Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

Domi 18:47, 11 paź 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
bociek napisał(a)
Witaj Dominisiu,

Pieeeeeeknie.
Ja wlasnie najbardziej kocham takie ogrody jak Twoj, wiec masz we mnie wielbicielke Twojego skrawka swiata.
To jest to co chcialabym miec, o czym marze i czego jestem fanka.
Tak, uczesane ogrody to jest to co lubie, bezapelacyjnie. Pieknie masz, poprostu marzenie

Pozdrawiam serdecznie


Bardzo dziękuję za odwiedziny w moim ogrodzie. Zaglądaj do mnie czasem.Pozdrawiam również serdecznie
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 19:00, 11 paź 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Pszczelarnia napisał(a)
Witaj, w Twoim ogrodzie jest to wszystko, co na Ogrodowisku lubimy najbardziej .


Zgadza się. Mam jednak również rośliny odradzane: sosny, katalpę, jałowce. Podpisuję się pod ich wszystkimi wadami: sosny obieram z suchych igieł przynajmniej 2 razy w sezonie, katalpa jest leniwa i długo śpi, jałowce też trzeba obierać i pryskać na różne grzybki i robaki.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 19:01, 11 paź 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
sylllwia napisał(a)
Bardzo pięknie u Ciebie

Dziękuję Sylwio za odwiedziny. Wpadaj do mnie często!
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 19:04, 11 paź 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
aga_pe napisał(a)
również dołączam się do pochwał

Do tej pory na moim mokradle sadziłam wierzby, od wiosny to zmieniam - uwielbiam brzozy

pozdrawiam
Uzależniona


Dziękuję. Zastanów się nad brzozami, bo mają swoje wady: wypijają całą wodę z okolicy, śmiecą (oprócz liści zrzucają mnóstwo małych gałązek), pospolite odmiany rosną bardzo szybko i wyrastają na ogromne drzewa.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 19:07, 11 paź 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
hanka_andrus napisał(a)
Tylko chwalić! Jak z żurnala!


Wielkie dzięki Haniu. To bardzo miłe uczucie, jak tak chwalicie mój ogród
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 19:21, 11 paź 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
ell napisał(a)
I na dodatek ma tylko trzy lata.
Chyba wielgachne drzewa w nim od razu sadziłaś Domi - pieknie, a te brzozy tylko dodają uroku.


Nawet nie wiesz jak to wszystko się rozrosło przez te 3 lata. Najpierw było strasznie łyso, ale jak rośliny zadomowiły się, zajęły każde wolne miejsce. Teraz muszę już przycinać, bo wychodzą na ścieżki, na trawnik. Jak na początku mówili mi, że ogród potrzebuje 2-3 lata na pełen rozkwit, nie wierzyłam i we wszystkie łyse miejsca dosadzałam rośliny. A później trzeba było je przesadzać.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 19:22, 11 paź 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
grapaka napisał(a)
Potwierdzam ładny ogród


Dziękuję za wizytę. Zapraszam ponownie.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 19:23, 11 paź 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
bogumila_bienko napisał(a)
Kolejny ,piękny ogród.


Dziękuję Bogusiu
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 19:26, 11 paź 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
lenka napisał(a)

Łaaał.....naprawdę ogród ma tylko 3lata?? Niewiarygodne... A może to GARDENARIUM było sprawcą tego pięknego cudu ?

Ogród przepiękny




Żałuję, że te kilka lat temu nie znałam Danusi, bo Ona na pewno zrobiłaby projekt, z którego byłabym zadowolona w 100%.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 19:33, 11 paź 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
bociek napisał(a)

Wiesz, mój ogród był założony za szybko. Nie miałam za dużo czasu na przemyślenia. Z jednej strony budowa domu, miliony decyzji do podjęcia, a z drugiej strony rośliny, na których nie znałam się ani trochę. Na szczęście projektantka postawiła na pewniaki, które Danusia też stosuje.Ale jestem zła, że nie wiedziałam czego chcę i teraz muszę przerabiać. Jako widzisz zrobienie ogrodu w 2 tygodnie ma też swoje wady
Teraz zrobiłabym ogród bardziej geometryczny, bardziej nowoczesny, inne kształty rabat, więcej linii prostych.


Domi, to podobnie jak u mnie. Ja tez nie mialam zielonego pojecia w co mi cieplo.

Teraz kombinuję, ze skoro moj dom jest utrzymany w stylu nowoczesnym to i ogrod tez taki powinien byc. Troche pozno, ale na szczescie wszystko mozna zmienic, poprawic, a przy tym nauczyc sie wielu ciekawych rzeczy i poznac wspanialych ludzi

Ale poniewaz na moich rabatach bylo lyso (no przeciez rosliny musza miec czas, zeby sie rozrosnac, ale ja chcialam juz natychmiast i na wczoraj) bylam chora na kupowanie wszystkiego co sie spodoba i dosadzanie bez glebszych przemyslen i planu. No i jakos nie szukalam wzorcow. Teraz mam za swoje.

A u Ciebie wszystko jest dokladnie przemyslane i zrobione z glowa. Bardzo, bardzo pieknie. I robisz sliczne zdjecia.



Ja robiłam to samo. Zapeniałam łyse pola nowymi roślinami, zamiast poczekać aź rozrosną się te już posadzone. Na szczęście moja Mama jakiś czas temu zakładała swój rustykalny ogródek i przyjęła wszystkie moje wynalazki, hity jednego dnia, marzenia senne itp.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies