Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Alija 21:05, 07 paź 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8630
Magleska napisał(a)


Madziu, cudnie, każde zdjęcie chciałoby się zacytować. Przepiękna jesień w Twoim ogrodzie, taka bogata, kolorowa i zwiewna.
Pozdrowienia dla Wilczycy.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Gosialuk 22:48, 07 paź 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Madzia u ciebie to nie ma co cytować, bo wszystko perfekto.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
sylwia_slomc... 23:34, 07 paź 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Czytam, że wyniki dobre, widzę kaftanik czyli już po operacji, ale mordka już siwieje, starzeją się za szybko te nasze psiaki...
Twój skalaniak kasuje wszystkie jakie widziałam, wszystkie ma pod sobą i zostawia je daleko w ogonku
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magara 23:57, 07 paź 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6536
Wróciłaś z przytupem
Pięknie jest
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
nicol21 20:39, 08 paź 2022


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Zdrowia dla czworonoga!

Ogód prezentuje się rewelacyjnie, również skąpany we mgle
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
ajka 20:45, 08 paź 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3916
Obejrzałam jesienne fotki i szczena mi opadła do samej ziemi. Kiedy ci to wszystko tak porosło? Fotki piękne, za dużo by cytować. Muszę przyjrzeć się dokładnie twoim połączeniom na rabtach. Ucałuj psinkę.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Magleska 21:06, 08 paź 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Martka napisał(a)
Magdo! długo czekałam na te fotki, ale warto było i dziękuję, że wrzuciłaś! Optymizmem powiało. Wilczyca ma duże szanse, to raz. Ogród pokazał, że nie zamierza trwać bezczynnie kawał roboty, busz jeszcze większy, widoki różnorodne, a do tego jeszcze ten krajobraz w tle... i dekoracje tarasu... wszystko podoba mi się tak bardzo, że na jednej rundce nie poprzestanę
Fajny wieczór




Martka
dziękuję Kochana na fotkach można trochę poczarować -chwastów nie widać ogólnie nie jest zle ,bo busz się zrobił na rabatach i nawet nie ma jak wejśc w niektórych miejscach ,żeby kwiatkow nie zdeptać

w tym sezonie po prostu postarałam się polubić chwasty haha cieszę się ,że miałas fajny wieczór
byłam też u Ciebie i chyba tylko wyszłam w niemym zachwycie ,ale dużo się ostatnio u mnie dzieje -na pisanie trochę czasu potrzeba ,a u mnie z nim trochę kiepsko -muszę wpaść w stały rytm po prostu

Psica coraz lepiej -spadł mi trochę kamień z serca ,ale lekki strach pozostaje .....staram się być dobrej myśli ,co ma być ,to i tak będzie ....

Buziaki


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:11, 08 paź 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
olciamanolcia napisał(a)



Ja pitole - ależ pieknie u Ciebie ❤️Ślicxnie Magda . ❤️
Piesę Ucałuj i uściskaj❤️


Justyna dziękuję bardzo psicę ucałowalam ,ale doczytałam o Twojej Saszce -bardzo to smutne ,jak nasi najlepsi przyjaciele odchodzą .....

widziałam też Twój przepiękny ogród i jak fajnie podziałałaś na froncie i na przedpłociu -super to wyszło z tymi kulkami ,kosodrzewinami -bardzo elegancko
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:12, 08 paź 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Wiolka5_7 napisał(a)
Madzia super, że wyniki są dobre możesz odetchnąć.

A ogród jak zawsze cudnie wygląda czy to latem czy jesienią
Morze Red barona cudne
Uwielbiam Twoją skarpę nieustannie

Busz się zrobił na nowej części już brawo pracusiu za pomysły i wykonanie

Buziaki




Wiola trochę kamień spadł mi z serca ,ale strach pozostaje .....

dziękuję za komplementy
świetny ten żywopłot w warzywniku zrobiłaś -jednak cisy to francja elegancja
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:13, 08 paź 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Helen napisał(a)
Takie foty zapodałaś, że mus obejrzeć ponownie.
Magda, Ty nie masz ani jednego skrawka brzydkiego, jak to zrobiłaś?


Helen na fotkach zawsze ładniej przyjedz na żywo pooglądac

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies