Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 21:58, 04 gru 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
inka74 napisał(a)
Świetne jest twoje domkowo. A i wianek bardzo zaczny ja na razie mam pokupowane całe torby świątecznych dodatków i dopiero w weekend coś będę kombinowała. Tylko szkoda mi dyń wyrzucić - cały czas są ładne, jędrne. Osiołkowi w żłobie dano...


Iwonka trochę tych domków już mi się uzbierało -w różnych stylach
dyńki i wrzosy mam przy domku ogrodnika ,bo też mi żal jeszcze wyrzucać

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:03, 04 gru 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
TAR napisał(a)
o mamuniu alez dekoracji, poszalałas Madzia niezle

u mnie w tym roku nic nie bedzie, zaraz po swietach sie wyprowadzamy nie planuje dokladac sobie dodatkowej roboty a i za swietami nie przepadam.




Tarcia za oknem ponuro ,więc niech w domu coś się dzieje

w przyszłym sezonie sobie odbijesz wszelkie dekoracje ja akurat Święta lubię -chociaż w tym roku będziemy sami ,więc będzie trochę smutno ....ani siostra ,ani brat z Anglii nie przyjeżdżają ......co zrobić


A Wy od wiosny ruszacie z budową ?
Buziaki


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:04, 04 gru 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Roocika napisał(a)


Nie mam wianków i dekoracji ale chętnie popatrzę u Ciebie I na ogród też

Asia dopiero początek grudnia jeszcze masz dużo czasu na jakieś dekoracje

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:05, 04 gru 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
MiluniaB napisał(a)
Oooooooo ozdoby świąteczne - dużo, na bogato, pięknie


Milunia dziękuję cały czas coś jeszcze dorabiam i dokładam ....teraz na tapecie będzie sypialnia


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Gosiek33 11:07, 05 gru 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Magleska napisał(a)







kolorowe ozdoby cieszą oczy ale mnie gęba śmieje się na widok tego zdjęcią
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Alija 11:34, 05 gru 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8710
Madziu, zaglądam co słychać w ogrodzie, a tu takie widoki. U Ciebie już Świątecznie, bardzo świątecznie, ale super!!!
Piękne dekoracje, wszystkie mi się podobają, i te biało-szare przed domem i zielono-czerwone i te bardzo kolorowe, błyszczące. Jest fantastycznie.
Pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
antracyt 15:01, 05 gru 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11580
Ale przyjemne u Ciebie. Zainspirowałaś mnie do ogarnięcia donic na froncie. Jutro ruszam z sekatorem w teren w poszukiwaniu zielonych gałązek
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
nicol21 15:27, 05 gru 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Sympatycznie i kolorowo! Też w tym roku czuję potrzebę kolorów. Ten covid pewnie do tej potrzeby się dokłada.
Taka świąteczno-zimowa wioska jest bardzo tutaj popularna, można z tego stworzyć ogromne instalacje z ruszającymi się elementami etc. Na razie nie kupuję, bo małe dzieci i tak by rozwaliły, a to strasznie drogie jest.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
daszum 16:36, 05 gru 2021


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4394
Magda, nie usiedzisz
Ależ u Ciebie świątecznie i kolorowo
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
kasiek 16:48, 05 gru 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Kraina uśmiechy, pięknie i bardzo wesolo Madziu, prawdziwa magia Świąt
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies