Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zacisze Alicji

Pokaż wątki Pokaż posty

Zacisze Alicji

Alija 22:52, 05 maj 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8968
Kordina napisał(a)

O! Na emeryturze! Gratuluję wolności i powodzenia we wszelakich pracach, które będą Ci sprawiać przyjemność


Bożenko! He, he, dziękuję bardzo, emerytura to świetna sprawa.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 23:01, 05 maj 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8968
mirkaka napisał(a)
A ja myślałam, że Ty jesteś bardzo młoda, bo tak często piszesz o Tacie , jego azaliach i innych roślinach
Gratuluję wolności i oby zdrówko dopisywało
Ogród leśny, tajemniczy, widać że wilgotny, czarna puma czarująca,
U mnie już susza, wczoraj uruchomiłam już podlewanie


Mirko! Dziękuję bardzo, to zdrówko najważniejsze. Mieszkałam z Tatą "przez płot", zawsze bardzo lubił kwiaty, wciąż coś kupował i dosadzał, a przez ostatnie lata już nie miał dość sił, więc ja dosadzałam, żeby zrobić mu przyjemność, a on nadzorował z okna.
Ogród dziękuje, a czarna puma to właściwie czarna Mańka, kot po Tacie (ja mam dwa białe).
U Ciebie susza, a ja właśnie się cieszyłam, bo w końcu trochę obeschło. Dziś wieczorem znowu padało.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 23:04, 05 maj 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8968
ElzbietaFranka napisał(a)
Piękne widoczki. Jadę i ja swoje włości zwiedzić co się za dzieło w ciągu ostatnich 3 dni .

Azalie piękne. Drzewiaste piwonie mają piękne kwiaty. U mnie też kwitną.
Mój staw muszę wyczyścić za tydzień jest w nim dużo opadziny z brzóz.

Pozdrawiam Alicjo





Elu! Dziękuję bardzo. Azalie i rodki już w pełni zaczęły kwitnienie, bo zrobiło się ciepło. Piwonia drzewiasta niestety już przekwitła, ma ładne kwiaty, ale bardzo delikatne płatki i szybko opadają.
Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 23:07, 05 maj 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8968
Monika83 napisał(a)
Piękny, tajemniczy leśny ogród ❤


Monika! Bardzo dziękuję i zapraszam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 23:09, 05 maj 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8968
Anda napisał(a)


Przepięknie masz, tajemniczo, chłodno letnio i przyjemnie Ślicznie pokazujesz Twój ogród na zdjęciach.

A to zdjęcie z kotem patrzącym do góry fantastyczne, urzekło mnie


Ewo! Bardzo dziękuję za pochwały, miło mi. Czarny kot to Mania (ja mam dwa białe), został po moim Tacie. Zawsze towarzyszy mi podczas prac w ogrodzie. Niestety nie mogą się "dogadać".
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 23:13, 05 maj 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8968
Magleska napisał(a)
Alicja

po pierwsze to zazdroszczę wolności od pracy mi jeszcze trochę zostało ,ale zleci jakoś....

a po drugie -w ogrodzie ślicznie -seria z czarnym kiciem świetna

Madziu! Emerytura to świetna sprawa, sama sobie zazdroszczę , ta wolność jest wspaniała, chociaż czasu jakoś nie mam w nadmiarze.
Czarna Mania to kot po moim Tacie, towarzyszy mi zawsze w ogrodzie, moje koty (mam dwa białe) są na to zbyt leniwe.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Basieksp 23:14, 05 maj 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10441
Alija napisał(a)


Basiu! Dobrze pamiętasz, nic Ci się nie pomyliło. Mam dwa białe koty, ten czarny został po moim Tacie, to Mania.
Szkoda tylko, że nie dogadują się z moimi, szczególnie z kocurem.


Koty są bardzo terytorialne, uczę się je poznawać nasz Filemon jak tylko Aza wejdzie do pokoju gdzie on śpi, on zawsze jest pierwszy a na dole śpi na jej posłaniu, taki "cwaniak"
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Alija 23:19, 05 maj 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8968
Basieksp napisał(a)


Koty są bardzo terytorialne, uczę się je poznawać nasz Filemon jak tylko Aza wejdzie do pokoju gdzie on śpi, on zawsze jest pierwszy a na dole śpi na jej posłaniu, taki "cwaniak"


Basiu! Z psami chyba jest łatwiej. Nasza Masza z moimi białymi żyje w zgodzie, a Manię toleruje. Właściwie to nawet się jej boi i ucieka przed nią, kiedy się Mańka złości, bo ona taka dość charakterna.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 23:24, 05 maj 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8968
Dwa moje leniwce Ninka i Igor
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 23:26, 05 maj 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8968
Coraz bardziej kolorowo.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies