Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » N-ce Garden

Pokaż wątki Pokaż posty

N-ce Garden

Wiolka5_7 09:10, 21 sie 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20470
Jak tutaj pięknie i elegancko hortki i hakone powalające
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
nyna76 12:25, 21 sie 2021


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1680
Też jestem zachwycona betonowymi ozdobnikami.

A najbardziej nowoczesną ich wersją z patyczkami dla owadów .
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
Martka 15:58, 21 sie 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Paweł, tu precyzyjnie, równo, fachowo, pięknie skomponowane i wypielęgnowane wszystko, piękne zdjęcia! Byłam bardzo ciekawa, jak teraz wygląda Twój ogród, szczególnie powojników na garażu byłam ciekawa i powiem, że piękne!
Biel dominuje, świetnie do niej dobrałeś akcenty innych kolorów Dorodne hortensje, hakonechloa marzeń (wzdycham i podziwiam, niesamowicie się prezentują u Ciebie w tym sezonie), zdrowe róże, świetne elementy betonowe, bardzo spójne z całością. Miło się w Twoim ogrodzie przebywa


Johanka77 20:18, 21 sie 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Paweł, cholera! Że też Ty się ze mną nie ożeniłeś! Mielibyśmy taki piękny ogród!!

A tak serio, to jak Ty to zrobiłeś, że ta hakone nad tym żywopłotem wyrasta? MEGA !

pawel2806 napisał(a)




Ten patent na linki tak mi się podoba, że chyba go nad jeziorem zastosuję. Super!

pawel2806 napisał(a)


Całość ogrodu bardzo po mojemu!
Pozdrawiam Małżonkę
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
pawel2806 21:16, 21 sie 2021


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
MartaCho napisał(a)
Wow! Ależ jest pięknie u Ciebie! Jak konsekwentnie, elegancko! Super!
Na garażu będzie świetny efekt z tymi rozpiętymi... bluszczami?

Miałeś może jakiś projekt koncepcyjny od fachowca, czy to wg własnego planu?

Edit: jak to się u nas mówi- cofnęłam do tyłu- i już wiem, że to nie bluszcz na garażu
Betonowe ozdoby mógłbyś zacząć produkować i sprzedawać- co Ty na to?

Projekt powstawał w głowie później przenosiłem go na papier ale zdecydowanie lepiej wyszły fragmenty robione "na żywca" w terenie . Nigdy nie myślałem o sprzedaży betonów ale jak masz ochotę na odbiór osobisty (z uwagi na wagę) pisz na Priv
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
pawel2806 21:17, 21 sie 2021


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
Juzia napisał(a)
ALe elegancko!
Jak zieleń piękna, soczysta i zdrowa, to i koloru nie potrzeba.
Chociaż biały to też kolor

Hortensje do pozazdroszczenia

Dokładnie zieleń i biel wystarcza, muszę się jeszcze pozbyć różowej jeżówki i będzie idealnie
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
Rojodziejowa 21:24, 21 sie 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8364
pawel2806 napisał(a)

Projekt powstawał w głowie później przenosiłem go na papier ale zdecydowanie lepiej wyszły fragmenty robione "na żywca" w terenie . Nigdy nie myślałem o sprzedaży betonów ale jak masz ochotę na odbiór osobisty (z uwagi na wagę) pisz na Priv


No zrobiłeś to po mistrzowsku Kurczę, teraz mam ochotę wywalić co kolorowe Ale znając swoją niekonsekwencję za dwa tygodnie znów przewlekłabym coś nowego
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
pawel2806 21:28, 21 sie 2021


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
Johanka77 napisał(a)
Paweł, cholera! Że też Ty się ze mną nie ożeniłeś! Mielibyśmy taki piękny ogród!!

A tak serio, to jak Ty to zrobiłeś, że ta hakone nad tym żywopłotem wyrasta? MEGA !





Ten patent na linki tak mi się podoba, że chyba go nad jeziorem zastosuję. Super!



Całość ogrodu bardzo po mojemu!
Pozdrawiam Małżonkę

Żywopłot ma dokładnie 35cm, hakone 65, sam nie wiem, efekt niezamierzony
Cieszę się że linki się podobają może też podbiją Ig i O jak donice Asi Rojodziejowej.
Pozdrowić to na razie możesz rodziców, ogród zacząłem zakładać po maturze więc...
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
Juzia 21:40, 21 sie 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38544
pawel2806 napisał(a)


Pozdrowić to na razie możesz rodziców, ogród zacząłem zakładać po maturze więc...



Hahahaha!

Ale Aśka wpadłaś!!!!


hahahahahha.....

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
MartaCho 21:43, 21 sie 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2155
To nas teraz wszystkie zaskoczyłeś, hahahah

Ciocie ogrodowe pozdrawiają serdecznie!

Ps. Wybrałeś studia związane z architekturą krajobrazu? Warto by było, bo masz talent, jak nic
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies