Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » N-ce Garden

Pokaż wątki Pokaż posty

N-ce Garden

pawel2806 13:55, 19 kwi 2021


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
Martka napisał(a)
Paweł! Jaka niespodzianka, że założyłeś wątek! Założyłeś w jakim stylu! Nazwa tajemnicza i nietuzinkowa, to raz. Ale dwa, przede wszystkim dwa, to cała historia ogrodu, uczta dla oka! U Ciebie to jest tyle materiału poglądowego ile lubię! Dużo Czytam listę gatunków, Hortensje, Hakonechloa, cisy i graby lubię również patrz to 50% zgodności ogrodniczej I ja też w 90% ogród robię sama (nie licząc trawnika, tego już bym nie udźwignęła), więc tej zgodności nawet więcej.
Najbardziej zaskoczył mnie epizod z globosum! Tyle pracy, a jednak nie byłeś zadowolony z efektów. Napiszesz, z jakich powodów to było niepowodzenie?
Paweł: kibicuję, jesteś perfekcjonistą i estetą, ogród tak mówi więc życzę, abyś miał dużo satysfakcji z Twojej pracy, a był jej ogrom i będzie jeszcze pewnie Wpisuję się na listę fanów N-ce Garden


Nie niepowodzenie tylko nieporozumienie, dotyczy ono formy zagospodarowania przestrzeni, która w małych ogrodach jest oraniczona. Gdyby działka była większa można by sobie pozwolić na realizację wielu pomysłów ( co aktualnie możemy podziwiać u Szefowej ). u nas wygrała opcja z możliwością wykorzystania dostępnego terenu na miejsce do wypoczynku
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
Joann 21:51, 20 kwi 2021


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2060
Witaj Paweł, Asia pięknie podsumowała: sam stworzyłeś piękne miejsce, a to niełatwe na tak małej przestrzeni! Gratuluję Ci! Pięknie u Ciebie i tak... Po ogrodowiskowemu pozdrawiam
____________________
Joanna Ogród długi
Annna12 22:33, 20 kwi 2021


Dołączył: 05 wrz 2019
Posty: 276
Witaj u Ciebie!!! Piekny ogród Co to za topiary tam z tyłu u Ciebie? uwielbiam te formowane drzewka..
Ja też mam pytanie - jak sprawuje Ci się taki kształt paleniska? właśnie nad tym pracujemy i szukam rozwiązań a ta "misa" u Ciebie ciekawa jest
____________________
Ogród z koroną w tle...
edi75 07:38, 21 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2046
Również przyszłam się przywitać.. zmiany rewelacyjne. .Bardzo podobają mi się podpory grabów.. misa ogniskowa
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
beta 08:01, 21 kwi 2021


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Hej Paweł...piękne zmiany u Ciebie...ogród pięknieje...wszystko na duży plus...
jeśli pozwolisz to zostanę na dłużej

pozdrawiam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
MiluniaB 09:20, 21 kwi 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Witaj Fajnie, że wątek założyłeś Ogród przeszedł duże zmiany na plus. Teraz tylko podziwiać
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
pawel2806 11:08, 21 kwi 2021


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
Annna12 napisał(a)
Witaj u Ciebie!!! Piekny ogród Co to za topiary tam z tyłu u Ciebie? uwielbiam te formowane drzewka..
Ja też mam pytanie - jak sprawuje Ci się taki kształt paleniska? właśnie nad tym pracujemy i szukam rozwiązań a ta "misa" u Ciebie ciekawa jest

Te formowane drzewa to palmety z grabów. Palenisko sprawdza się u nas doskonale, dużym plusem jest jego mobilność mimo sporej wagi.
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
Kaha565 11:38, 21 kwi 2021


Dołączył: 30 lis 2020
Posty: 226
Paweł a podpowiedź czym związać patyki bambusowe i czym przypocowac do drzewa? potrzebuje zrobić stelaż dla wiąza
____________________
Kasia Pomysł na... Przedogródek!
popcorn 11:51, 21 kwi 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dżizas. Ale się napracowałeś!
N-ce garden, że nice?

Efekt wow.

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
pawel2806 12:42, 21 kwi 2021


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
Kaha565 Używam zwykłych plastikowych złączek- trytytek zarówno do stelazy jak i mocowania drzew.
popcorn Witaj, N-ce to skrót od miejscowości
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies