Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dziewiąty ogród- od niechcENIA

Pokaż wątki Pokaż posty

Dziewiąty ogród- od niechcENIA

DaNa 10:59, 22 lut 2020


Dołączył: 22 lut 2020
Posty: 12
Witam Wszystkich Ogrodowiczów
Ponieważ bywam tu często uznałam,że przyszedł czas na własne miejsce.

Ten z z moich ogrodów jest faktycznie dziewiąty i faktycznie od niechcenia
Ale o tym kiedy indziej

Nad wizytówka popracuję, jak tylko znajdę więcej czasu


____________________
DaNa Dziewiąty ogród od niechcENIA
Gardenarium 13:42, 22 lut 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj, na własną odpowiedzialność przeniosłam wątek do Naszych ogrodów, bo tutaj może pisać tylko autor. Mam nadzieję na wysyp nowych Gości

Jeśli zdecydujesz że ma to być faktycznie tylko wizytówka, przeniosę z powrotem Tylko napisz.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
sylwia_slomc... 20:49, 22 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
Witaj Nie ukrywam, że liczę na fotki nie tylko z 9 ogrodu, ale i na te z poprzednich dla porównania
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
DaNa 19:39, 02 mar 2020


Dołączył: 22 lut 2020
Posty: 12
Witaj Danusiu,
miło mi, że zajrzałaś. Skoro przeniosłaś - ufam, że tak będzie najlepiej

Obiecałam sobie, że przy pierwszej okazji podziękuję Ci za "Ogrodowisko" i Twoją stałą obecność tu- dziękuję serdecznie

Znalazłam tu wiele informacji i inspiracji. I spędziłam wiele miłych i pozytywnie nastrajających chwil - zaglądając do cudzych ogrodów.

Przyszedł czas na podziękowanie tym, którzy dotąd mnie inspirowali- a może i podzielenie się własnymi spostrzeżeniami, przemyśleniami ogrodowymi i wypraktykowanymi u siebie pomysłami.

Muszę jeszcze lepiej poznać samo forum, ale to w przyszłości.
____________________
DaNa Dziewiąty ogród od niechcENIA
DaNa 19:45, 02 mar 2020


Dołączył: 22 lut 2020
Posty: 12
Witaj Sylwio,
tak zdjęcia, jak i porównania zapewne będą- bo jak łatwo się połapać trochę refleksyjna ta moja "dziewiątka". Taki moment w życiu i taka potrzeba
Daj mi tylko trochę czasu i zaglądaj proszę
Pozdrawiam serdecznie
____________________
DaNa Dziewiąty ogród od niechcENIA
anabuko1 19:51, 02 mar 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23509
Witaj!
Dziewiąty ogród.No, no!!
Aż ciekawa jestem tej historii
I czekam na dalsze zdjęcia
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
DaNa 13:43, 23 kwi 2020


Dołączył: 22 lut 2020
Posty: 12
Historia dojrzewa, trochę muszę zweryfikować moje potrzeby, przez pryzmat innych "uwikłanych" w nią osób A to nie jest łatwe. Ale postaram się w ogrodeowe watki wpleć tyle dobrych i sympatycznych wspomnień ile się uda
____________________
DaNa Dziewiąty ogród od niechcENIA
DaNa 23:35, 27 kwi 2020


Dołączył: 22 lut 2020
Posty: 12


Ogród dziewiąty-ogród bez przymusu czyli
początek opowieści ogrodowo- życiowej

Po wielu latach ogrodowych wędrówek, zrozumieliśmy ( M i ja), że ogród jest nam potrzebny. Wiemy co chcemy w nim uprawiać. A czego zdecydowanie nie chcemy. Co nam sprawia radość, a przede wszystkim, że nie chcemy:
ogrodu w kawałkach,
ogrodu do którego trzeba podróżować autem,
ani ogrodu, który stwarza przymus pracy w nim.
Oboje mamy ulubione rośliny, albo takie do których się przywiązaliśmy. No i takie które „ nam wychodzą” jakkolwiek to brzmi.

Tak powstała koncepcja, że taki ogród powstanie- na nowej działce. A że domu tam nie możemy przenieść- musi być tam tyle miejsca by stanął tam też dom i zmieściło się wszystko to, co chcemy tam mieć.
Tak „ urodził” się ogród dziewiąty.
Ogród praktyczny, do którego nie czujemy się przymuszeni i nie przymuszamy innych.


____________________
DaNa Dziewiąty ogród od niechcENIA
AsiaK_Z 06:51, 28 kwi 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Cześć Danusiu będę podglądać
Ps uaktywnij swój podpis, bo trudno będzie do Ciebie trafić. Super ściąga w zakładce "sprawy techniczne - link w podpisie - str. 17". Instrukcja obrazkowa Ani - Makao
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
DaNa 12:50, 28 kwi 2020


Dołączył: 22 lut 2020
Posty: 12
Dziękuję Asiu, z podpisem udało się po wielu trudach ( od lutego!), do których wstydzę się przyznać Zapewne o jakiś drobny szczegół chodziło, no ale... diabeł..i tak dalej

Oczywiście zajrzę i do Ciebie- pozdrawiam
____________________
DaNa Dziewiąty ogród od niechcENIA
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies