Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród bez fioletów, błękitów i żółcieni

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez fioletów, błękitów i żółcieni

LLEA 23:10, 21 maj 2020


Dołączył: 30 wrz 2019
Posty: 135
Witam wszystkich, jestem architektem wnętrz z wykształcenia, natomiast ogrodnictwa się dopiero uczę. Nigdy nie będę profesjonalista, ale mam nadzieję, że chociaż uda mi się utrzymać przy życiu kilka drzew i krzewów Mam nadzieję, że sprawie Wam choć trochę radości pokazując Wam mój powstający dopiero ogród. Mój ogród ma 2000m2, dopiero niewielka jego część jest zagospodarowana. Mieszkamy tu od 2019 roku także, jeszcze wszystko przede mną. Wydaje mi się, że dopiero nowo powstająca rabata jest przemyślana, wcześniejsze nasadzenia były tworzone w przypływie weny twórczej, ale kto z nas nie popełnił ogrodowych błędów niech pierwszy rzuci kamień Zapraszam do ogladania!

Rabata różana


Warzywnik

Przy głównym tarasie powstały też trzy skrzynie na podstawowe warzywa i truskawki. Pierwsze zbiory narazie rzodkiewki się odbyły. Czekam między innymi na bób, groszek cukrowy, marchewkę, pietruszkę, szpinak, sałaty, truskawki, cebulę Rośnie też tu wiąz polny Jacqueline Hillier prowadzony na bonsai. Placyk dookoła skrzyni planuje wysypać kamykiem po zrobieniu tarasów.

____________________
Magda Ogród bez fioletów, błękitów i żółcieni
A_gawa 23:20, 21 maj 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1467
Pięknie się zapowiada. Instynkt Cię nie zawodzi!

Nocne pozdrowienia.
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
Magda70 09:24, 22 maj 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Tu będzie ładnie...czuję to
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
LLEA 09:27, 22 maj 2020


Dołączył: 30 wrz 2019
Posty: 135
A_gawa napisał(a)
Pięknie się zapowiada. Instynkt Cię nie zawodzi!

Nocne pozdrowienia.


Dziękuję A_gawa oby, OBY!
____________________
Magda Ogród bez fioletów, błękitów i żółcieni
LLEA 09:29, 22 maj 2020


Dołączył: 30 wrz 2019
Posty: 135
Magda70 napisał(a)
Tu będzie ładnie...czuję to


Dzisiaj przyjeżdża stolarz robić konstrukcje pod bramkę na pnącza i huśtawki nad placykiem z żwirku, więc będzie nowa relacja Dzisiaj o 7 już byłam w Castoramie kupować stalowe liny i haki. Czy tylko mnie cieszą bardziej zakupy w Castoramie niż w sklepie z ciuchami?
____________________
Magda Ogród bez fioletów, błękitów i żółcieni
Magda70 09:32, 22 maj 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
LLEA napisał(a)


Dzisiaj przyjeżdża stolarz robić konstrukcje pod bramkę na pnącza i huśtawki nad placykiem z żwirku, więc będzie nowa relacja Dzisiaj o 7 już byłam w Castoramie kupować stalowe liny i haki. Czy tylko mnie cieszą bardziej zakupy w Castoramie niż w sklepie z ciuchami?


O nie kochana, jest nas zdecydowanie więcej.
My z mężem od kilku lat tak mamy i się smiejemy , że częściej w budowlanych marketach jesteśmy niż "ciuchowych"

ps. mój mąż właśnie jest w sklepie budowlanym weekend jest i jedziemy nad jezioro dalej kopać, sadzić, budować
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
LLEA 10:38, 22 maj 2020


Dołączył: 30 wrz 2019
Posty: 135
Magda70 napisał(a)


O nie kochana, jest nas zdecydowanie więcej.
My z mężem od kilku lat tak mamy i się smiejemy , że częściej w budowlanych marketach jesteśmy niż "ciuchowych"

ps. mój mąż właśnie jest w sklepie budowlanym weekend jest i jedziemy nad jezioro dalej kopać, sadzić, budować


W takim razie udanych prac w weekend!
____________________
Magda Ogród bez fioletów, błękitów i żółcieni
LLEA 16:45, 22 maj 2020


Dołączył: 30 wrz 2019
Posty: 135
Pracę nad kolejnym projektem ogrodowym zakończone! Kolejny cel odhaczony!
____________________
Magda Ogród bez fioletów, błękitów i żółcieni
Agi2006 22:20, 22 maj 2020


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Dodaje do obserwowanych. Juz mi się podoba. Ja sklepy z kieckami zamienilam na meblowe,budowlane i ogrodnicze. Na ostatnim zdjęciu to początki huśtawki?
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
LLEA 20:49, 23 maj 2020


Dołączył: 30 wrz 2019
Posty: 135
Agi2006 napisał(a)
Dodaje do obserwowanych. Juz mi się podoba. Ja sklepy z kieckami zamienilam na meblowe,budowlane i ogrodnicze. Na ostatnim zdjęciu to początki huśtawki?


Dziękuję, bardzo mi miło! Tak na ostatnim zdjęciu to pergola, jeszcze muszę zamontować stalowe linki na clematis a pod spodem będą huśtawki
____________________
Magda Ogród bez fioletów, błękitów i żółcieni
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies