Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Iwonka 08:08, 23 paź 2022


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166

Madzia ja Cię błagam ty wychodź częściej o poranku z aparatem Niech się nie kurzy
Zacytowałam najpiękniejsze cztery, ale jest ich o wiele więcej...
Cudnie się twój ogród fotografuje, stok południowy i takie widoki...
Jak dobrze, że Wilczyca już w formie. Zdrówka dla Was Dziewczyny
Niesamowita praca Madzia, podziwiam Twój zapał i siłę! Buziaki



____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Magleska 17:45, 23 paź 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18552
Wiolka5_7 napisał(a)
No i dobrze, że odpuściłaś rycie. Zdrówko najważniejsze. Naładujesz baterie zimą i ruszysz z pelną parą wiosną

Ja też już nic nie ruszam, szpadel umyty i schowany

Zostało mi sprzątanie liści, przerzucenie kompostu i posadzenie 36 cebul i finito na ten rok ,bo zrobiłam tyle co za 2 sezony

Już się nie mogę doczekać nowego sezonu,bo trochę tetrisów było
Teraz się cieszę,bo z nieba podlewa!

Miłej nocki Madzia


Wiola

odpuściłam -jeszcze nie będę się tak forsować dziś jedynie troszkę poplewiłam ,nie wiem skąd mam tyle chwastów ....
ciekawi mnie to twoje przyszłe oczko -będzie się działo w przyszłym sezonie

ja mam jedynie w planie poposzerzać rabaty na nowej części ,tak ,żeby nie był taki długi tunel ,takie jakby większe wycięcia w niektórych miejscach -najgorsze dla mnie to zdzieranie darni-tym bardziej ,że tam jest byle jaki zachwaszczony trawnik i po ściąganiu muszę jeszcze widłami wyciągać długaśne korzenie chwastowe

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 17:48, 23 paź 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18552
Iwonka napisał(a)

Madzia ja Cię błagam ty wychodź częściej o poranku z aparatem Niech się nie kurzy
Zacytowałam najpiękniejsze cztery, ale jest ich o wiele więcej...
Cudnie się twój ogród fotografuje, stok południowy i takie widoki...
Jak dobrze, że Wilczyca już w formie. Zdrówka dla Was Dziewczyny
Niesamowita praca Madzia, podziwiam Twój zapał i siłę! Buziaki



Iwonka dziękuję
nie chcę zamęczać Was zbyt często -dziś też był piękny poranek - w szlafroku z kawusią łaziłam po ogrodzie i zamiast zachwycać się tym co widzę ,to widziałam, ile mam chwastów -po ostatnim razie coś mnie siekło w kręgosłupie,więc odpuściłam ciężkie prace na dłuższy czas.... ....ale nie byłabym sobą -bo po południu wyszłam ponownie i pomalutku wyplewiłam całą rabatę kwiatową przy warzywniaku -zawsze to jakiś krok do przodu

Buziaki

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
olciamanolcia 18:06, 23 paź 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7111
Magleska napisał(a)



Ja - i tu pojawia się dosadne przekleństwo - coś niesamowitego, piękne foty bo przpiękny ogród . Cudo. Twoja ogrodowa jesień wymiata.
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
iwona_d 18:19, 23 paź 2022

Dołączył: 05 sty 2018
Posty: 216
Cześć,
Od bardzo dawna obserwuje Twój ogród i za każdym razem jak pojawiają się zdjęcia zapiera mi dech. Zastanawiam się, czy ja kiedyś doczekam choć w części tak pięknych widoków, ale najbardziej to zazdroszczę Ci tej przestrzeni, bo daje ona tak wiele możliwości, o których ja mogę tylko marzyć.
Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia. I dalej będę częstym gościem w Twoim ogrodzie, choć rzadko piszę, bo ileż razy można pisać: cudownie, pięknie, zwiewnie, oszałamiająco.
Wiolka5_7 18:58, 23 paź 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20521
Magleska napisał(a)


Wiola

odpuściłam -jeszcze nie będę się tak forsować dziś jedynie troszkę poplewiłam ,nie wiem skąd mam tyle chwastów ....
ciekawi mnie to twoje przyszłe oczko -będzie się działo w przyszłym sezonie

ja mam jedynie w planie poposzerzać rabaty na nowej części ,tak ,żeby nie był taki długi tunel ,takie jakby większe wycięcia w niektórych miejscach -najgorsze dla mnie to zdzieranie darni-tym bardziej ,że tam jest byle jaki zachwaszczony trawnik i po ściąganiu muszę jeszcze widłami wyciągać długaśne korzenie chwastowe

Buziaki


U mnie też chwasty, wypielę albo nie

Tak będzie się działo wiosną, ale najpierw muszę zerwać ten mój dywanik. Ciekawe jak to będzie szło, jak mam siatkę pod spodem.

A właśnie u mnie taki długi trawnik i dlatego wymyśliłam to oczko , żeby skrócić perspektywę tego pasa startowego
Czyli myślimy podobnie

Więc u Ciebie Madziu tęż będziesz się działo, super!

Buziaki!
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Kawa 13:06, 24 paź 2022


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
cudności
ściskam
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Pszczelarnia 19:32, 24 paź 2022


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Magleska napisał(a)



Magdo, co to za miskanty?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Alija 19:36, 24 paź 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8797
Magleska napisał(a)


Madziu, bardzo się cieszę, ze wilczyca już zdrowa, wspaniała wiadomość.
Pięknie udekorowałaś dom, cudne kompozycje w donicach.
Szkoda, że nie ma nic na rzeczy z Mają, może kiedyś, kiedyś uda mi się zobaczyć Twój ogród, dziękuję
za zaproszenie.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Gruszka_na_w... 22:20, 24 paź 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
Dla takich zdjęć warto wyskoczyć w szlafroczku do ogrodu. Uwodzicielskie widoki.
Zdrówka życzę i Tobie i wilczycy.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies