Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

antracyt 13:09, 19 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Magleska napisał(a)


Zuza dziękuję

o te jasne pytasz ?


to ambrowce ,ale nie pamiętam jaka odmiana -mam ich 3 szt w przedogródku

a w warzywniku przybyły podpory na ogórki i dynie hokkaido


Tak, o te ale skoro to ambrowce, to już na nie zerkać nie będę, za dużo wody potrzebują.
Muszę sobie te ogórkowe podpory zapamiętać na przyszły sezon.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Helen 21:28, 19 maj 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8244
Madzia, czy Ty teraz nie pracujesz? Masz tyle wolnego czasu, że wychuchałaś ogród na maksa.
Wszędzie bardzo ładny i bardzo zadbany ogród.
____________________
Helen - Hortensjowo
galgAsia 21:45, 19 maj 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Madzia
oglądam wszystko z otwartą buzią no pięknie po prostu, pięknie
ja w życiu tak nie ogarnę ogrodu
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Iwonka 22:03, 19 maj 2022


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
Madzia siedząc dziś w poczekalni nadrobiłam zaległości w Twoim CUDNYM ogrodzie.
Jak zawsze, czy to na żywo czy na fotkach jestem pod ogromnym wrażeniem prac jakie wykonałaś!!!
Wszystko wymuskane, przemyślane, młodziutkie, piękne... Słów brak na wyrażanie zachwytu. Podziwiam zapał, siły do pracy i efekty. Spięłaś ogród i rabaty idealnie, teraz tylko podziwiać i ...czasem pielęgnować Buziaki Kochana, tęsknię za pogaduchami, ale to nadrobimy prawda
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Basieksp 22:24, 19 maj 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 9995
Podpory bardzo fajne, ciekawy pomysł no a cała reszta, hmm, no pięknie i piesia w kąciku, kogoś wypatruje
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
LIDKA 22:32, 19 maj 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 6633
Magleska napisał(a)


Alicja dziękuję


Posiedziałabym na tych ławkach.
Piękna Twoja wiosna. Rabaty już bujne i bogate.
Wszyyyyystko mi się podoba.

Co to za kwiaty z 2 fotki Madziu???
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Gosialuk 23:32, 19 maj 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5201
Madzia zachwyty zostawiam. Wszystko mi się podoba. Też nie wierzę, że to tylko magia fotek.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Magleska 04:25, 20 maj 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
daredevil napisał(a)
Madzia masz niemożebnie pięknie! Co się rozejrzeć to ładniej A warzywnik jaki wypasiony! I trawka! Zachwycam się


Karola dziękuję za pochwały trawka tylko na fotce wydaje się w miarę ,ale chwastów moc i głodna -potraktowałam ją nawozem i przydałby się deszcz, bo szkoda mi wody na trawnik lać

TAR napisał(a)


kochana zaczynamy, ile moglismy tyle zrobilismy ale teraz pora na wykona. strasznie nas przedluzyl pan w starostwie, jakis taki urzedas a nie przyzwoity urzednik. ale jak to mowia kij mu w oko i inne przyjemnosci


Tarcia zawsze się jakaś menda trafi ,co potrafi człowiekowi życie utrudnić dodatkowo ...
mam nadzieję ,że PB już masz i teraz będzie już z górki

olciamanolcia napisał(a)
Magda moja skarpa ma prawie 40 m ale za to szeroka na 1,50 a pod koniec nieco ( duże nieco) węższa . Strawsznie iglaki mi się rozrosły i będę je przycinać a niektóre usuwać. niestety i stety


oooo to też spora ta Twoja skarpa -może poszerz ją chociaż o metr
ja przycinam jałowce płożące ,bo za bardzo się rozszalały -miałam je wywalić ,ale wiosną ,jak mam pustki ,to dają trochę zieleni

Kasya napisał(a)

Nie opowiadaj, na zdjęciach zawsze gorzej, płasko a i tak cudnie

Kasiu fotki aparatem cykane -te telefonowe wydaje mi się ,że są bardziej płaskie
mój em twierdzi ,że ogród na fotkach przekłamuje rzeczywistość

Alija napisał(a)


Ależ pięknie u Ciebie, cudne zakątki.
A warzywnik, po prostu marzenie.


Alicja dziękuję za pochwały
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 04:33, 20 maj 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
April napisał(a)
Pospacerowałam Klony podziwiałam, irysy głaskałam skarpą się zachwycałam
Jak to jest że te klony tak świetnie sobie radzą na takiej patelni? Ja sporo gałązek wycięłam, bo suche, brązowe. Oby to nie były oznaki początku końca niektórych egzemplarzy


Jola dziękuję ja za to uwielbiam klimat Twojego ogrodu -marzyłaby mi się taka część leśna -ale nie bardzo mam jak ją stworzyć ,bo żeby był cień musiałabym od południa nasadzić dużych drzew,a tam z kolei mam widok na góry ,którego nie chcę zasłaniać ....więc pozostaje mi wzdychanie do leśnych klimatów i podziwianie m.in u Ciebie

Klony ....jakoś sobie radzą

Urszulla napisał(a)
W ciągu tygodnia niesamowicie wszystko poszło w górę. U mnie w maju kwitną zawilce i orliki. A ten wielosił ciemny u Ciebie piękny a u mnie bida z nędzą ( coś mi liście wygryza), ale kolor kwiatków mnie zachwyca

Masz cudnie kolorowe donice, Kory to niezłą ilość wysypałaś, a kanciki idealne


Ula z każdym dniem coraz większy busz
wielosił podzielę ,jak się rozrośnie -dzięki Tobie jest taki piękny
ja poproszę od Ciebie białego orlika -miałam kiedyś ,ale gdzieś zaginął w akcji

Kawa napisał(a)
ejjj i tak Ci nie wierze że ładnie tylko na zdjeciach
bo to jest po prostu nie-mo-żli-we~~~~!!!!


pięknie kobieto i tyle


Kamila dziękuję bardzo u Ciebie też zachwycająco jest przecież

antracyt napisał(a)

Tak, o te ale skoro to ambrowce, to już na nie zerkać nie będę, za dużo wody potrzebują.
Muszę sobie te ogórkowe podpory zapamiętać na przyszły sezon.



Zuza te ogórkowe podpory odgapione od naturalnie o ogrodach -chociaż tam J.N. ma fajniejsze ,bo ma taką siatkę jutową -ale mnie cenowo ona nie przekonała szukałam tańszego pomysłu -może nie jest takie ładne ,ale mam nadzieję ,że się sprawdzi
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 04:40, 20 maj 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
Helen napisał(a)
Madzia, czy Ty teraz nie pracujesz? Masz tyle wolnego czasu, że wychuchałaś ogród na maksa.
Wszędzie bardzo ładny i bardzo zadbany ogród.


Helen niestety pracuję ,ale w systemie 12 godzinnym ,więc czasem uzbiera mi się kilka dni wolnego w ciągu teraz np miałam 4 dni -od rana do wieczora działałam i mogę uznać ,że najcięższe prace ,póki nie wpadnie mi coś nowego do głowy -mam wykonane ....jedynie chwasty od nowa się panoszą ,trzeba przekwitnięte tulipany wyciąć itp itd

galgAsia napisał(a)
Madzia
oglądam wszystko z otwartą buzią no pięknie po prostu, pięknie
ja w życiu tak nie ogarnę ogrodu


Asia dziękuję
a ogród swój ogarniesz -wierzę w Ciebie -popatrz już ile miejsc masz przepięknych

Basieksp napisał(a)
Podpory bardzo fajne, ciekawy pomysł no a cała reszta, hmm, no pięknie i piesia w kąciku, kogoś wypatruje



Basiu dziękuję podpory podpatrzone z Yt z naturanie o ogrodach trochę inaczej zrobione ,ale mam nadzieję ,że zdadzą egzamin
piesia ma kilka takich miejsc obserwacyjnych

LIDKA napisał(a)


Posiedziałabym na tych ławkach.
Piękna Twoja wiosna. Rabaty już bujne i bogate.
Wszyyyyystko mi się podoba.

Co to za kwiaty z 2 fotki Madziu???

Lidka zapraszam
kwiatki to irysy -te zwykłe niebieskie -bardzo je lubię

Gosialuk napisał(a)
Madzia zachwyty zostawiam. Wszystko mi się podoba. Też nie wierzę, że to tylko magia fotek.

Gosiu dziękuję uwierz -na fotkach jakoś jest ładniej

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies