Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » N-ce Garden

Pokaż wątki Pokaż posty

N-ce Garden

pawel2806 16:25, 30 maj 2021


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
nyna76 napisał(a)
Hej, sam robiłeś formę do domków? Masz jakieś zdjęcia z produkcji?

Ogród wymuskany, podoba mi się dostosowywanie okoliczności do potrzeb tj pomalowanie blaszaka i linki na powojniki.

Tak, zresztą jak cały ogród to praca własnych rąk. Zdjęć z produkcji nie posiadam ale to proste wystarczy płyta meblowa, wyciąć elementy, skręcić, zalać betonem poczekać aż wyschnie i gotowe
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
Yenna 11:27, 01 cze 2021


Dołączył: 08 kwi 2021
Posty: 444
Przepiękny masz ogród

W szczególności zachwycam się garażem. Coś brzydkiego przemieniłeś w ozdobę ogrodu
____________________
Marta z Vengerbergu
iwka 14:37, 01 cze 2021


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Bardzo ładne zmiany wprowadziłeś, podoba mi się
Do malowania garażu użyłeś farby do metalu czy jakaś specjalna?
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
pawel2806 20:19, 01 cze 2021


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
farba do metalu przeznaczona na powierzchnie ocynkowane.
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
Nowa12 21:32, 01 cze 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ten garaż i mnie powalił . Co prawda nie mam garażu ale betonową ścianę pomalowaną na taki sam kolor ale to w przeciwieństwie do Ciebie było wszystko co byłam w stanie wymyślić .
Masz bardzo elegancki, stonowany ogród chociaż ja to bym umarła bez kolorowych roślin .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Narsilia 11:18, 09 cze 2021


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 327
No ogród piękny, coś co mi się marzy czyli zimozielona baza q soczystej zieleni i minimalna ilość koloru u miał też planuje biały plus róż , jestem zachwycona cudami z betonu, jak robisz kule ? bo jest wiele szkół ze ceramiczne naczynie które się rozbija itp, będę tu bardzo często zaglądać
____________________
Klaudia Ogród vs budowa czyli trudne początki ogrodniczki
Narsilia 11:18, 09 cze 2021


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 327
Aaaa i jeszcze czym obsadziłeś garaż czy to bluszcz, powojnik czy coś innego jeszcze?
____________________
Klaudia Ogród vs budowa czyli trudne początki ogrodniczki
edi75 11:31, 09 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 1855
Przychodzę tu żeby się napatrzeć na graby. .bardzo mi się podobają podpory...powiedz krok po kroku jak są zrobione.
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
pawel2806 15:49, 09 cze 2021


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
Narsilia To powojnik xdurandii. Jest wiele szkół robienia betonowych kul i większość przetestowałem:
- styropianowa kulka pokryta kilkucentymetrową warstwą betonu
- klosze zalane betonem i rozbite
- forma ze starego globusa ( najwygodniejsza bo wielokrotnego użytku
- najbardziej pracochłonna jest metoda z wykorzystaniem piłki gdzie najpierw trzeba pokryć ją betonem, wypuścić powietrze i zalać skorupę
edi75 Stelaże są proste do wykonania potrzebujemy bambusów (nadają się też pędy dużych drewniejących miskantów np. Giganteusa) docinamy je na odpowiedni wymiar i łączymy plastikowymi złączkami ( trytytkami), w wolnej chwili mogę wrzucić historyjkę obrazkową pt "Jak własnoręcznie wykonać stelaż".
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
edi75 16:33, 09 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 1855
O było by fajnie
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies