Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zacisze Alicji

Pokaż wątki Pokaż posty

Zacisze Alicji

Gosialuk 21:55, 13 lut 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
Powoli budzi się wszystko do życia. Pokazują czubki pierwsze cebulowe. Na wiosnę czekamy z utęsknieniem spragnione działania po zimowym "poście". Też mam nadzieję, że nie zetnie nam mróz tych obudzonych już ze snu zimowego roślin.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
anpi 22:20, 13 lut 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8152
Będę polować na te żółte i czarne maliny. W tym roku obiecałam wnukom ich osobiste rabatki warzywno- kwiatowe. Wnuczka powiedziała,że chce mieć w swojej malinki i poziomki. Żółte poziomki już zamówiłam.
Te różne maliny masz posadzone koło siebie? Czy one dały w ciągu tych dwóch lat dużo rozłogów?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
daszum 22:36, 13 lut 2022


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
U mnie na jednej rabatce pokazały się tulipany.
Rosną na tym samym miejscu już trzeci sezon, co mnie cieszy.

Alicjo, najbardziej czekam na róże Grand Duc Jean. Ciekawa jestem czy spełnią moje oczekiwania.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Alija 07:50, 14 lut 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8760
malgorzatakarpacz napisał(a)
Alicjo- pokazałabyś trochę swego ogrodu o tej właśnie bezlistnej porze-napewno tez jest piękny.


Małgorzato! Ja dopiero dziś wybieram się do ogrodu popracować. Pogoda zapowiada się słoneczna,
więc przy okazji coś pstryknę.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
LIDKA 08:10, 14 lut 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7116
Alija napisał(a)


Małgorzato! Ja dopiero dziś wybieram się do ogrodu popracować. Pogoda zapowiada się słoneczna,
więc przy okazji coś pstryknę.



To dobrego dnia z ładną pogodą
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Alija 21:04, 16 lut 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8760
Basilikum napisał(a)
u nas tez ostatnie dni sloneczne i nawet raz mielismy +10, ja juz powolutku sprzatam

bardzo ciesza te pierwsze kwiatki i kielki


Izabelko! U nas też ciepło, wiosennie, działam trochę w ogrodzie,
jutro odpoczywam, bo ma padać.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 21:07, 16 lut 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8760
Gosialuk napisał(a)
Powoli budzi się wszystko do życia. Pokazują czubki pierwsze cebulowe. Na wiosnę czekamy z utęsknieniem spragnione działania po zimowym "poście". Też mam nadzieję, że nie zetnie nam mróz tych obudzonych już ze snu zimowego roślin.


Gosiu! Też się boję właśnie tego, żeby nie przyszedł jakiś duży mróz, bo wszystko pięknie rusza w ogrodzie.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 21:11, 16 lut 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8760
anpi napisał(a)
Będę polować na te żółte i czarne maliny. W tym roku obiecałam wnukom ich osobiste rabatki warzywno- kwiatowe. Wnuczka powiedziała,że chce mieć w swojej malinki i poziomki. Żółte poziomki już zamówiłam.
Te różne maliny masz posadzone koło siebie? Czy one dały w ciągu tych dwóch lat dużo rozłogów?


Aniu! Fajny pomysł z tą rabatką dla wnuków. Najwięcej mam zwykłych malin (bo są od zawsze),
żółte nawet się rozrastają, a czarne miałam pierwszy rok, więc trudno powiedzieć, jak będą rosły dalej.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 21:16, 16 lut 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8760
daszum napisał(a)
U mnie na jednej rabatce pokazały się tulipany.
Rosną na tym samym miejscu już trzeci sezon, co mnie cieszy.

Alicjo, najbardziej czekam na róże Grand Duc Jean. Ciekawa jestem czy spełnią moje oczekiwania.


Danusiu! U mnie pokazują się już krokusy, żonkile wychodzą z ziemi, są pąki ciemierników, żeby tylko nie było już mrozów.
Też jestem ciekawa Twoich róż. Na pewno będą piękne.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 21:19, 16 lut 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8760
LIDKA napisał(a)



To dobrego dnia z ładną pogodą


Lidka! Dziękuję, już trzy dni pracuję sobie w ogrodzie, pogoda piękna, słoneczna. Ileż to przyjemności.
Jutro odpoczynek, bo zapowiadają deszcz.
Pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies