Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Dorota321 20:19, 31 maj 2022


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 887
Piękna, soczysta zieleń w ogrodzie jak zwykle zachwyca.
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Magleska 22:33, 31 maj 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Dziękuję Wam Wszystkim razem i dodatkowo każdej z osobna za życzenia jak narazie to tylko czytam co u Was ,a u mnie mam nadzieję ok -muszę się wygoić po prostu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Martka 12:46, 02 cze 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Madziu, trzymaj się ciepło i napawaj czerwcem w Twoim ogrodzie
daredevil 13:52, 02 cze 2022

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
Madzia, trzymaj się!
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
ewsyg 22:12, 03 cze 2022


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Ja też trzymam kciuki za zdrówko.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Magleska 06:54, 04 cze 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Johanka77 napisał(a)
Magda ależ u Ciebie już bujnie! Cudownie!
Nic nie cytuję, bo wszystko bym cytowała

Skarpa nadal jest moją ulubioną.
Ale te iryski śliczne masz!


Asia dziękuję za pochwały

teraz mam bujnie ,ale od chwastów -nie spodziewałam sie ,że tak szybko potrafi ogród zarastać nie tym co trzeba -2 tygodnie temu miałam wycacane na glanc ,a teraz .....ech ....ale co zrobić
chyba czas poszukać pomocy w plewieniu


Agatorek napisał(a)
Pięknie, kolorowo, bujnie i różnorodnie, tak jak lubię . I piesia z bratkami, to taki trochę większy kwiatek .
Na tarasie też bardzo ładnie, elegancko, biało- zielono

Nie byłabym sobą, gdybym nie zapytała o klona, tego zielonego . To dissectum, czy jakiś inny?


Aga spóznione dziękuję

ten klon to dissectum -widzisz ,już jaki znawca jesteś ja do tej pory mam problemy z zapamiętaniem nazw roślin ,które posiadam

sylwia_slomczewska napisał(a)
Madzia pięknie rośliny się za opiekę odwdzięczają, rabaty już zapełnione, teraz czekać, aż roślinki zajmą calutkie miejsce Ale widzę, ze zakupom się nie oparłaś, jak ja to rozumiem


Sylwia dzięki bardzo
zakupom roślinnym jakoś nie przystoi się opierać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 06:59, 04 cze 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
LIDKA napisał(a)
Wszystko mi się podoba. Masz taką zdolność komponowania roślin.
Wszystko piękne.


Lidka jakbym zrobiła fotki telefonem ,to już takich zachwytów by nie było aparat jakoś czaruje rzeczywistość
dziękuję za pochwały

Basieksp napisał(a)


Ale tu ładnie pięknie komponują się te kosaćce


Basiu dziękuję bardzo lubię te zwykłe kosaćce -nic mi nie chciało rosnąć przy tym placyku ,a one fajnie dały radę

ajka napisał(a)
Kosaćce niezmiennie mnie zachwycają również w twoich aranżacjach

Ania dziękuję

Magara napisał(a)

Pięknie jest u Ciebie
To orliki jakieś wypasione czy co?

Daga dzięki bardzo tak ,to orliki -sieją się ,gdzie im się podoba ,a nie tam ,gdzie ja chciałabym je mieć teraz mam je np w środku kępy kuklików i stip

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 07:06, 04 cze 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
ewsyg napisał(a)


Ja zrobiłam taką mieszankę. Połączyłam preparat na róże dwa w jednym i mospilanem. Głównie pryskałam drzewa owocowe. W tamtym roku bardzo chorowały. W tym brzoskwinia już łapie kędzierzawość, owoce śliwy Uleny mają czarne kropki na zawiązkach owoców. nie wiem, czy to pomoże, zobaczymy.

Ciekawa jestem Twoich lilii wodnych. U Ciebie już kwitną irysy syberyjskie, a u mnie dopiero się szykują. Ja mam dopiero małe sadzonki, większość to nowości, których jestem bardzo ciekawa.
Magda, pięknie pokazujesz swój ogród.
Pozdrawiam



Ewa
jak Twoje opryski ? jest jakiś pozytywny odzew ? u mnie z tego co widziałam szału nie ma -oprócz mospilanu stosowałam jeszcze ze 2 inne środki ,ale nic to nie dało ....teraz też widziałam pełno mszyc i innych robali na porzeczkach ,czereśni ,z brzoskwini oberwałam chore liście i chyba będzie dobrze .....
chcę jeszcze kupić ten Emulpar ( nie wiem ,czy dobrze nazwę piszę ) i tym spróbować ....

Lili wodnych nie mam ....jedynie hiacynta wodnego ,pistię ,wywłócznika i jeszcze 2 inne ,ale nazwę zapomniałam .....

ogród pokazywany aparatem zawsze lepiej się prezentuje niż komórką takia magia fotek
ale jakoś łatwiej wstawiać mi fotki prosto z karty pamięci aparatu ,niż z telefonu
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 07:08, 04 cze 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Martka napisał(a)
Maglesko, nowe zakupy piękne, przy najbliższej okazji też nabędę mini-serduszka, podobają mi się także ich liście. Absolutny odlot spacerowy w Twoim ogrodzie. Oczka, rabaty, klony, trawy, jak miło na to wszystko popatrzeć... ja też mam to samo pytanie co Magara, to kuklik taki purpurowy?


Martka z opóznieniem odpowiadam to orlik jest -sieją mi się w różnych dziwnych miejscach ,a ja jak narazie im na to pozwalam
dziękuję za pochwały ,chociaż muszę pocykać fotki telefonem ,to zobaczysz ,że wcale szału nie ma
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 07:13, 04 cze 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
daredevil napisał(a)
Ogród piękny, ale fotki to Ty robisz! Super


Karola dziękuję magia fotek robionych aparatem jakbym pocykała telefonem ,to już nikt by nie chwalił haha

Roocika napisał(a)
Widzę bujny, kwitnący i kolorowy ogród. Cudo.

Pozdrawiam Magda.


Asia dziękuję

Urszulla napisał(a)
Ciekawa jestem jak długo będą kwitły te fioletowe kosaćce. Bez na pniu teraz piękny a oprysk na mszyce coś pomógł?


Ula melduję ,że kosaćce nadal kwitną ,bez już przekwitł niestety ,a oprysk chyba nic nie dał .....
zresztą i tak nic nie mogę robić ,więc się nie przyglądam za bardzo

Agatorek napisał(a)


A to nie jest jarzmianka?

niestety nie ,chociaż taką ciemną jażmiankę z chęcią bym przytuliła
Alija napisał(a)

Agnieszko, to orlik, kwiaty rzeczywiście takie mało orlikowate. Bardzo ładny.

Alicja masz rację

KasiaBawaria napisał(a)


Cudnie co masz wysypane na rabatach? Piekny ten baron u ciebie.


Kasia to drobna kora -0-20 frakcja
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies