Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pomoc emerytce przy metamorfozie

Pokaż wątki Pokaż posty

Pomoc emerytce przy metamorfozie

elzbietaszer... 12:37, 23 lis 2019

Dołączył: 28 sie 2019
Posty: 124
Witam Danusia mnie przegoni z ogrodowiska -ale co mam zrobic jak nie potrafię sobie poradzic z moimi postami -gdzies mi giną,coś robię żle i piszę kolejną prośbę -proszę o usunięcie powtarzających się moich podtów aby nie zaśmiecały forum-przepraszam ale do rzeczy

mam oto taki kawałek staredo ogrodu w którym rosną wiekowe i mało atrakcyjne okazy oglądając wasze ogrody pomyslałam,że moze chociaz uda mi się stworzyc namiastkę pięknego ogrodu ale ne wiem co z tym fantem zrobic ,czy wyciąć wszystko i zacząć od nowa / czy tylko jakoś to ogarnąć z waszą pomocą -chodzi mi o stworzenie ram ogrodu czy szkieletu jak go zwał tak zwał -jest smutno i przytłaczjąco -moze w dziury jakis zywopłot ? tylko co liściaste czy iglaste co zrobic z tymi cisami ?z tyłu za plecami cisów jest droga wewnętrzna do sąsiada i oczywiście miał robic ogrodzenie z mojej strony ale narazie lipa a ja juz dłuzej nie mogę patrzec na to brzydactwo i muszę zacząć działać - oto kilka aktualnych zdjęć
____________________
Ela Pomoc emerytce przy metamorfozie
deszczowymaj 12:59, 23 lis 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Elu wszystko robisz dobrze,bo Twoje posty są,wyświetlają się widziałam każdy z nich pewnie jeszcze nie wszyscy widzieli Twoją (prośbę) i stąd brak odpowiedzi
Na pewno znajdzie się dobra duszyczka ,która podsunie Ci jakiś ciekawy pomysł na Twój ogród ale "post" potrzebuję odrobinę czasu,by mógł dotrzeć do jak największej liczby osób
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
elzbietaszer... 13:05, 23 lis 2019

Dołączył: 28 sie 2019
Posty: 124
UFFF witaj dzięki za dodanie otuchy a jak usunąć poprzednie aby nie zasmiecały forum -
____________________
Ela Pomoc emerytce przy metamorfozie
HannaR 13:27, 23 lis 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Witaj Elu,
Jednak nie wszystko jest u ciebie dobrze. Masz nieaktywny podpis. Tu jest instrukcja.

https://www.ogrodowisko.pl/watek/2991-link-w-podpisie
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
elzbietaszer... 13:34, 23 lis 2019

Dołączył: 28 sie 2019
Posty: 124
dziękuję - moze się uda
____________________
Ela Pomoc emerytce przy metamorfozie
HannaR 13:39, 23 lis 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Elu, widzę, że pozakładałaś kilka wątków i w każdym masz nieaktywny podpis. Zdecyduj się na jeden z wątków, o zlikwidowanie pozostałych poproś Danusię, pisząc do niej wiadomość prywatną.

W wybranym przez siebie wątku musisz uaktywnić podpis, bo nikt do Ciebie nie trafi. Link do instrukcji tworzenia podpisu przesłałam ci w poprzednim poście. Jak nie dasz sama rady uaktywnić podpisu poproś o pomoc kogoś, kto ogarnia komputer

Jak już będziesz mieć aktywny podpis wszystko będzie łatwe.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
elzbietaszer... 13:47, 23 lis 2019

Dołączył: 28 sie 2019
Posty: 124
tak zrobię dziękuję a do Danusi juz piszę bo mi wstyd ze taka niekumata jestem
____________________
Ela Pomoc emerytce przy metamorfozie
HannaR 14:01, 23 lis 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Nie przesadzaj, jak mówią ogrodnicy .
Młode pokolenie od żłobka uczy się informatyki, więc mają to w małym palcu. Starsze pokolenie same musi do wszystkiego dochodzić. I tu się należy pochwała, a nie krytyka.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
elzbietaszer... 14:11, 23 lis 2019

Dołączył: 28 sie 2019
Posty: 124
jaki miodzio na sercs -pozdrawiam
____________________
Ela Pomoc emerytce przy metamorfozie
Gardenarium 17:30, 23 lis 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wątki niesensowne pousuwałam, wątki dobre - zostawiłam.
Teraz pisz tylko w tym wątku.

Jak go znaleźć? wystarczy wpisać swój nick (nazwę) w wyszukiwarkę i kliknąc "pokaż wątki". Masz ich od groma

Ale najlepiej zrobić link w podpisie.
Na każdą rabatkę i na każdy temat nie twórz proszę coraz to nowych wątków, bo zamiast radzić, robię stale porządki

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies