Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

Domi 10:23, 13 paź 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Pokazały się jesienne krokusy
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Patasia 11:14, 13 paź 2011


Dołączył: 04 sie 2011
Posty: 98
Bajka !!!!!!!! Brakuje mi słów-nie wiem co pisać-ogród marzeń.Przepiękny !!!!!! Biegnę do swojego bidulka-za kilka lat ,może choć odrobinkę będę miała z tego jak Ty masz
____________________
Domi 12:32, 13 paź 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Dziękuję Kasiu. Oczywiście, że będziesz mieć wspaniały ogród!Po to przecież wszyscy spotykamy się tutaj.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Gardenarium 12:34, 13 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Domi napisał(a)



Czy bonsai jest z cyprysika Boulevard ? Sama go zrobiłaś czy gotowiec?

Bardzo ślicznie mu z wrzosowiskiem
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Domi 13:17, 13 paź 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Bonsai jest z cyprysika groszkowego 'Squarrosa'. Kupiliśmy go już uformowanego na bonsai bardzo okazyjnie w Leroy Merlin. Nikt go nie chciał, więc go przecenili. W zeszłym roku zaczął się delikatnie składać do środka, mimo że ma grube zdrewniałe gałęzie. Próbowaliśmy robić odciągi, ale je wyrywał z podłoża, więc mąż zastosował rozpórki drewniane. Mam ochotę podformować go jeszcze na bambusowych stelażach, ale powstrzymują mnie względy estetyczne (nie będzie wyglądał atrakcyjnie przez dłuższy czas, a zajmuje bardzo widoczne miejsce w ogrodzie).

Jeśli chodzi o wrzosowisko wkoło: miałaś rację Danusiu co do wrzosów: zaczęły mi się sypać w tym roku. W przyszłym roku pewnie będę musiała je wymienić. Wrzośce też nie wyglądają ciekawie: zrudziały w te deszcze, kiedy posypały się Twoje kaczory. Może na wiosnę po przycięciu odbiją. Jeśli nie, będę musiała założyć od nowa całe wrzosowisko.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 13:42, 13 paź 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Za oknem jesiennie, więc postanowiłam wstawić archiwalne wiosenne fotki
SZAFIRKI

____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Lena 13:48, 13 paź 2011


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Dominiko ...jestem nienasycona zdjęciami twojego ogrodu
Bardzo ,bardzo mi się podoba.Więcej fotek poproszę
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Pszczelarnia 14:02, 13 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Po Twoim ogrodzie można się PRZECHADZAĆ, pełen relaks odczuwam. Pięknie rosną rośliny.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Domi 14:05, 13 paź 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Jest mi bardzo miło jak się u mnie przechadzacie! Zapraszam serdecznie Od paru dni wciąż przeglądam foldery ze zdjęciami i zastanawiam się co by Wam tu jeszcze pokazać...
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Pszczelarnia 14:24, 13 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Pokaż wszystko . I tak sobie myślę: projektant zaprojektuje, firma wykona ale ogród żyje i pięknieje dzięki pracy kolejnej osoby, np. właściciela albo (i) ogrodnika - i to jest piękne!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies