Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 20:58, 12 paź 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
eda napisał(a)
Macham


Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:58, 12 paź 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
Helen napisał(a)

A wiesz, że już nieraz myślałam o tym


Helen nie myśl ,tylko wpadaj
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:59, 12 paź 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
Dorii napisał(a)
Oglądałam już kilka razy, przepięknie :⁠-⁠D


Dorii dziękuję
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
malgorzata_s... 22:52, 12 paź 2022


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
Jak cudnie dorośleje Twój ogród Pozdrawiam serdecznie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
TAR 09:15, 13 paź 2022


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7016
Madziu, trafiłam na fotki letnio jesienne, az cmoknelam, przepiekni, bujnie i kolorowo. Jesien pokazala sens tych wszystkich nasadzen. Bardzo ładnie. Fotki z mgla nostalgiczne ale rowniez wydobywaja piekno twojego ogrodu.
Choroby psiaka wspolczuje. Borykamy sie rownież z chorobami białasków. Starszy bialas zachorowal w lipcu, myslelismy, ze juz po nim ale sie wykaraskal.Jednak starość z niego wychodzi, jest małym upierdliwym zgredem i zrzeda Od 2 tygodni mlodszy zapadl na zdrowku, guz mu sie zrobil, na brzuszku w okolicy pachwiny, podwoil sie w ciagu 2 tygodni wiec lecimy dzis do weta i chyba ma problem z dyskiem lub stawami. Wszystko przez te schody na wynajetym i jego nieopanowane szalenstwo. Psychicznie jestesmy wypluci i przeżuci, do tego budowa, na koncowce robi sie nerwowo. na wykonawcow juz nie moge patrzec a teraz jestesmy na etapie tynkow i elewacji. jest szansa, że z koncem roku bedziemy juz u siebie ale nie bede szaleć jesli przesunie sie o miesiac

Ogladam po cichu Wasze piekne ogrody ale czasem juz nawet nie mam sily by pochwalic i napisac. Ale zagladam nieustannie. Buziaki
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Magleska 19:25, 13 paź 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Jak cudnie dorośleje Twój ogród Pozdrawiam serdecznie


Gosiu dziękuję Kochana Buziaki

ps . obejrzałam filmik z Twojego ogrodu -ach jak masz cudownie ,perfekcyjnie -no ideał po prostu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:33, 13 paź 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
TAR napisał(a)
Madziu, trafiłam na fotki letnio jesienne, az cmoknelam, przepiekni, bujnie i kolorowo. Jesien pokazala sens tych wszystkich nasadzen. Bardzo ładnie. Fotki z mgla nostalgiczne ale rowniez wydobywaja piekno twojego ogrodu.
Choroby psiaka wspolczuje. Borykamy sie rownież z chorobami białasków. Starszy bialas zachorowal w lipcu, myslelismy, ze juz po nim ale sie wykaraskal.Jednak starość z niego wychodzi, jest małym upierdliwym zgredem i zrzeda Od 2 tygodni mlodszy zapadl na zdrowku, guz mu sie zrobil, na brzuszku w okolicy pachwiny, podwoil sie w ciagu 2 tygodni wiec lecimy dzis do weta i chyba ma problem z dyskiem lub stawami. Wszystko przez te schody na wynajetym i jego nieopanowane szalenstwo. Psychicznie jestesmy wypluci i przeżuci, do tego budowa, na koncowce robi sie nerwowo. na wykonawcow juz nie moge patrzec a teraz jestesmy na etapie tynkow i elewacji. jest szansa, że z koncem roku bedziemy juz u siebie ale nie bede szaleć jesli przesunie sie o miesiac

Ogladam po cichu Wasze piekne ogrody ale czasem juz nawet nie mam sily by pochwalic i napisac. Ale zagladam nieustannie. Buziaki


Tarcia dziękuję za tyle pochwał

i rozumiem Twój niedoczas ..... ,masz teraz niesamowicie szybki i trudny czas ,ale już niedługo zamieszkasz w pięknym nowym domku

.....kiedy założysz nowy wątek -bardzo mnie ciekawi Twój nowy domek -na pewno w przyszłym sezonie już zaczniesz działania ogrodowe jakieś drzewka i inne roślinki już pewnie czekają na miejscówki

mam nadzieję ,że białaski będą Ci jeszcze długo towarzyszyć i będą zdrowe ....
mnie te operacje wilczycy też wykończyły psychicznie -tak bardzo się o nią bałam ...

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:39, 13 paź 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
Dzisiejszy poranek był tak piękny ,że nie mogłam się oprzeć ,by pocykać samych czarodziejskich fotek
trochę poplewiłam ,ale to kropla w morzu potrzeb ....nawet miałam zacząć wycinać brzydkie byliny ,ale się rozmyśliłam ,bo w słoneczku takie przekwitnięte też mi się podobają -postanowiłam ,że nic nie będę wycinać ,oprócz roślin zaatakowanych mączniakiem ,czy grzybem
Wilczyca dziś miała usunięte szwy ,jest dobrze i może już chodzić bez ubranka
trzeba ją tylko bardzo często obserwować -w szczególności sutki


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:40, 13 paź 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:41, 13 paź 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies