Gdzie jesteś » Forum » Trawnik » Trawa "online" czyli jak nie dać się oszukać...

Pokaż wątki Pokaż posty

Trawa "online" czyli jak nie dać się oszukać...

opengrass 22:58, 08 cze 2020


Dołączył: 18 maj 2020
Posty: 20


Mam trawnik o poniższych parametrach i założeniach.
- na zdjęciach wersja "przed skoszeniem"
- ma być wszędzie zielono ("pod porzeczką", pod świerkami i pod sosnami, wszędzie, w cieniu też) i tak w tej chwili jest po paru latach różnych testów
- galopujący pies a dokładniej suka, która codziennie spędza minimum 2-3 godziny poza domem/ogrodem
- nie interesuje mnie "wimbledon", lubię wysoką trawę, koszę na 6cm (w tej chwili co ok. 5 dni)
W CZYM PROBLEM?
- czasami zdarza mi coś zmieniać, przesadzać w ogrodzie
- czasami mam jakiś "najazd Hunów" rozgrywających mecz piłkarski

MOJE PYTANIE
- GDZIE KUPIĆ ONLINE trawę renowacyjną o TAKIM SAMYM SKŁADZIE jak na stronie?
- znam i sprawdziłem 2 firmy które to gwarantują ale jestem "centuś" i szukam tańszej opcji

DZISIEJSZY PRZYKŁAD
- zamawiałem wg danych na stronie:
Życica trwała Grasslands NUI 5%, Życica trwała Bokser 15%, Życica trwała Evening Shade 40%, Kostrzewa Czerwona Maxima 40%
(skusiła mnie ta Evening Shade 40%)

- otrzymałem: Życica trwała Evening Shade 3% (trzy), Życica trwała Nira 67%, Kostrzewa Czerwona Boreal 10%, Kostrzewa Czerwona Relevant 20%

- zakupy online są ok ale wiarygodność producentów i dystrybutorów spada drastycznie
Patrycja_KG_Lu 17:29, 25 lut 2023


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2649
Nie pozostaje nic innego jak zareklamować otrzymany produkt skoro jest niezgodny z opisem na stronie. Powinni też zwrócić koszty wysyłki.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies