasypać?? mówiąc szczerze to nigdy ziemniaków nie uprawiałam a już całkiem w workach i nie bardzo wiem co z nimi teraz zrobić
U mnie też listki wychodzą. Mój Tato, jako człowiek doświadczony , każe czekać, aż za tymi listkami pojawi się łodyga i tę łodygę zasypać aż do liści.
O, moje wyglądają tak

Ogród bez reguł 10:09, 27 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Helen napisał(a)
Asia, róża cudna i takie zdrowe listki, że szoooook
No ja ją okropnie lubię, tę Ascot, i jak zakwita, to normalnie święto Dlatego byłam załamana, gdy wydawało się, że jest chora
Spójrz, to Ascot z początków czerwca 2019



Czy nie jest cudna?
Ja i mój ogródek, a może ogród 10:01, 27 maj 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
to ta rabata wyjściowo - bedzie mieć ścięte rogi na bardziej okragło i sa wsadzone od ogrodzenia tuje, przed tujami umbry, a między umbrami hortki - to jest rabata na przeciw wejścia do domu

Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 10:01, 27 maj 2020

Dołączył: 27 maj 2020
Posty: 2
Do góry
Witam wszystkich, jest to mój pierwszy post na forum Nabyłam działkę, którą systematycznie chcę doprowadzić do ładu a jednocześnie nie znam się na ogrodnictwie na tyle, żeby potrafić zaprojektować ogród samodzielnie więc posiłkuję się projektami znalezionymi w internecie.

Na początek chciałbym zagospodarować jakoś ten narożny kawałek ziemi (zaznaczony trójkątem). Ma on oddzielać drogę, która musi tam zostać (prowadzi do pola za domem) od podwórka przy domu. Kawałek ten znajduje się na otwartej, wietrznej przestrzeni od strony pól uprawnych. Ziemia jest dosyć żyzna i trzyma wilgoć.



Znalazłam w internecie dwie inspiracje jak mogłabym zagospodarować ten kawałek i proszę Was o rady, co o tym myślicie?






W kamiennym kręgu od początku 09:51, 27 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
GorAna napisał(a)
Na pólkach w przechowalni czekają gotowe pojemniki
W tym roku zakwitły mi 164 odmiany tulipanów, wszystkie oznaczone odpowiednimi niteczkami.



Czas zakasać rękawy, wziąć łopatkę i do wykopków

No wow
Jestem pełna podziwu ....
Wzór niedościgniony
Taka segregacja i porzadek !
Brawo ! Należy ci się :
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies