Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Mgduska 09:24, 02 gru 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Ależ masz bogate dekoracje Uwielbiam świąteczne wioski, wiesz, że ja w tych wszystkich marketach budowlanych stoję przed tymi wszystkimi cudami i gapię się jak dzieciak na maleńkich ludzików kręcących się w kółko na plastikowych lodowiskach, albo zjeżdżających w kółko z górki Fascynujące są takie mini-światy
____________________
Sałatka pokrzywowa
Gosiek33 10:58, 02 gru 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Ależ ozdób nazbierałaś

Powrót do dzieciństwa
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Basieksp 11:25, 02 gru 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
Fajne dekoracje porobiłaś najbardziej podoba mi się wianek i krasnale i okna już umyte, oj tego zazdroszczę, muszę się zabrać za swoje , a tak tego nie lubię
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 11:35, 02 gru 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Już choinka ubrana??? Szybka Jesteś Dekoracje cudne. Ja nie mam wianka, ani dekoracji i stwierdziłam, że w tym sezonie dekoracji nie będzie bo by głupio przy tym mule wyglądały
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Waclaw 21:28, 02 gru 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Magleska napisał(a)
Wszyscy mają wianki mam i ja ..... samochwała w kącie stała .....
może za cudny ,to on nie jest ,ale pierwsze koty za płoty ,czy jakoś tak się mówi ..



Madziu, kolejna umiejętność: wianki.
Bardzo mi się podoba
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
basia3012 22:37, 02 gru 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Madziu, dom już czeka na święta. Fajnie. I na tarasie jest pięknie. A ten srebrno-szaro-biały wianek wyszedł bardzo ładnie i elegancko. Taki delikatny, jakby oszroniony.
Wyciąganie tego wszystkiego, pasowanie itp to pracochłonne i czasochłonne zajęcie. A Ty masz już je za sobą. Też tak bym chciała.
Ja zabiorę się za to pewnie za tydzień, dwa.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Johanka77 06:25, 03 gru 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Ale świątecznie już u Ciebie!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
inka74 07:18, 03 gru 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Świetne jest twoje domkowo. A i wianek bardzo zaczny ja na razie mam pokupowane całe torby świątecznych dodatków i dopiero w weekend coś będę kombinowała. Tylko szkoda mi dyń wyrzucić - cały czas są ładne, jędrne. Osiołkowi w żłobie dano...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
TAR 12:35, 03 gru 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7272
o mamuniu alez dekoracji, poszalałas Madzia niezle

u mnie w tym roku nic nie bedzie, zaraz po swietach sie wyprowadzamy nie planuje dokladac sobie dodatkowej roboty a i za swietami nie przepadam.


____________________
Ogrod nad bajorkiem
Roocika 20:21, 03 gru 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Magleska napisał(a)
Wszyscy mają wianki mam i ja ..... samochwała w kącie stała .....
może za cudny ,to on nie jest ,ale pierwsze koty za płoty ,czy jakoś tak się mówi ..


zaczęłam powoli dekoracje jakieś czynić ,bo za chwilkę znowu wpadnę w maraton pracowy i nie będę mieć chęci na działanie .....




umyłam okna i deszczem zacina .....kto też ma takie szczęście
powyciągałam stare ozdoby i obsiadły mi parapet kuchenny


z rozpędu -dokończyłyśmy z córą wioskę świąteczną -brakuje nam jeszcze kilka figurek .....kiedyś się dokupi choinka też ubrana .....wiem ,że szybko ,ale jakoś tak nam się zachciało już ją ubrać





Nie mam wianków i dekoracji ale chętnie popatrzę u Ciebie I na ogród też
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies