Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Urszulla 01:51, 19 paź 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21871
Nie byłabyś sobą beż zmian. Ładne donice, a red baron zawojował ogròd
Wpadnij do mnie Ty, jak będzie taka możliwość, w przyszłym tygodniu ma być ciepło.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Wiolka5_7 08:13, 19 paź 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20605
Madzia,ale pięknie donice udekorowałaś

Super , że z wilczycą lepiej

Ogród jeszcze piękny kolorowy

Szalejesz kochana że zrywaniem darni i przesadzaniem. A chyba powinnaś się oszczedzać ?

Ja już nic nie modzę w tym sezonie. Zostało posadzenie cebul i koniec na ten sezon. Wiosną będę ryć, bo plany są duże
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
MartaCho 08:37, 19 paź 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2194
Madziu, ja też zawsze podziwiam dziewczyny, że szast- prast i gotowe u nich. Dla mnie ściąganie darni to też istna męka. Ale powoli, krok po kroku i do przodu

Super, że z wilczycą lepiej!

Donice piękne, kolorowe, jesienne. W całym ogrodzie dużo się dzieje, cudne są te przebarwienia.
____________________
Marta Ogród zacząć czas
sylwia_slomc... 13:32, 19 paź 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Wena Cię dopadłatwojego Red barona dosadziłam w plecy moliniom i astrom na klonowej i jeszcze do łąki wystarczyło buźka
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Roocika 13:54, 19 paź 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Magda, przepiękne .asz te donice przed domem, podziwiam mocno. Kiedyś też będę takie robić.

Uważaj na siebie ❤️

Cudnie masz w ogrodzie!
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
abiko 17:10, 19 paź 2022


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Madzia donice wymiatają! Pięknie.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
nicol21 20:32, 19 paź 2022


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10341
Te trawy! Te klony! Ta mgła! To światło!!!!
Cudnie!!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
eda 21:47, 21 paź 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Magleska napisał(a)


Magia
powodzenia w przenoszeniu i przyznam się że mamy tyle samo siły a zapału na pewno o wiele więcej także do zimy wyrobimy się
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Agatorek 18:53, 22 paź 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13362
Madzia, weź już zostaw ten ogród w spokoju

A tak na serio, to podziwiam Cię . Ja już w tym sezonie oklapłam , może to efekt pocovidowy, może to lenistwo, a może i jedno i drugie . A Może jeszcze mi się odmieni, bo ma być ciepło, kto to wie. Ale chyba muszę swoje odleżeć najpierw

Fajnie, że wilczyca już w formie!
Świetnie wyglądają donice, super klimat stworzyłaś ❤️
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magleska 19:34, 22 paź 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18682
basia3012 napisał(a)
Madziu, wszystko tak piękne i wspaniale rośnie, że pozazdrościć. Kolory na rabatach dobrane super. I żółty fajnie gra z innymi kolorami. A te trawy z tą pianą to dech zapiera.
Przy domu też przepięknie zrobiłaś, donice zachwycają. Bardzo ale to bardzo ładnie to zestawiłaś z dyniami i innymi jesiennymi dekoracjami. Gratulacje.


Basiu dziękuję bardzo za tyle miłych słów cieszę się ,że Ci się u mnie podoba

LIDKA napisał(a)
Madzia, szarżujeszz tym ściąganiem darni. Fajnie że masz wene ale troche uważaj.



Lidka uważam po tym jednym dniu nic więcej nie zrobiłam ,bo faktycznie jeszcze muszę się pooszczędzać

Urszulla napisał(a)
Nie byłabyś sobą beż zmian. Ładne donice, a red baron zawojował ogròd
Wpadnij do mnie Ty, jak będzie taka możliwość, w przyszłym tygodniu ma być ciepło.


Ula musimy się zdzwonić i umówić

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies