Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

April 13:08, 03 lis 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10167
W tak słonecznym ogrodzie to klony i trawy wybarwiają się baaaardzo efektownie. Pozazdrościć ci tylko. Ja mam może połowę tego co ty. Na szybko w głowie naliczyłam 7szt. Dokupię, bo podobają mi się takie rozrzucone plamy koloru jak u ciebie. Ale pójdę chyba w NN bo widzę, że poza garnetem to on u mnie teraz króluje
____________________
April April podbija las Mazowsze
AgnieszkaW 20:06, 03 lis 2021

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Wow, przepiękna jesień, Madziu, u ciebie
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Magleska 10:48, 14 lis 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18427
Alija napisał(a)


Cudnie w Twoim ogrodzie. Ta jesień jest przepiękna.

Alicja
dziękuję za komplementy

ostatnio jakoś nie mam weny do prac ogrodowych -powoli wycinam i porządkuję ogród ,ale idzie mi to marnie -potrzebuję motywacji
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 10:52, 14 lis 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18427
basia3012 napisał(a)


Tak Madziu, jesień piękna. U Ciebie wręcz płomienna. Możemy się cieszyć. I coś porobić też lepiej jak jest ciepło i sucho.
Madziu, czy byliny, które są jeszcze zielone to zostawiasz na razie? I jeszcze nie wiem czy suche kwiaty hortensji bukietowych, u mnie Limelight, to ścinać teraz czy dopiero wiosną?


Basiu i już po płomiennej jesieni ,chociaż niektóre terminatorki różane jeszcze kwitną

Byliny powolutku wycinam -nie wszystkie ,ale te które według mnie już nie zdobią

wyczytałam u Ciebie ,że już pościnałaś głowy hortensji -ja też niektóre ścięłam a co do pytania to myślę ,że zależy co kto lubi ....można je zostawiać lub nie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 10:54, 14 lis 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18427
Nowa12 napisał(a)
No patrz Madzia a ja byłam pewna że Twój pupilek nie robi ci takich zonków . Bo to już jednak duży i mądry piesek jest .


Aga niestety jeszcze czasami mi coś zniszczy -w tym sezonie na pewno z 5 malutkich drzewek poszło do drzewnego nieba

myślę ,że najczęściej wtedy ,gdy za długo jest sama i się nudzi .....
taki urok dużego psa w ogrodzie niestety
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 10:56, 14 lis 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18427
Kawa napisał(a)
ojejjjjuuuuu
ale masz pięknie
tyle kolorów jak Ci zadroszczę!!
cudownie!

u mnie wczesne przymrozki wszystko zwarzyły kolorów brak - jedynie ambrowiec sie wybronił i na nim można oko zawiesić!!

nie wiem jak to jest że u was tak pięnie kolorowo a u mnie szaro i brązowo...pff


Kamila dziękuję za komplementy

u mnie na fotkach ładniej niż na żywo a teraz to już wogóle zaczyna być nieciekawie -muszę się zmobilizować i powiązać trawy -jak narazie to trytytki kupiłam tylko
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 10:57, 14 lis 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18427
antracyt napisał(a)
Kamila, to tak jak u mnie Kolorową jesień mam już tylko za płotem.


Zuza u mnie też już po kolorach niestety
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 10:59, 14 lis 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18427
April napisał(a)
W tak słonecznym ogrodzie to klony i trawy wybarwiają się baaaardzo efektownie. Pozazdrościć ci tylko. Ja mam może połowę tego co ty. Na szybko w głowie naliczyłam 7szt. Dokupię, bo podobają mi się takie rozrzucone plamy koloru jak u ciebie. Ale pójdę chyba w NN bo widzę, że poza garnetem to on u mnie teraz króluje


Aprilku
jeszcze kilka klonów ma listki -ale już resztki -co zrobić buuu teraz będziemy czekać niecierpliwie na wiosnę -oby zima szybko zleciała
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 11:00, 14 lis 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18427
AgnieszkaW napisał(a)
Wow, przepiękna jesień, Madziu, u ciebie


Aga dziękuję bardzo
u Ciebie jest przepięknie -zawsze zaglądam ,jak wstawisz foteczki
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 11:08, 14 lis 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81930
Ja się dzisiaj przymierzam wiązać trawyBo końcem tygodnia ma padać, a mokre nie jest przyjemnie wiązać.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies