Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Martka 18:23, 31 paź 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Magleska napisał(a)




Madziu, obłędne widoki wyczarowałaś i czas zasłużonych podziwów trwa, obłędne te czerwienie. Nawet nie pytam o nazwy klonów, bo masz ich tyle, że tu trzeba będzie obgadać sprawy na żywo
Brawo za podjęcie decyzji.Trzymam kciuki za nowe miejsce. Niech listopad sprzyja pracom ogrodowym a grudzień zleci szybko. Ostatnio w gołe mam poczucie, że czas przeniósł się do zderzacza hadronów, ma przyspieszenie, za którym nie nadążam...


Agatorek 19:25, 31 paź 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13199
Madzia, nie bede cytować zdjęć, bo musiałabym chyba wszystkie skopiować .
Kolory wprost obłędne , uwielbiam Twój ogród. Zestawienia roślin mistrzowskie

Szkoda derenia, ale takie są uroki posiadania dużych psów. Całe szczęście zwierzaki mają więcej zalet niż wad .

Moje klony (szczególnie te na wygwizdowie, czyli za domem) już łyse. Ale to już listopad za pasem, więc nie ma co się bardzo dziwić.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magleska 20:42, 31 paź 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18429
Basieksp napisał(a)


Uf, szkoda, może odbije a ja myślałam, że ona grzeczna jest to ci łobuz,
ale i tak ją lubię ja spokojna jestem jak Aza jest ze mną w domu, no ale cały czas się tak nie da, jak idę na ogród coś porobić to chodzi za mną, często tak ja po rabatach


Basiu
wątpię ,czy odbije .....ale do wiosny go zostawię .....
dawno mi niczego nie zniszczyła -a tu dziś zonk ......jeszcze mi złość na nią nie przeszła .....
ale tak jak mówisz -ciężko tak dużego psa trzymać tylko w domu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:50, 31 paź 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18429
Martka napisał(a)


Madziu, obłędne widoki wyczarowałaś i czas zasłużonych podziwów trwa, obłędne te czerwienie. Nawet nie pytam o nazwy klonów, bo masz ich tyle, że tu trzeba będzie obgadać sprawy na żywo
Brawo za podjęcie decyzji.Trzymam kciuki za nowe miejsce. Niech listopad sprzyja pracom ogrodowym a grudzień zleci szybko. Ostatnio w gołe mam poczucie, że czas przeniósł się do zderzacza hadronów, ma przyspieszenie, za którym nie nadążam...




Martka ostatki kolorów trzeba było uwiecznić ,bo już za chwilkę będzie po pogodzie i ładności
klonów mam chyba z 15 nie liczyłam dokładnie -marzy mi się jeszcze Jordan i orange dream -tylko już miejscówek brak .....
koniecznie na żywo trzeba je obgadać

decyzja pracowa była bardzo trudna ,ale mam nadzieję ,że będzie mi lepiej

a czas .....zdecydowanie za szybko leci -dziś po wizycie na cmentarzu ( jutro pracuję niestety ) miałam może ze 3 godzinki na wycinanie -oby we wtorek było ładnie ,bo też zamierzam podziałać ..

..cieszę się ,że mam warzywnik chociaż ogarnięty ....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:56, 31 paź 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18429
Agatorek napisał(a)
Madzia, nie bede cytować zdjęć, bo musiałabym chyba wszystkie skopiować .
Kolory wprost obłędne , uwielbiam Twój ogród. Zestawienia roślin mistrzowskie

Szkoda derenia, ale takie są uroki posiadania dużych psów. Całe szczęście zwierzaki mają więcej zalet niż wad .

Moje klony (szczególnie te na wygwizdowie, czyli za domem) już łyse. Ale to już listopad za pasem, więc nie ma co się bardzo dziwić.


Aga
cieszę się ,że Ci się u mnie podoba U Ciebie przez jeden sezon też tyle się fajnego podziało -jesteś tytanem pracy

moje klony też łysieją na potęgę ,więc trzeba było je uwiecznić ,żeby zimą powracać sobie do fotek .....

na psicę jeszcze jestem zła -do jutra pewnie mi przejdzie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Alija 10:23, 01 lis 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8741
Magleska napisał(a)








Cudnie w Twoim ogrodzie. Ta jesień jest przepiękna.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
basia3012 22:42, 02 lis 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9480
Magleska napisał(a)


Basiu
dziękuję za komplementy bardzo się z nich cieszę
w tym roku jesień jest bardzo piękna -ogród płonie kolorami ,tak jak lubię






Tak Madziu, jesień piękna. U Ciebie wręcz płomienna. Możemy się cieszyć. I coś porobić też lepiej jak jest ciepło i sucho.
Madziu, czy byliny, które są jeszcze zielone to zostawiasz na razie? I jeszcze nie wiem czy suche kwiaty hortensji bukietowych, u mnie Limelight, to ścinać teraz czy dopiero wiosną?
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Nowa12 22:53, 02 lis 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
No patrz Madzia a ja byłam pewna że Twój pupilek nie robi ci takich zonków . Bo to już jednak duży i mądry piesek jest .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Kawa 08:51, 03 lis 2021


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
ojejjjjuuuuu
ale masz pięknie
tyle kolorów jak Ci zadroszczę!!
cudownie!

u mnie wczesne przymrozki wszystko zwarzyły kolorów brak - jedynie ambrowiec sie wybronił i na nim można oko zawiesić!!

nie wiem jak to jest że u was tak pięnie kolorowo a u mnie szaro i brązowo...pff
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
antracyt 09:27, 03 lis 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11649
Kamila, to tak jak u mnie Kolorową jesień mam już tylko za płotem.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies