Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Kim 22:59, 29 maj 2023


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Twój ogród to magia
Przepięknie
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
mirkaka 08:53, 31 maj 2023


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9498
Magleska napisał(a)
Trojeść bulwiasta dla Hani -stan na wczoraj rano



Która to trojeść, pomarańczowa niska, czy różowa wysoka?
Moja różowa też jest w takim stanie ale pomarańczowa jest zdecydowanie późniejsza, dopiero startuje.
Madziu, Twój ogród to spokój, jest przepiękny
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
April 10:12, 31 maj 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Co za przyjemne chwile, w trakcie oglądania zdjęć z twojego ogrodu Poziom endorfinek mi się podniósł
Piękne klony, irysy, trawy. Parę kamieni to bym ci zwinęła Nawet byś nie zauważyła braku

ps. zapomniałam zapytać o nazwę tego białego rodka. To może Eskimo?
____________________
April April podbija las Mazowsze
Martka 10:43, 31 maj 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Magleska napisał(a)


Madziu, u Ciebie wszystko uwielbia rosnąć Wędrówka po Twoim ogrodzie osłodziła mi dziś poranek... Widać, że kochasz to miejsce z wzajemności...
Jak nazywają się te iryski? 
anpi 01:25, 01 cze 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8105
Madziu, już chyba ze cztery razy obejrzałam wszystkie ostatnie fotki i jeszcze mi mało, by wszystko zgłębić, umiejscowić w rzeczywistości i rozkminić jak ty to sadzisz, że każda rabata wygląda ciekawie i przepięknie! Nie mówiąc już o tym jak wszystko masz bujne, wyrośnięte i rozrośnięte, mimo że niektóre rośliny niedawno sadzone!?
Czy te iryski ścinasz potem? czy zostają do jesieni bez ingerencji?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Magleska 07:10, 01 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Ula dziękuję za komplementy
Twoje oczko wyszło super ,a jak chcesz jakieś roślinki ,to wpadaj z łopatą -wiesz,że chętnie dzielę się tym co mam

Asia Roocika dziękuję bardzo

Wacław dziękuję bardzo ja też lubię zdjęcia innych osób z mojego ogrodu -ja wiecznie robię fotki w tych samych miejscach

Zuza Antracytowa za czysto to nie jest na fotkach jakoś zawsze lepiej wygląda
mam gdzieś fotki z wewnątrz niektórych rabat ,ale po co wstawiać taki bałagan
dziękuję za komplementy

Ania Tar dziękuję \

to dmuszek jajowaty -w zeszłym roku siałam do paletek ,a w tym sam się tam wysiał -lubię go pózniej ścinać do domu do suchego bukietu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 07:25, 01 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Sylwuś to ja Wam dziękuję za odwiedziny , to był niesamowity dzień -szkoda ,że miły czas tak szybko zlatuje ..
..prezent posadzony dziękuję bardzo



Bożena grzebiuszkowa gdzie tam katalogowy fotki robią robotę
wpadnij na żywo zobaczyć

Gosia bylinowa dziękuję bardzo nie wiem co to za roślina -mam ją od Danusi naszej -miał to być bodziszek ,a nie wiem co wyrosło -jakaś trybula, może orlaya ,albo nie wiem co?


postaram się nasiona zebrać ,choć nie obiecuję -ale widziałam siewki obok -zostawię je dla Ciebie


Justyna z wymarzonego dziękuję za pochwały psica wymiąchana

Helen dziękuję bardzo
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 07:37, 01 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Haniu dziękuję bardzo
te doniczki i doniczusie na razie nie sprawiają mi problemów -rozciągam węża i przy okazji podlewania warzywnika podlewam wszystkie donice ....
deszczówkę używam tylko do szklarni -za mało jej jest na wszystko

na tarasie też mam blisko kran i węże do wody lekkie
czasem mam dość tych prac ogrodowych ....mam nadzieje ,że z czasem będzie ich mniej -póki sama coś znowu nie wymyślę

Bożena Kim dziękuję

Mirka dziękuję

mam tylko pomarańczową trojeść

Jola Aprilka dziękuję bardzo
niestety nie pamiętam nazwy tego rodka -próbowałam go przesadzić ,bo cierpi w tym miejscu -ma za mało wody chyba -ale niestety nie byłam w stanie łopaty wbić -może jesienią spróbuję go przeniesć w lepszą miejscówkę

kamyczki nie do ruszenia haha nie oddam lubię je




____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 07:42, 01 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Martka dziękuję bardzo

to są takie zwykłe irysy -chyba sibrica -dostałam od koleżanki ze 2 kępy -podzieliłam i rosną bezproblemowo -lubię te kwiatostany po przekwitnięciu -ścinam je do wazonu i stoją cały sezon wysuszone

Ania Anpi dziękuję bardzo

te iryski ścinam ,jak brzydną -one dość szybko odrastają i później wyglądają jak trawa ozdobna -mam je we wszystkich trudnych miejscach ,co nic nie chciało rosnąć


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 07:53, 01 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Forum tak przyśpieszyło ,że nie jestem w stanie na bieżąco odzywać się w moich ulubionych wątkach ....przepraszam Was za to bardzo ....
czytam ,oglądam piękne obrazki z myślą ,że napiszę pózniej ....i nie wychodzi mi to ....

mam jeszcze sporo zdjęć ....
niektóre rabaty na żywo mnie zachwycają ,a jakoś nie są fotogeniczne -nie wiem ,jak zrobić im fotki ,żeby oddać ich urok
np -limonkowo-brązowa -na zdjęciach jest wielkim buszem ,a na żywo bardzo ją lubię

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies