Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Jak stworzyć ogród na 3000m2 pola

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak stworzyć ogród na 3000m2 pola

rewq 23:13, 06 sie 2016


Dołączył: 14 maj 2016
Posty: 42
moze ktos trafi w ten watek przypadkiem jak ja to rada ode mnie (mam prawie 2000m2 wiec tez sporo) - czego nie zrobilam a zaluje - wydzielic z calosci mala, mozliwa do ogarniecia dzialeczke - np 800, ladnie ja ogrodzic i dopieszczac, a o reszte dbac w pozostałym czasie

proste i wydawaloby sie oczywiste

nie trzeba wtedy tlumaczyc ze moj styl ogrodu to "naturalistyczny" z koniecznosci, badz tez wydawac krocie na rosliny i ogrodnikow. I jeszcze wiele wiecej zalet - np prowadzic ogrody w roznych stylach, eksperymenty mniej kosztuja, moze byc uzytkowy sad, łaki dla pszczol i ule (ogrodzenie je powstrzyma od atakow na terenie posesji)
____________________
Mój ogród
An_ 11:42, 01 lis 2021

Dołączył: 01 lis 2021
Posty: 1
Dzień dobry, może zagląda Pani tu jeszcze na forum i chce się podzielić, jak teraz wyglada ogród? Właśnie zabieram się za zagospodarowanie bardzo podobnej działki, również 3000m, również pole, wietrznie, w warminski-mazurskim Ania
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies