Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Kawa 10:56, 06 cze 2022


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
zdrówka życzę wracaj do formy
ogród ślicznie się prezentuje
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Magleska 12:47, 06 cze 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
LIDKA napisał(a)
Cos czułam ze nie usiedzisz.
Bardzo piękne masz rabaty. Takie bogactwo roslin. Bardzo wielu nie znam jeszcze.

Odpoczywaj. A Fotki i tylko fotki dozwolone nawet codziennie.


Lidka ile można leżeć spacer po ogrodzie w ramach rekonwalescencji
rabaty dziękują za pochwały....jeszcze nie wszystkie mi sie podobają ,ale kiedyś to dopracuję

Basieksp napisał(a)
Dużo zdrówka życzę i dużo odpoczynku a patrząc na ogród, to narazie widać, że mu wystarcza jak zdjęcia robisz wszystko ładnie rośnie, ja tam zielska nie widzę trzymam też kciuki za piesię moja pokraka też kuleje, coś sobie w tylną łapę zrobiła, ale ona szalenizna myślę, że jej przejdzie, nic na tej łapie nie znalazłam


Basiu dziękuję bardzo

moja psica też jest szaleńcem -nie usiedzi w jednym miejscu .

Margerytka40 napisał(a)
Madziu najważniejsze, że humor dopisuje. Odpoczywaj, wstawiaj fotki. Ogród sobie poradzi. Kurcze gdybym mieszkała bliżej to sama wpadłabym Ci popielić. Ty byś tylko palcem pokazywała. Ja miałabym przyjemnoşć przy okazji obejrzeć ogród i poprzebywać w miłym towarzystwie


Asia z tym humorem ,to tak nie do końca .....na forum łatwo się uśmieszki wstawia ,ale z każdym dniem coraz lepiej i tego się trzymajmy

och ,jak przydałaby mi się teraz taka pomoc ale co zrobić -moja psiapsiółka wszystko mi pomoże ,byle nie w ogrodzie ,córa to samo -nie będę na nich wymuszać ,jak nie lubią ....

ale spokojnie ,od paru chwastów jeszcze ogród nie zaginie -po jakimś czasie na pewno już będę mogła coś robić -lewą rękę mam zdrową

Buziaki

Kawa napisał(a)
zdrówka życzę wracaj do formy
ogród ślicznie się prezentuje


Kamila dziękuję forma z każdym dniem coraz lepsza
dobre fotki ,to jest to
specjalnie tak pocykałam ,żebym mogła sobie na laptopie oglądać i mówić -e tam ....fajnie jest ,wcale te chwasty nie takie wielkie ,nie widać
Buziaki

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Wiolka5_7 13:56, 06 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
Madziu przepięknie masz w Ogrodzie odpoczywaj ile się da ,teraz masz okazję

Znajdziesz na pewno kogoś do pomocy.
Miłego tygodnia Ci życzę
Buziaki
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Urszulla 21:27, 06 cze 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Magleska napisał(a)


Madzia, piękna ta róża w tym zestawieniu dobrze że zrobiłaś zdjęcia co tam chwasty, zresztą ich nie widać, musisz odpuścić. A przywrotnik szaleje, też czekam aż ten od Ciebie się rozrośnie bo piękny jest jak kwitnie...choćby przez chwilę.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Agatorek 21:57, 06 cze 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Madzia, pięknie masz, co Ty chcesz od tego swojego ogrodu
Psica pozuje, u mnie od razu wszystkie lecą do mnie i nie usiedzą jak im chcę fotki robić

Piękna ta różyczka na zdjęciu zacytowanym przez Ulę! Moje (niektóre) dopiero kolor pokazują, większość w pączkach.



Magleska napisał(a)



może faktycznie kogoś znajdę ,ale ,jak narazie to marne szanse ....
koleżanka rok temu wzięła firmę -na takie posprzątanie,plewienie ,przycięcie krzewów -byli 5 godzin i skasowali ją tysiąc złotych .....
więc szukam jakiejś tańszej opcji


Szczerze, gdyby ktoś mi w 5 godzin opielił cały ogród, to mogłabym tego tysiaka zapłacić . Już nawet bez przycinania krzewów .
Ostatnio przez tydzień pieliłam JEDNĄ rabatę , trochę długą, owszem, ponad 30 metrów, ale jakoś wybitnie mi nie szło .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magleska 23:07, 06 cze 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Wiolka5_7 napisał(a)
Madziu przepięknie masz w Ogrodzie odpoczywaj ile się da ,teraz masz okazję

Znajdziesz na pewno kogoś do pomocy.
Miłego tygodnia Ci życzę
Buziaki


Wiola dziękuję odpoczywam -w końcu udaje mi się być na bieżąco z forum
poszukiwania pomocy w trakcie ,ale na taką małą robotę ,jak narazie brak chętnych


Urszulla napisał(a)


Madzia, piękna ta róża w tym zestawieniu dobrze że zrobiłaś zdjęcia co tam chwasty, zresztą ich nie widać, musisz odpuścić. A przywrotnik szaleje, też czekam aż ten od Ciebie się rozrośnie bo piękny jest jak kwitnie...choćby przez chwilę.


Ula też mi się podoba to zestawienie

jeśli chcesz jeszcze przywrotnika ,to rozrosły mi się jak głupie -tylko będziesz musiała sama sobie go wykopać

Agatorek napisał(a)
Madzia, pięknie masz, co Ty chcesz od tego swojego ogrodu
Psica pozuje, u mnie od razu wszystkie lecą do mnie i nie usiedzą jak im chcę fotki robić

Piękna ta różyczka na zdjęciu zacytowanym przez Ulę! Moje (niektóre) dopiero kolor pokazują, większość w pączkach.


Szczerze, gdyby ktoś mi w 5 godzin opielił cały ogród, to mogłabym tego tysiaka zapłacić . Już nawet bez przycinania krzewów .
Ostatnio przez tydzień pieliłam JEDNĄ rabatę , trochę długą, owszem, ponad 30 metrów, ale jakoś wybitnie mi nie szło .


Aga dziękuję no nic nie mam do swego ogrodu jedynie chwastom mam za złe ich szybki wzrost

moja kolezanka ma ogród 15 arów ,i rabat ma niewiele -więc tak szczerze ,to nie wydaję mi się ,aby ta cena była adekwatna do ilości pracy wykonanej ....ale może się nie znam
u Ciebie to myślę ,że tych rabat jest z 10 razy więcej albo i jeszcze więcej
ale widziałam ,że masz już pięknie wyplewione ,więc zaoszczędziłaś sporą kaskę na nowe roślinki


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magara 23:09, 06 cze 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Magda, ogród pięknie się prezentuje
Ty się oszczędzaj i wracaj w spokoju do formy (z aparatem w łapkach)
Trzymam kciuki żeby pomoc ogrodowa się znalazła Przy okazji tak sobie myślę, co to będzie za x lat jak już nie damy rady same ogarniać ogrodu z uwagi na wiek??????? Jakoś cięzko się o tym myśli, ale czasem takie wydumki przez głowę przechodzą...

Na rutewekę Twoją napatrzeć się nie mogę - moja na wysokości 20 cm listki dopiero ma

I buczka pendulę też podziwiam bardzo, bo mojego (i niestety jeszcze kilka drzewek) mróz po zimnej Zośce trafił i nie wygląda jakby się miał podnieść

Ale ogólnie wszystko u Ciebie podziwiam
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
wiklasia 00:04, 07 cze 2022


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Jest moc! W ogrodzie i w Tobie dziewczyno!
Szybkiej rekonwalescencji Ci życzę.
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Gosialuk 21:45, 07 cze 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Madzia zdrowiej kobieto, bo ogród czeka. O chwastach nawet nie mów, wiesz ile ich u mnie?
Teraz spokojnie możesz wypoczywać.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Urszulla 21:01, 08 cze 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Madzia, też tylko patrzę jak po deszczu rosną chwasty i trawa.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies