Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Urszulla 16:26, 18 cze 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Magleska napisał(a)


Ula
Tu jest ta rabata Asi ,która mnie tak zachwyciła ,że po przespaniu nocy uznałam ,że do tej rabaty nad którą wczoraj debatowałyśmy dodam pomarańcz -pozabieram różowe róże ,zabiorę niebieskości obok .....ach to plan raczej na wiosnę ,może pózną jesień ,bo sporo przesadzanek mnie na niej czeka
zostanie fiolet pomarańcz i biel
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11306-calkiem-nowy-mimo-ze-stary-po-ogrodowiskowym-remoncie-juz-prawie?page=92



Wiesz, a ja dziś ścinałam bodziszka fioletowego od Sylwi i pomyślałam że koniecznie na tej rabacie musisz go mieć, bo jest widoczny z daleka. Muszę Ci zrobić sadzonki. A teraz sezon na róże więc jakieś tam musisz mieć:

https://www.rozeogrodowe.pl/pl/p/Roza-wielkokwiatowa-MARY-ANN-doniczka-2-l./1940?trk_e=9&trk_o=1940&trk_hb=49&trk_hp=1&trk_re=9&trk_ro=1436

A ta Twoja herkulesowa turzyca w pokroju podobna do mojej tylko inna kolorystyka i kwitnienie. Wstawię Ci fotki zeszłorocznych sadzonek

Stare sadzonki kwitnące. Ja je ścinam i szybko odrastają takie fajne jasne końcówki, termin nie ma znaczenia.


____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
ewsyg 23:15, 18 cze 2022


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Magleska napisał(a)


Sylwia ja tam nie zwracam uwagi u Ciebie na chwasty widzę za to mnogość roślin ,które chciałabym mieć ,a ogród nie z gumy
u mnie walają się pościnane różne liściory i suche badyle -nie ma kto pozbierać i wynieść -może syna po południu uproszę
ale jak narazie staram się tylko notować jakie mam plany na zmiany
dokupiłam sobie nowych róż -stoją na rabacie i też czekam na chętnych do posadzenia
na szczęście nie mam żadnej spiny -kiedyś to wszystko się ogarnie i zrobi
dziś gorąco bardzo ,w cieniu tarasu podczytuję sobie forum


Magda, a jakie róże kupiłaś ?
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Basieksp 10:17, 19 cze 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10247
Fajnie, że znaleźli się pomocnicy i trochę pomogli ogarnąć co nieco róże poczekają, a Ty sobie odpoczywaj i szybko wracaj do zdrowia tylko za dużo nie planuj, bo jak wkroczysz do ogrodu, to wiesz z umiarem
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Magleska 14:59, 19 cze 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Urszulla napisał(a)



Wiesz, a ja dziś ścinałam bodziszka fioletowego od Sylwi i pomyślałam że koniecznie na tej rabacie musisz go mieć, bo jest widoczny z daleka. Muszę Ci zrobić sadzonki. A teraz sezon na róże więc jakieś tam musisz mieć:

https://www.rozeogrodowe.pl/pl/p/Roza-wielkokwiatowa-MARY-ANN-doniczka-2-l./1940?trk_e=9&trk_o=1940&trk_hb=49&trk_hp=1&trk_re=9&trk_ro=1436

A ta Twoja herkulesowa turzyca w pokroju podobna do mojej tylko inna kolorystyka i kwitnienie. Wstawię Ci fotki zeszłorocznych sadzonek

Stare sadzonki kwitnące. Ja je ścinam i szybko odrastają takie fajne jasne końcówki, termin nie ma znaczenia.




Ula poproszę zatem o sadzonki tych bodziszków
ta róża zalinkowana przepiękna
tą mają turzycę ,co Ci dałam też ścinam ,jak zaczyna się pokładać i pięknie odrasta
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 15:01, 19 cze 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
ewsyg napisał(a)


Magda, a jakie róże kupiłaś ?


Ewa Kupiłam Lady of Shalot,Lady Emma Hamilton i 3 NN
narazie postawione na rabacie -oswajam się z miejscówka



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 15:06, 19 cze 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Basieksp napisał(a)
Fajnie, że znaleźli się pomocnicy i trochę pomogli ogarnąć co nieco róże poczekają, a Ty sobie odpoczywaj i szybko wracaj do zdrowia tylko za dużo nie planuj, bo jak wkroczysz do ogrodu, to wiesz z umiarem


Basiu

Basiu na razie to tylko plany nie zamierzam narazie do jesieni nic działać ,może jedynie powolutku chwaściki wyrywać


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 15:08, 19 cze 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Gorąco u mnie jak cholera Wczoraj wieczorkiem zrobiłam trochę fotek ,więc wstawiam ku pamięci


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 15:09, 19 cze 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 15:10, 19 cze 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 15:12, 19 cze 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies