Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Mgduska 12:35, 18 sty 2019


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370


Halo? Czyżby udało mi się założyć nowy wątek? Czy to możliwe, że to takie proste... i tak bez żadnej pomocy? Ufff, no dobrze, jeśli tak, to: Dzień dobry!
____________________
Sałatka pokrzywowa
sylwia_slomc... 12:45, 18 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81128
Tak to takie proste Witaj jeszcze musisz tylko zielony podpis na dole wstawić, że by można było do Ciebie trafić i pokazuj
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mgduska 12:55, 18 sty 2019


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Zdjęcia pokazują to samo miejsce w odległości 5 lat - to tak dla zagajenia Ogród ma ok. 6 lat i duży potencjał... Ale uprawiam go z doskoku, bo dopiero od zeszłego roku dajemy radę nocować. Jak na wizyty 1 - 2 razy tygodniowo, uważam, że zielsko się go prawie nie ima! (Po części dlatego, że jeśli idzie o zielone, to patrzę na większość życzliwie, po drugie - ziemia jest tak kiepska, że mało co się upiera, żeby u mnie rosnąć).

____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 12:58, 18 sty 2019


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Zielony napis?? Ło matko, to ja już mam Gościa? Szalenie mi miło
Tylko, ekhem, jak to zielone tu przywabić, bo nigdzie tego nie widzę?
____________________
Sałatka pokrzywowa
Gardenarium 13:03, 18 sty 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
Trzeba kliknąć "Cytuj", skopiować ten tekst co poniżej jest na zielono w ostatniej linijce, potem

trzeba kliknąć Mój profil, potem Edytuj profil i zjechać na podpis.

i dopiero ten tekst skopiowany na czarno, nie zielony, w ramce wkleić w podpisie i "Zapisz"


Sałatka pokrzywowa

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
sylwia_slomc... 13:07, 18 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81128
Tu jest cała instrukcja krok po kroku
https://www.ogrodowisko.pl/watek/2991-link-w-podpisie


O widzę, że Danusia już pomogła
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mgduska 13:40, 18 sty 2019


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Działa!

Dziękuję za podpowiedź i ekspresową reakcję To naprawdę bardzo miłe znaleźć się w Waszym gronie
Teraz trochę zdjęć, które robimy z jakimś sklerotycznym brakiem systematyczności - całe pęczki latem, ale tylko co drugi rok, w pozostałe pory roku tylko sporadycznie. Na początek wrzucę parę hitów
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 13:46, 18 sty 2019


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Najświeższe zdjęcia są jeszcze w aparacie. Dopiero na zdjęciach widzę, jak ogród się zmienił, niektóre krzaczki ciężko poznać, inne wypadły, drzewa za to urosły i coraz mniej słońca.
Od wejścia mamy parę sosen - samosiejek, w przeciwnym końcu działki też. Jasne, mogłabym wszystkie drzewa wywalić i zrobić sobie miejsce na róże (o ile nie odjęłabym sobie nogi kilofem), ale tam na skraju lasku co jakiś czas pojawiają się rydze, a poza tym - ja bardzo lubię sosny.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Gardenarium 13:48, 18 sty 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
Dla mnie hitem jest domek z serduszkiem.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mgduska 14:03, 18 sty 2019


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Autorzy - budowniczowie (moje chłopaki Duży i Młody) popękają z dumy !
W takim razie parę szczegółów - serduszko jest z wrzosów, a dach zielony.
Aktualnie domek ma już okna.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies