Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 21:17, 08 paź 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
eda napisał(a)
Dech zapiera mmmm na pasłam oczy Rudbekja szaleje cudnie i wszystko tak fajnie się wypełniło podziwiam busz
Dobrze cieszę się że Wilczyca się trzyma bidulka ma wspaniałą opiekunkę będzie dobrze buziaki ślę trzymajcie się dziewczynki buziaki uściski zostawiam


Eda dziękuję bardzo Wilczyca ma już ,albo dopiero 7 lat -będę o nią walczyć


Agatorek napisał(a)
Madzia, nie masz litości… tyle piękna na raz, przepięknie ❤️❤️❤️

Trzymam kciuki za piesię


Aga trzymaj
dziękuję za komplementy ,chociaż ,że tak powiem żartobliwie ....przygadał kocioł garnkowi


LIDKA napisał(a)
Jeśli w raju są ogrody to napewno takie. Pięknie masz Madziu. I to uczyniłaś pracą własnych rąk.

Pogapię się jeszcze trochę.
Podoba mi się absolutnie wszystko.


Lidka jesteś niesamowita dziękuję za komplementy
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:21, 08 paź 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
Nowa12 napisał(a)
Madzia kiedy byś nie robiła zdjęć latem, jesienią, z lewej, z prawej, w słońcu, w cieniu, we mgle, przed deszczem i po deszczu to jest zawsze równie pięknie. To dopiero jest fenomen. Tak stworzyć ogród żeby był zawsze cudowny.


Aga
dziękuję u Ciebie jest równie pięknie każdą porą roku

Basieksp napisał(a)
Ale pięknych zdjęć zapodałaś trudno się skupić, bo co kolejne to ładniejsze no dobra z piesią są najładniejsze, cieszę się, że wyniki są ok


Basiu dziękuję bardzo odetchnęłam z ulgą -jeszcze tylko muszę pojechać z nią na ściąganie szwów i kontrolować często ,ale wg weta ma 20 procent szans na wznowy ....oby nie było...

April napisał(a)
ŁAŁ. Poproszę o odesłanie mojej zagubionej szczęki po wiosennym cięciu. Wcześniej pewnie nie do odnalezienia.
Fajnie że nie boisz się czerwieni. Mimo że to nie mój kolor, to podziwiam i bardzo doceniam takie widoki.


Jola najpierw odnajdz moją szczenę pozostawioną w Twoim ogrodzie haha
cieszę się ,że lubisz mój kolorowy jarmark

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:24, 08 paź 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
ElzbietaFranka napisał(a)




Tym razem zachwycam się astrami które kwitną i takie bujne i ciebie.
U mnie ledwo kwitną prawie cały wrzesień u nas bez słońca u tutaj trzeba upatrywać braku ciepelka. Mam nadzieję że zaczną się rozkwitać.unnas dzisiaj piękna pogoda.

A mnie się czerwona trawka podoba. Kiedyś ja miałam wywaliłam jak mi perz wtargnął w jej korzenie. Jednak najładniej wygląda w Kępie a ja już nie mam miejsca.
Skalniak piękny.

Co to za trawki przy astrach lekkie pióropusza na ostatniej focie

Pozdrawiam Magda


Ela dziękuję bardzo
te trawki to śmiałki darniowe ,tylko nie wiem jakiej odmiany -dostałam je od Edytki Lindsay
red baron tak mi się rozrósł ,że już go rozdaje ,kto tylko chce
to samo mam z astrami -zaczęły mi pożerać wszystko wokoło -ale wybaczam im ,bo teraz pięknie zdobią
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:31, 08 paź 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
Roocika napisał(a)


Magda, pięknie u Ciebie, dobrze, że wilczyca lepiej i wyniki dobre.

To połączenie mi się podoba, jaki to rdest, pamiętasz może?


Asia dziękuję
ten rdest -to himalajski blackfield -jeśli dobrze nazwę zapisałam

antracyt napisał(a)
Tyle piękności na raz , że aż mnie oczy rozbolały


Zuza dziękuję

nie cieszę się ,że Cię oczy rozbolały ,ale pomyśl o moich haha ....ile mam zaległości po miesiącu odwyku od forum tyle wszędzie pięknych ogrodów ,a tu trzeba do roboty chodzić ,własną chałupę i ogród ogarnąć -normalnie czuję się jak w dzikim pędzie ,bo nie nadążam nadrabiać wszystkiego


Alija napisał(a)


Madziu, cudnie, każde zdjęcie chciałoby się zacytować. Przepiękna jesień w Twoim ogrodzie, taka bogata, kolorowa i zwiewna.
Pozdrowienia dla Wilczycy.


Alicja
dziękuję poczytałam ,że kiałaś problemy ze stawem i pooglądałam trochę pięknych fotek ....obiecuję ,że niedługo ponadrabiam i się odezwę i u Ciebie
Wilczycę pozdrowiłam podniosła ucho i spojrzała na mnie spod łba
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:35, 08 paź 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
Gosialuk napisał(a)
Madzia u ciebie to nie ma co cytować, bo wszystko perfekto.


Gosia e tam perfekto zaraz ale nieskromnie tylko podziękuję ,bo lubię ten mój busz

za to u Ciebie też byłam po cichu -poprawię się niebawem Buziaki

Magara napisał(a)
Wróciłaś z przytupem
Pięknie jest


Daga postarałam się zrobić wejście


nicol21 napisał(a)
Zdrowia dla czworonoga!

Ogód prezentuje się rewelacyjnie, również skąpany we mgle


Nicol dziękuję troszkę pozachwycałam się fotkami dalii u Ciebie ,ale jeszcze musze doczytać ,bo nie wiem ,co się podziało u Ciebie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:39, 08 paź 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
sylwia_slomczewska napisał(a)
Czytam, że wyniki dobre, widzę kaftanik czyli już po operacji, ale mordka już siwieje, starzeją się za szybko te nasze psiaki...
Twój skalaniak kasuje wszystkie jakie widziałam, wszystkie ma pod sobą i zostawia je daleko w ogonku


Sylwuś dziękuję normalnie puchnę z dumy

tak ,już Rawena jest 9 dni po operacji -w przyszłym tygodniu idę na ściąganie szwów ,mam nadzieję ,że nie będzie powtórki ...... muszę ją często kontrolować ,żeby szybko działać -teraz też na szczęście szybko zareagowaliśmy
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:41, 08 paź 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
ajka napisał(a)
Obejrzałam jesienne fotki i szczena mi opadła do samej ziemi. Kiedy ci to wszystko tak porosło? Fotki piękne, za dużo by cytować. Muszę przyjrzeć się dokładnie twoim połączeniom na rabtach. Ucałuj psinkę.


Ania dziękuję sama nie wiem ,kiedy mi się taki busz zrobił -z jednej strony super ,ale niedługo z maczętą trzeba będzie wchodzić na rabaty

Psica wycałowana za wszystkie czasy
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
basia3012 15:58, 11 paź 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9318
Madziu, przepięknie u Ciebie było i w sierpniu i teraz w październiku. Twoje zdjęcia potwierdzają, że kolor żółty jak rudbekie dobrze jest w ogrodzie mieć. I czerwień też. Bardzo pięknie wyglądają rabaty z tymi żywymi kolorami.
Cieszę się, że piesia ma się lepiej.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Mgduska 18:55, 11 paź 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Oj, przegapiłam taką sesję!
Twój warzywnik zachwyca mnie niezmiennie, ale tym razem najbardziej mnie ujął sposób, w jaki komponujesz czerwień w ogrodzie - mocne, piękne zestawienia - coś wspaniałego!
Buziak dla piesy
____________________
Sałatka pokrzywowa
Pszczelarnia 20:21, 11 paź 2022


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Obejrzałam lipiec w Twoim ogrodzie - łał. Obejrzałam sierpień - jęknęłam z zachwytu. Ale Twój październikowy ogród potargał moją ułożoną wyobraźnię - obłędnie pięknie z trawami, astrami i całokształtem.

Ogród tak młody jak Twoja wilczyca a taki pełny.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies