Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Projekt ogrodu-potrzebna pomoc :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Projekt ogrodu-potrzebna pomoc :)

Margi 21:04, 22 lip 2012


Dołączył: 17 paź 2011
Posty: 43
____________________
Margi 21:09, 22 lip 2012


Dołączył: 17 paź 2011
Posty: 43


A to reszta roślin,które kupiłam i teraz nie wiem gdzie posadzić,sośnica japońska,kukurydza ozdobna,sosna czarna,irga,ostrokrzew,tawuły
____________________
Margi 21:11, 22 lip 2012


Dołączył: 17 paź 2011
Posty: 43

jakieś trawy,borówka amerykańska i hebe,reszty nie znam.
____________________
EwaG 21:11, 22 lip 2012


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
witaj.

ja bym nie kupowała po jednej pęcherznicy czy po dwa jałowce (najlepiej kupuj w liczbie 3 i większej - nieparzyste obiekty oko ludzkie rejestruje jako bardziej przyjemne). Może zrób żywopłot z naturalnie rosnących pęcherznic żółtych z powplatanymi akcentami z bordowych. Ale niech ta bordowa nie rośnie obok brązowej bramki (lepiej zastosować tu kontrast). Poza tym niebieskie iglaki niezbyt łatwo komponują się z bordo i żółtym; jeżeli chcesz dać je u stóp pęcherznic jałowce to zielone.
Pęcherznice można sadzic co metr szybciej utworzą zasłone, ale daj ich co najmniej kilka i to po obu stronach bramki. Ostatecznie jak sama jej nazwa wskazuje musi mieć adekwatną do sytuacji funkcję.
____________________
Ewa ; Ogród Ewy G. ; blog http://www.ogrodyewy.pl/
Margi 21:25, 22 lip 2012


Dołączył: 17 paź 2011
Posty: 43
Witaj Ewa G,czyli trzeba przesadzić nie będzie problemu,bo wczoraj to sadziłam.Na tej pergoli ma się piąć clematis,jeszcze go nie widać bo coś wolno rośnie.
____________________
margi 19:04, 26 lis 2012


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Cześć,widzę,że jesteśmy dwie
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies