Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Johanka77 06:06, 06 gru 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Magleska napisał(a)

Asia ano już trochę świątecznie koloruję sobie świat troszeczkę
Buziaki


Buziaki i ode mnie
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
jolanka 10:41, 06 gru 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
No jak zwykle, pierwsza gotowa na Święta
Ja niewiele będę dekorować, chyba, że mi się odwidzi i wchodząc na O. pozazdoszczę
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Magleska 10:43, 06 gru 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Gosiek33 napisał(a)




kolorowe ozdoby cieszą oczy ale mnie gęba śmieje się na widok tego zdjęcią


Gosia ciągle mi się psica w jakieś kadry wbija

Alija napisał(a)
Madziu, zaglądam co słychać w ogrodzie, a tu takie widoki. U Ciebie już Świątecznie, bardzo świątecznie, ale super!!!
Piękne dekoracje, wszystkie mi się podobają, i te biało-szare przed domem i zielono-czerwone i te bardzo kolorowe, błyszczące. Jest fantastycznie.
Pozdrawiam.


Alicja dziękuję za komplementy za oknem ponuro ,to chociaż na ozdobach można oko zawiesić

a w ogrodzie przydałoby się jeszcze jakieś porządki zrobić -przede wszystkim w narzędziach ,muszę się zmobilizować w któryś dzień .....jak jest zimno ,to już ciężko mi się zabrać za takie prace


antracyt napisał(a)
Ale przyjemne u Ciebie. Zainspirowałaś mnie do ogarnięcia donic na froncie. Jutro ruszam z sekatorem w teren w poszukiwaniu zielonych gałązek


Zuza u mnie te dekoracje takie na łatwiznę-same różne zielone gałązki powbijane ale z oświetleniem powinno być ładnie .....
mam ochotę spróbować jeszcze jakieś wianki poczynić

daszum napisał(a)
Magda, nie usiedzisz
Ależ u Ciebie świątecznie i kolorowo

Danusiu dziękuję przez 4 sezony miałam stonowanie ,na biało -trochę nam się znudziło tak monotonnie -więc w tym roku odmiana
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 10:54, 06 gru 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
nicol21 napisał(a)
Sympatycznie i kolorowo! Też w tym roku czuję potrzebę kolorów. Ten covid pewnie do tej potrzeby się dokłada.
Taka świąteczno-zimowa wioska jest bardzo tutaj popularna, można z tego stworzyć ogromne instalacje z ruszającymi się elementami etc. Na razie nie kupuję, bo małe dzieci i tak by rozwaliły, a to strasznie drogie jest.


Nicol dziękuję ciekawe po jakim czasie będę miała dość takiego miszmaszu kolorowego



moja wioska narazie troszkę uboga zamierzam co sezon coś tam dokupić ....

takie wielkie i bardzo różnorodne oglądałam kiedyś we Włoszech -prześliczne były i takie przedstawiające różnorodne scenki -ale faktycznie ceny ich były drogie ....


kasiek napisał(a)
Kraina uśmiechy, pięknie i bardzo wesolo Madziu, prawdziwa magia Świąt


Kasiu trzeba sobie troszkę rozweselić świat
dziękuję za pochwały

Johanka77 napisał(a)


Buziaki i ode mnie


Asia super dekoracja mamy te same świeczniki,gwiazdy ,domki i domek metalowy
fajnie wymyśliłaś z tymi domkami betonowymi -piękna dekoracja
Buziaki

jolanka napisał(a)
No jak zwykle, pierwsza gotowa na Święta
Ja niewiele będę dekorować, chyba, że mi się odwidzi i wchodząc na O. pozazdoszczę

Jola korzystam z wolniejszych dni ,by pózniej na ostatnią chwilę nie gonić
takie dekoracje zawsze chociaż troszkę umilą ten Świąteczny czas ...... tym bardziej ,że moje nie jakieś pracochłonne
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
basia3012 22:22, 08 gru 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9413
Madziu, podziwiam dekoracje świąteczne. Piękne. Szczególnie te jasne domki i krasnale mi się podobają. I wioska oczywiście też, bardzo piękna.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
eda 23:25, 08 gru 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Pięknie Madziu ciekawa dekoracja co biel czy jaśniutkie kolory delikatności dodają buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Dorota321 16:07, 09 gru 2021


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 860
Cofnęłam się kilka stron, pocieszyłam oczy ślicznymi dekoracjami świątecznymi. Chyba muszę się bardziej zmobilizować, bo tylko mam wioskę piernikową i to jeszcze nie całkowicie gotową. Gdzie kupujesz figurki do swojej wioski?
____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Magleska 19:45, 09 gru 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
basia3012 napisał(a)
Madziu, podziwiam dekoracje świąteczne. Piękne. Szczególnie te jasne domki i krasnale mi się podobają. I wioska oczywiście też, bardzo piękna.


Basiu dziękuję bardzo
większość dekoracji z ubiegłych lat -może trochę poprzerabiana -co chwilę coś jeszcze dokładam ,dodaję przestawiam teraz przerzuciłam się na sypialnię

człowiek naogląda się inspiracji w necie i chociaż trochę próbuję upiększyć dom i stworzyć nastrój
tu takie proste dekoracje mam -na łatwiznę


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:47, 09 gru 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
eda napisał(a)
Pięknie Madziu ciekawa dekoracja co biel czy jaśniutkie kolory delikatności dodają buziaki


Eda dziękuję bardzo
jeszcze stworzyłam taki stroiczek na łatwiznę -domek i choinki
niestety nie wychodzą mi te dekoracje jakieś fikuśne ,ale i tak nas cieszą
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:53, 09 gru 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Dorota321 napisał(a)
Cofnęłam się kilka stron, pocieszyłam oczy ślicznymi dekoracjami świątecznymi. Chyba muszę się bardziej zmobilizować, bo tylko mam wioskę piernikową i to jeszcze nie całkowicie gotową. Gdzie kupujesz figurki do swojej wioski?


Dorotko dziękuję bardzo
figurki kupowałam w Action i Leroyu ....narazie mam taką skromną tą wioseczkę -mam jeszcze chęć na kilka droższych elementów -karuzelę i lodowisko -ale to już w przyszłym sezonie sobie dokupię -teraz inne wydatki

Twoja wioska piernikowa jest przepiękna -my z córą narazie upiekłyśmy pierniczki -mamy w planie w Niedzielę je dekorować

jeszcze jedna fotka najprostszej dekoracji świata choineczki obsypane sztucznym śniegiem i domki

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies