Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 04:44, 20 maj 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Iwonka napisał(a)
Madzia siedząc dziś w poczekalni nadrobiłam zaległości w Twoim CUDNYM ogrodzie.
Jak zawsze, czy to na żywo czy na fotkach jestem pod ogromnym wrażeniem prac jakie wykonałaś!!!
Wszystko wymuskane, przemyślane, młodziutkie, piękne... Słów brak na wyrażanie zachwytu. Podziwiam zapał, siły do pracy i efekty. Spięłaś ogród i rabaty idealnie, teraz tylko podziwiać i ...czasem pielęgnować Buziaki Kochana, tęsknię za pogaduchami, ale to nadrobimy prawda


Iwonka zawstydzam się czytając takie pochwały na żywo tak całkiem idealnie nie jest są lepsze i gorsze kawałki ,ale jako to ja -zmieniam do skutku

ja też tęsknię za Wami -mam nadzieję ,że znajdziesz czas i zmobilizujesz pozostałą część muszkieterek na odwiedziny u mnie póki mam wypielone i w miarę ogarnięte bo za niedługo czeka mnie kilka miesięcy laby ogrodowej
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Martka 21:39, 20 maj 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Madziu, zaglądam do Ciebie dotankować trochę werwy (o mamo, jakaś reklama Url mi się zaraz z tego zrobi), przyjemnie podziwiać ten ogrom pracy, musisz być bardzo zorganizowana! Podziwiam bujny warzywnik i podpory na ogórki, one nie będą się chciały odczepić od tej siatki??
ewsyg 22:23, 20 maj 2022


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Magleska napisał(a)


Gosia dziękuję Kochana
takie porażki mam -wiązy wczoraj pryskałam ,dziś też -oby udało się tych szpecieli pozbyć


Też mam to samo. Dzisiaj pryskałam, ale zrobię to jeszcze raz.

Magda masz cudnie i już tak bujnie. Napatrzeć się nie mogę. Pięknie wszystko zaaranżowałaś .

Pozdrawiam
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Martka 22:52, 20 maj 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Maglesko, mam to samo na wiązie, to są szpeciele? Czym je zwalczałaś?
AgaCzek 07:11, 21 maj 2022


Dołączył: 08 lis 2016
Posty: 594
Zasadniczo nie lubię skarp - ale ta Twoja jest przepiękna i ten dobór kolorów w całym ogrodzie - baaardzo mi sie podoba.

Jeśli chodzi o warzywnik to oczywiście bezczelnie zazdroszczę wielkości
____________________
Agata i Ogród z fortepianem i Wizytówka
Magleska 07:37, 22 maj 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Martka napisał(a)
Madziu, zaglądam do Ciebie dotankować trochę werwy (o mamo, jakaś reklama Url mi się zaraz z tego zrobi), przyjemnie podziwiać ten ogrom pracy, musisz być bardzo zorganizowana! Podziwiam bujny warzywnik i podpory na ogórki, one nie będą się chciały odczepić od tej siatki??


Martka czy jestem zorganizowana ....hmm ....może trochę ,lubię mieć wszystko zaplanowane od a do z -chociaż oczywiście -jak to w życiu ,czasem,a raczej często mi się nie udaje zrealizować wszystkiego co zaplanuje

podpory mają pierwszy sezon -sama jestem ciekawa ,czy zdadzą egzamin .

Martka napisał(a)
Maglesko, mam to samo na wiązie, to są szpeciele? Czym je zwalczałaś?


podobno szpeciele -nie znam się tak dobrze na szkodnikach ...robiłam oprysk z mospilanu i jeszcze jakiś specjalny na szpeciele -ale jak narazie te buły nadal są -oszpeciły mi drzewka strasznie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 07:39, 22 maj 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
ewsyg napisał(a)


Też mam to samo. Dzisiaj pryskałam, ale zrobię to jeszcze raz.

Magda masz cudnie i już tak bujnie. Napatrzeć się nie mogę. Pięknie wszystko zaaranżowałaś .

Pozdrawiam




Ewa czym pryskałaś ? ja mospilanem i jeszcze jednym ,ale nie widzę żadnej poprawy ...

dziękuję za pochwały
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 07:40, 22 maj 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
AgaCzek napisał(a)
Zasadniczo nie lubię skarp - ale ta Twoja jest przepiękna i ten dobór kolorów w całym ogrodzie - baaardzo mi sie podoba.

Jeśli chodzi o warzywnik to oczywiście bezczelnie zazdroszczę wielkości


Aga dziękuję
warzywnik swój lubię
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Waclaw 17:12, 22 maj 2022


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Jakże lubię do ciebie zaglądać!
Zawsze pięknie. A porządeczek ....
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Magleska 18:36, 22 maj 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Wacław dziękuję z tym porządeczkiem ,to tak nie do końca ,ale staram się

pochwalę się moimi nowymi nabytkami ....a miałam już nic nie kupować -tak się kończą wyjazdy na spacer po szkółce
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies