Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Gosiek33 20:45, 23 paź 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Czytam, że od stycznia będzie lepiej


Oszałamiające czerwienie u Ciebie, szczególnie niesamowite red barony


podrap za uszkiem nieutulone futerko - pamiętam z porad weta - więcej spacerów i zajęć... np kulka z której psie chrupki trzeba wyciągać

____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
TAR 22:18, 23 paź 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7633
Magleska napisał(a)


Basiu dziękuję za pochwały
Piesia musi mieć wiecznie coś w pysku -jak nie piłkę ,to często klocek drzewa kominkowego nosi taki dzidziuś ze smoczkiem a już mocno dorosła pannica z niej -ma 6,5 roku


Mojemu starszemu bialemu idzie na 12 roczek i tez wiecznie z ta sama pilka w paszczy chodzi. Oczywiscie mam zapas tych samych pileczek, bo niczym innym nie chce sie bawic.


A ogrod ....... brak mi slow. Przepieknie
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Urszulla 11:04, 24 paź 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21885
Madziu, masz kolorowo i pięknie wymuskane
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Monia81 11:11, 24 paź 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8049
Kochana rabaty u Ciebie płoną red baron daje czadu, uwielbiam tą trawę chociaż rozłazi się, ale ma swój urok czytam, że zmiany idą, będzie dobrze, zobaczysz buziaki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Johanka77 16:17, 24 paź 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Magleska napisał(a)



Kurczę , nie wiem o co chodzi, ale w tymroku czerwony mi nie przeszkadza…
A nawet lubię

A Twoją skarpę lubię zawsze, wiadomix
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Agatorek 23:15, 24 paź 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Klony dają popis kolorami. Cudne są .

Trzymam kciuki za nową pracę, będzie dobrze, sama zobaczysz

Mam pytanie, tym razem o kosodrzewinę na skarpie. Co to za odmiana?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
basia3012 22:19, 27 paź 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9568
Madziu, ja tez zostawiam zachwyty bo tu pisać. Wszędzie pięknie nasadzone. Wszystko płonie żywym ogniem. Tfu, tfu, tfu.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Milka 08:49, 30 paź 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Madziu, boskie widoki. Wspaniale na skarpie i w każdym zakątku.
Trzymam kciuki za nową pracę, taka osoba, jak Ty, tylko pozytywnie będzie odbierana
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
nicol21 14:38, 30 paź 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10368
Magleska napisał(a)


Nikol dziękuję za pochwały ja na wiele wątków zaglądam ,ale bardzo mało piszę ,bo po prostu nie wyrabiam się ,żeby u każdego coś skrobnąć

....


I znów się załapałam na porcję cudnych zdjęć. Zapomniało mi się, że Ty też z tych klonów palmowych jesteś Cudne okazy masz.
Pięknie i kolorowo w ogrodzie.
A co to za roślina co teraz zbiera się chyba do kwitnienia? Czy moze źle coś zobaczyłam...?

a dasz się pokusić o zdjęcie nocne? Bo widziałam że trochę świateł w ogrodzie masz .
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Magleska 21:34, 30 paź 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
Basieksp napisał(a)


Mieliśmy to samo z Dianą, nasz poprzedni piesio, wszędzie sobie dziury kopała, nawet na panelach w salonie, robiła sobie gniazdo, a jak dorwała jakiegoś pluszaka to jak szczeniaka go traktowała, poza tym nic jej nie było, Aza narazie też nie jest wysterylizowana, ale ją jeszcze można, no ale ... cały czas się zastanawiamy


Basiu moją też jeszcze można ,ale przez 6 lat tego nie zrobiłam ,to teraz już się boję -wiem ,że to prosty zabieg .....ale i tak się boję -na szczęście ten jej stan trwa krótko -tym razem nawet obyło się bez kropelek -jak jestem z nią często na ogrodzie ,to szybko zapomina o matkowaniu

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies