Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Moja bajka 20:28, 24 maj 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Ogród w remoncie 20:27, 24 maj 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
Margerytka40 napisał(a)
Czy to jest klon Brilantissimum?



Asiu ,

Cokolwiek to jest
Jest super
Ania -Spełnione marzenie 20:26, 24 maj 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
To jak warzywniak ,
To i truskawki

Ogródkowe perypetie:) 20:25, 24 maj 2020


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
A niedługo Eden Rose..
Moja bajka 20:25, 24 maj 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Monia81 napisał(a)
U mnie na łąkach żywokostu też nie widać... gnojóweczkę z pokrzyw też nastawiłam i czekam klimatycznie bardzo u Ciebie Kasieńko, mam nadzieję, że uda nam się do Was w tym roku zajechać, bo bardzo bym chciała buziaki

Moniu nie wiem co jest z tym żywokostem. Wszelkie inne rośliny są, a tego jak na lekarstwo. Gnojóweczki są the best i za darmoszkę, i zdrowe. Same plusy . Ja też mam nadzieję, że wreszcie sytuacja wróci do normy i odpalimy spotkania .

Wreszcie cukinie wysadzone . Widać też jak wchodzą nagietki i cynie daliowe. Rosną też kosmosy, ale one wysiewają się same, a ja je tylko przestawiam . Cynie daliowe (jednoroczne) to moja alternatywa dla dalii, na które nie bardzo mam miejsce i, których - powiem to głośno - za cholerę nie chciało by mi się wykopywać
Ania -Spełnione marzenie 20:24, 24 maj 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
To może jeszcze skrawek warzywniaka

Kilka irysow
Niestety wszystkie nie zakwitną,
Ma być 11 kolorów,
Ale czy tyle jest na pewno ,
Poczekamy ,
Zobaczymy

Ogródkowe perypetie:) 20:23, 24 maj 2020


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
zmieniłam krzesło.. wreszcie

i polujemy
Ania -Spełnione marzenie 20:21, 24 maj 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
Orliki








Mam jeszcze 2 ,
Ale nie wiem jakie kolory ,
Bo nie kwitną ( mają 3 listki hihihi)
Migawki z ogródka 20:20, 24 maj 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Z komórki tylko, bo to robocze.
M skonsultowany, czy hibiskusa włączyć do rabaty, czy zostawić w trawniku, orzekł, że włączyć. Prawa strona jabłonki gotowa, to znaczy wyczyszczona, lewa w bólach czyszczenia. Na środkowym zdjęciu widać kawałek korzenia sąsiadowych tuj. Już były poprzecinane przez chłopaków przy robieniu podmurówki. Teraz wybieram.
W moim małym ogródeczku - Dorota 20:18, 24 maj 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13743
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Dzięki Tobie mam niektóre odmiany i bardzo się z nich cieszę. Mam takiego ciemnego, tylko jedną sadzonkę. Ja też mam wrażenie, że niektórych orlików nie mam co kwitły w ubiegłym roku.
Firany uszyłam z najtańszego woalu jaki był w "Wisanie"za 1m płaciłam poniżej 6zł. Nie zahacza się, bo drewno altankowe jest idealnie gładkie. One są związane na dole i nie pozwalam im fruwać.





Orliki cudne, łubin i maki, ja na moje maki muszę jeszcze poczekać, a orliki u mnie dopiero zaczynają Pozdrawiam
Ogródkowe perypetie:) 20:18, 24 maj 2020


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
tarasówka.. Sylwia.. przyznaję pachnie

Tutaj jestem ciekawa.. bo zapomniałam co w tej donicy za różę posadziłam..
chyba jakaś angielka..

Róża Lykkefund, w tym roku ma się całkiem dobrze i zakwitnie

Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę 20:18, 24 maj 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Do góry
Nawet jak rabaty takie se to jednak kanciki robią robotę.

Wiosenne kolorki
Ania -Spełnione marzenie 20:16, 24 maj 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
I teraz dla mnie miła niespodzianka ,
Zupełnie nie liczyłam na to

Glicynie, wisteria
Jeden kwiat
Ale za to jaki




W moim małym ogródeczku - Dorota 20:15, 24 maj 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
bql3 napisał(a)
Orliki ponad wszystko
U mnie już sporo kwiatków kwitnie, ale orlików chyba najwięcej.




Ania -Spełnione marzenie 20:13, 24 maj 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
No to trochę zdjęć

Dzisiejszego spaceru ,
( między deszczem A deszczem )
A że pogoda trochę ponura
To trochę koloru

Kalina koralowa
Pierwsze 2 kwiatki w drugim roku po podłączeniu




Serduszka okazała



To też kwiaty kaliny
Niestety nie wiem co to za gatunek .
Kwiaty są baldachitowate
( nie wiem czy jest nawet takie słowo) hihihihi


I podobne kwiaty derenia
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 20:12, 24 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Magleska napisał(a)
Asia
wiesz ,że ja nie minimalistyczna ,ale jak już co ,to bym posadziła 2 drzewka przy nowej skarpie...tam będą schody ? po obu stronach schodów jakby co

tak jakoś bym dała


tylko wg mnie musiałoby być takie ,żeby osiągały maksymalnie ze 3 m wysokości ….





Dzięki Madzia.
Niestety, tu mi się symetria nie klei. I zasłoni mi widok z tarasu, więc na razie tylko ten dalszy.
No i musi być niżej, albo wyżej, bo posadziłaś centralnie na murku
Zakątek z fioletową ławeczką 20:11, 24 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6729
Do góry
Lipki mają piękne soczysto zielone listki cięte co dwa lata.

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 20:09, 24 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Strzępi się


Ogródkowe perypetie:) 20:07, 24 maj 2020


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
Lubię ogród po deszczu.. przy słońcu po deszczu cały się błyszczy jak dzisiaj..

Powoli zaczyna szałwia..

Pachnie Chanell
MW ma już cudny kolor..
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies