Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pomoc emerytce przy metamorfozie

Pokaż wątki Pokaż posty

Pomoc emerytce przy metamorfozie

Gardenarium 18:58, 16 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ela - Pomoc emerytce przy metamorfozie


*******************

kliknij przycisz "CYTUJ" i skopiuj to co masz powyżej gwiazdek, całość i wklej w swoim profilu w podpisie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 19:23, 30 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Odpowiadam na pytanie

zaczynam planowac rabaty i moje pytanie jaka powinna byc szeroka rabat aby pomiesciła zywopłpt grabowy w miarę wąski i sensowne miłe dla oka nasadzenia

Powinien mieć szerokość 1 m na grab plus co najmniej 2 metry na sensowne nasadzenia.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
elzbietaszer... 19:40, 30 sty 2020

Dołączył: 28 sie 2019
Posty: 124
ok dziękuję Danusiu

czy jest juz ten podpis ?
____________________
Ela Pomoc emerytce przy metamorfozie
Gardenarium 19:47, 30 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zgłosiłam podpis do admina
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
elzbietaszer... 12:13, 31 sty 2020

Dołączył: 28 sie 2019
Posty: 124
pytanie do wszystkich posiadaczy zywopłotu grabowego

zaczynam planowac nasadzenia wzdłuz zywopłotu grabowego ,juz wiem od Danusi -dziękuję ,ze minimu takiej rabaty to 3m i moje pytanie czy ktos ma rododendrony w takim sąsiedztwie i czy dają radę

ten post jest tez testem czy wreszcie mój podpis jest ok
____________________
Ela Pomoc emerytce przy metamorfozie
makadamia 13:22, 31 sty 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
podpis jest ok

rododendrony to duże rośliny (w większości) i trzeba je posadzić w pewnej odległości od żywopłotu. Strzelam, że ok. 1,5m.
To powinno w zupełności wystarczyć, żeby przygotować im (i utrzymać) kwaśne stanowisko.
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
elzbietaszer... 13:31, 31 sty 2020

Dołączył: 28 sie 2019
Posty: 124
makadamia napisał(a)
podpis jest ok

rododendrony to duże rośliny (w większości) i trzeba je posadzić w pewnej odległości od żywopłotu. Strzelam, że ok. 1,5m.
To powinno w zupełności wystarczyć, żeby przygotować im (i utrzymać) kwaśne stanowisko.


dzieki i super ,ze wreszcie jest ten podpis ,wreszcie będę mogła o cos pytac -pozdrawiam
____________________
Ela Pomoc emerytce przy metamorfozie
Gardenarium 19:40, 31 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Podpis zrobił admin na moją prośbę, bo nie ruszylibyśmy z tematem
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 19:42, 31 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
elzbietaszermanowicz napisał(a)
pytanie do wszystkich posiadaczy zywopłotu grabowego

zaczynam planowac nasadzenia wzdłuz zywopłotu grabowego ,juz wiem od Danusi -dziękuję ,ze minimu takiej rabaty to 3m i moje pytanie czy ktos ma rododendrony w takim sąsiedztwie i czy dają radę

ten post jest tez testem czy wreszcie mój podpis jest ok


Elu nie czytasz w ogóle, co ja do ciebie piszę. POwyżej już odpowiedziałam na twoje pytanie, a także udzieliłam odpowiedzi w wiadomości prywatnej dając link. A ty znowu pytasz o to samo

Odpowiadam na pytanie

zaczynam planowac rabaty i moje pytanie jaka powinna byc szeroka rabat aby pomiesciła zywopłpt grabowy w miarę wąski i sensowne miłe dla oka nasadzenia

Powinien mieć szerokość 1 m na grab plus co najmniej 2 metry na sensowne nasadzenia.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
elzbietaszer... 19:04, 02 lut 2020

Dołączył: 28 sie 2019
Posty: 124
Witaj Danusiu
bardzo dziękuję za pomoc w każdej sprawie-czytam wszystko od dechy do dechy może coś przegapiłam -wstawiam zdjęcia rabat po liftingu oraz plan nasadzeńi proszę o pomoc co tu należy zmienić





lub przesadzić ze starych nasadzeń

____________________
Ela Pomoc emerytce przy metamorfozie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies