Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 22:00, 30 paź 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18514
Monia81 napisał(a)
Kochana rabaty u Ciebie płoną red baron daje czadu, uwielbiam tą trawę chociaż rozłazi się, ale ma swój urok czytam, że zmiany idą, będzie dobrze, zobaczysz buziaki



Monia oby było lepiej mam nadzieję
posadziłam dziś na tej rabacie 200 cebulek -czerwone pełne tulipany ,fioletowe ,pomarańczowo białe narcyze ,szafirki ,hiacynty -mam nadzieję ,że wiosną ta rabata mnie i Was tu zachwyci







a na tej żółtej skarpie posadziłam około 50 żółtych pełnych i pustych narcyzów


Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
SlonecznyOgrod 22:01, 30 paź 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Madziu dawno mnie nie było, mam zaległości na forum
Twój ogród jesienią cudownie się prezentuje, trawy, astry, chryzantemy, klony, z resztą wszystko jest piękne i tak Ci buja, że jeszcze rok i nie będę wiedziała gdzie jestem Jest się czym zachwycać

Buziaczki
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Magleska 22:02, 30 paź 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18514
Johanka77 napisał(a)



Kurczę , nie wiem o co chodzi, ale w tymroku czerwony mi nie przeszkadza…
A nawet lubię

A Twoją skarpę lubię zawsze, wiadomix


Asia ja akurat czerwień bardzo lubię w ogrodzie zresztą -chyba nie ma koloru ,którego nie lubię taka kokocha ze mnie
Buziaki






____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:06, 30 paź 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18514
Agatorek napisał(a)
Klony dają popis kolorami. Cudne są .

Trzymam kciuki za nową pracę, będzie dobrze, sama zobaczysz

Mam pytanie, tym razem o kosodrzewinę na skarpie. Co to za odmiana?


Aga klony uwielbiam wszystkie szkoda ,że już niektóre mi się obsypują buu -wiało dziś strasznie i dissectum garnet stracił listeczki -szkoda ,bo on się zjawiskowo przebarwia -na 3 fotce widać ,jaki już obszarpany

kosodrzewina bezodmianowa -tylko co roku przycinana -obrywam przyrosty i taka jest fajna gęściutka

a kciuki trzymaj od stycznia -jeszcze 2 m-ce wypowiedzenia





____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:07, 30 paź 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18514
basia3012 napisał(a)
Madziu, ja tez zostawiam zachwyty bo tu pisać. Wszędzie pięknie nasadzone. Wszystko płonie żywym ogniem. Tfu, tfu, tfu.


Basiu
dziękuję za komplementy bardzo się z nich cieszę
w tym roku jesień jest bardzo piękna -ogród płonie kolorami ,tak jak lubię




____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:10, 30 paź 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18514
Milka napisał(a)
Madziu, boskie widoki. Wspaniale na skarpie i w każdym zakątku.
Trzymam kciuki za nową pracę, taka osoba, jak Ty, tylko pozytywnie będzie odbierana


Irenko mam nadzieję ,że tak będzie

jesień w tym sezonie jest przepiękna ,ciekawe jak będzie w listopadzie -chciałabym jeszcze dużo prac wykonać przed nowym sezonem
Buziaki




____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:18, 30 paź 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18514
nicol21 napisał(a)


I znów się załapałam na porcję cudnych zdjęć. Zapomniało mi się, że Ty też z tych klonów palmowych jesteś Cudne okazy masz.
Pięknie i kolorowo w ogrodzie.
A co to za roślina co teraz zbiera się chyba do kwitnienia? Czy moze źle coś zobaczyłam...?

a dasz się pokusić o zdjęcie nocne? Bo widziałam że trochę świateł w ogrodzie masz .


Nicol kolejna porcyjka świeżutkich fotek z dzisiejszego dnia zanim zrobi się szaro ,buro i ponuro
klony czarują przebarwieniami -w słoneczku wyglądają obłędnie -kofam je wszystkie

nie wiem o którą roślinkę pytasz jeszcze kwitną niektóre róże ,zawilce końcżą...jakieś pojedyńcze drawkwie też mają kwiatki ...fiołki też ....

pokuszę się o te nocne fotki .....kiedyś wstawiałam kilka ,ale chyba na poprzednim wątku hmm -teraz szybko ciemno i wieczory chłodne ,to już mało się korzysta z tego oświetlenia







____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:29, 30 paź 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18514
Nowa12 napisał(a)
Ja też dzisiaj trochę powycinałam mega brzydkich bylin, liliowce i kwiaty jeżówek. Jeszcze mi trochę zostało. Traw nie będę ścinać bo jednak się trochę boję. Ale i tak mniej pracy będzie na wiosnę. Piękne kolorki ogrodowe . Jak zawsze u Ciebie.


Aga
dziękuję bardzo za komplementy u Ciebie też jest pięknie i kolorowo


ja dziś sadziłam cebulki -ale tylko na 2 rabatach -na nowej ogniskowej i na żółtej skarpie -wycięłam też już maliny.

ja będę ścinać red barony -w zeszłym sezonie też je wycięłam jesienią i nic im nie było -ale tyko te przy skarpie i chyba wytnę rozplenice na skarpie ....ale dopiero pod koniec listopada

Buziaki

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:32, 30 paź 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18514
SlonecznyOgrod napisał(a)
Madziu dawno mnie nie było, mam zaległości na forum
Twój ogród jesienią cudownie się prezentuje, trawy, astry, chryzantemy, klony, z resztą wszystko jest piękne i tak Ci buja, że jeszcze rok i nie będę wiedziała gdzie jestem Jest się czym zachwycać

Buziaczki


Darcia cieszę się ,że zajrzałaś i dziękuję za pochwały


ja też nie jestem w stanie być na bieżąco z moimi ulubionymi ogrodami -coś ten czas wolny jest zdecydowanie za krótki .....

Buziaki i lecę zaraz do Ciebie ,czy jakieś nowe foteczki dałaś
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 22:46, 30 paź 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81986
Ach te klony Twoje A mój od Ciebie staram się ratować, ale w oczach zdycha niestety buuu a już taki duży był
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies